رفتن به مطلب

چگونگی نصب قالب وب سایتی که در سایت دیگر نصب شده است؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تو یه وب سایتم از قالب bishop استفاده می کنم. الان می خوام از همین قالب برای یه وب سایت جدیدم استفاده کنم. برای این کار چه کاری باید کنم؟ از تو قسمت ادمین سایت پیشینم قالب رو به حالت زیپ دانلود کردم و اونو در سایت جدیدم برای نصب آپلود کردم. می گه نصب با موفقیت انجام شد ولی وقتی فعالش می کنم یه صفحه سفیده و دیگه هیچی نمایش داده نمی شهwacsmiley.gifwacsmiley.gif

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش اومدین.

قالب اگه تنظیمات خاصی نداشته باشه یا به پلاگین خاصی نیاز نداشته باشه بدون مشکل اجرا میشه.

لینک به ارسال

حالت دیباگ رو فعال کنید ببینید چه اروری میده

چطوری می تونم حالت دیباگ رو فعال کنم؟

سلام دوست عزیز به انجمن خوش اومدین. قالب اگه تنظیمات خاصی نداشته باشه یا به پلاگین خاصی نیاز نداشته باشه بدون مشکل اجرا میشه.

روی سایت دیگه من این قالب به خوبی جواب می ده ولی به شیوه ای که توضیح دادم وقتی این قالبو نصب می کنم نمایشی ازش نشون داده نمی شه

لینک به ارسال

چطوری می تونم حالت دیباگ رو فعال کنم؟

فایل wp-config.php ویرایش کنید کد زیر رو پیدا کنید

define ('WP_DEBUG', false);

و به کد زیر تغییرش بدید

define ('WP_DEBUG', true);

لینک به ارسال

سلام

من تو یه وب سایتم از قالب bishop استفاده می کنم. الان می خوام از همین قالب برای یه وب سایت جدیدم استفاده کنم. برای این کار چه کاری باید کنم؟ از تو قسمت ادمین سایت پیشینم قالب رو به حالت زیپ دانلود کردم و اونو در سایت جدیدم برای نصب آپلود کردم. می گه نصب با موفقیت انجام شد ولی وقتی فعالش می کنم یه صفحه سفیده و دیگه هیچی نمایش داده نمی شهwacsmiley.gifwacsmiley.gif

من احتمال زیادی میدم که بخاطر افزونه بارسی ساز یا تاریخ یا اینطور افزونه ها باشه که در هدر قالبتون به کار رفته و چون اونها لود نمیشه بقیه قالب هم لود نمیشه.

پیشنهاد میکنم افزونه هایی که روی سایت اولی دارید رو روی سایت جدیدتون نصب و فعال کنید احتمالا درست میشه. بعدش یکی یکی اونهایی که لازم نیست رو غیرفعال و حذف کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...