رفتن به مطلب

امنیت و درخواست مشخصات هنگام نصب پوسته

پست های پیشنهاد شده

با سلام

وقتی میخوام یه پوسته جدید رو نصب کنم روی سایتم ازم یوزر و پسورد هاستم رو میخواد ایا این کار مشکل امنیتی نداره؟

khp4_sa.jpg

با تشکر

لینک به ارسال

خیر، مشکلی نداره. ولی اگه میخواید خیالتون راحت‌تر باشه، یه اکانت FTP دیگه ایجاد کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

خیر .

سروری که روی اون هستید به طور ناقص کانفیگ شده که این مشکلات رو به دنبال داره .

برای مثال میخواید آپدیت ، بارگذاری و ... انجام بدید این سوال رو از شما میپرسه .

موفق باشید .

لینک به ارسال

الان که اطلاعات رو وارد میکنم پیغام خطا ظاهر میشه که اطلاعات صحیح نیست در صورتی که درسته

مشکل این چیه؟

لینک به ارسال

عرض کردم خدمتتان :

سروری که روی اون هستید به طور ناقص کانفیگ شده که این مشکلات رو به دنبال داره .

یک Account اف تی پی دیگر ایجاد کنید و با آن تست کنید .

اگر حل نشد به مدیر سرور خود اعلام کنید .

لینک به ارسال

سلام ، مربوط به ناقص بودن کانفیگ نیست ، معمولاً در هاستینگ هایی که میخوان امنیّت بیشتری ایجاد کنن این کار رو میکنن مثل میهن وب هاست و واقعاً هم مفید هست چون کسی نمیتونه موارد حیاتی سایت شما رو به راحتی حذف کنه.

اگر میخواین این امکان رو بردارین یه سری افزونه ها هست اگر خواستین بگین تا براتون جستجو کنم اسم دقیقشون الآن توی ذهنم نیست

اطلّاعات رو صحیح وارد نمیکنید حتماً

نام میزبان آدرس سایتتون باید باشه ، شناسه FTP نام کاربری هاستتون هست و پسوورد هم پسوورد هاستتون هست (به صورت پیشفرض)

لینک به ارسال

ممنون دوستان مشکلم حل شد من نام میزبان رو ادرس سرویس دهنده وارد میکردم بجای سایت خودم

بسیار متشکرم

لینک به ارسال

برای رفع این مشکل وارد فایل منیجر هاستتان شوید. فایل که مربوط به تنظیمات ورد پرس است با نام wp-config.php را بیابید و سپس کد زیر را به انتهای فایل فوق اضافه کرده و آن را Save کنید

if(is_admin()) {
add_******('filesystem_method', create_function('$a', 'return "direct";' ));
define( 'FS_CHMOD_DIR', 0751 );
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...