رفتن به مطلب

عدم دریافت ابمبل در افزونه newsletters

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از اقزونه newletters استفاده میکنم ولی وفتی خبر نامه رو ارسال میکنم کلمه "sent" رو مینویسه اما در ایمیلم هیچی دریافت نمیکنم

دلیلش چیه؟؟

آیا تنظیمات خاصی هست که رعایت نکردم؟؟

لینک به ارسال

سلام

من از اقزونه newletters استفاده میکنم ولی وفتی خبر نامه رو ارسال میکنم کلمه "sent" رو مینویسه اما در ایمیلم هیچی دریافت نمیکنم

دلیلش چیه؟؟

آیا تنظیمات خاصی هست که رعایت نکردم؟؟

سلام بنده هم همين مشكل رو دارم و از هميار وردپرس فيلم آموزشي تنظيماتش رو دانلود كردم ولي بازم ارسال نميشه!!

از دوستان و اساتيد خواهش دارم راهنمايي بفرمايد واقعا افزونه جالب و كاربردي هست..!!

لینک به ارسال

سلام

هم با gmail هم با yahoo مشکل دارید؟

من پوزش ميخوام از دوستمون solmaz استارتر اين مطلب و اينكه مشكلمون مشترك هست و دوست دارم مشكل زودتر حل بشه و يكجا نظرات و پاسخ ها داده بشه

تا تمركز بيشتري روي اين مضوع داشته باشيم چنانچه موافق نيستن و نميخوان بنده پاسخي بدم لطفا اعلام بكنيد..!!

جناب مهدوي عزيز با خود PHP سايت و سرور با تنظيمات پيش فرض تست كردم ايميل تست ارسال شد/ايميل خوش آمد گويي ارسال شد

ولي ايميل خبر نامه به نظر ارسال ميشه ولي به دست كاربر نميرسه همون طور كه دوستمون solmaz گفتن براي خبرنامه sent رو نوشون ميده ولي ايميلي به

مقصد نرسيده..با yahoo تست نكردم..!!

با Gmail تست كردم ولي ارسال هيچ ايميلي حتي تست هم ارسال نشد و خطاهاي زير رو نشون ميده

SMTP -> ERROR: Failed to connect to server: Invalid argument (22)SMTP connect() failed.

SMTP -> ERROR: Failed to connect to server: Connection timed out (110)SMTP connect() failed.

البته فيلد هاي اين بخش جابه جا هستش و معلوم نيست چي به چيه كه تمامي احتمالات رو امتحان كردم و همين دو خطا رو ميده

اسكرين شات از اين بخش هم پيوست كردم

حالا نميدونم مشكل از كجاست..چنانچه دوستان از اين افزونه استفاده كردن و ميكنن لطفا راهنمايي بكنيد تا ماهم استفاده بكنيم..!!

post-4267-0-46408500-1434439099_thumb.jp

ویرایش شده توسط omid22
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...