رفتن به مطلب

نمايش مطالبي خاص ( خصوصي ) به كاربران عضو سايت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامي دوستان...

در سايتم عضوگيري دارم و ميخوام مطالب خاصي ( به انتخاب خودم ) رو به صورتي پنهان بكنم كه تازماني كاربر وارد

سايت نشده مطلب نمايش داده نشده..!!

منظور از پنهان كردن مطلب به صورت كلي هست يعني هيچ اثري ازش نباشه و فق زماني كه كاربر وارد ميشه نمايش داده بشه

افزونه هايي كه موجوده مثل only for registered users فقط متن مطلب و لينك مطلب رو پنهان ميكنن ولي عنوان و تصوير شاخص

مطلب رو پنهان نميكنن كه من ميخوام كلا پنهان باشه انگار براي كاربران عادي همچين مطلب موجود نيست..!!

مثل ارسال مطلب به صورت خصوصي كه البته من تست كردم فقط براي عنوان مديريت قابل مشاهده هستش

چه طوري ميشه براي كاربران با عنوان مشترك اين مطالب رو براشون به نمايش درآورد؟؟

لطفا راهنمايي بفرماييد خيلي گير اين موضوع هستم

با تشكر

لینک به ارسال

سلام ، هنگام ارسال پست یه گزینه به نام خصوصی هست که البتّه برای برخی از سطوح کاربری دیده میشه (همونطور که خودتون گفتین)

به احتمال زیاد سایت شما از افزونه ای مشابه User role Editor استفاده میکنه.

نقش کاربری هایی که میخواین این صفحات رو ببینند ویرایش کنید و گزینه های read_private_posts و read_private_pages رو تیک بزنید تا اون ها هم بتونن ببینن این مطالب رو.

موفّق باشید.

لینک به ارسال

سلام ، هنگام ارسال پست یه گزینه به نام خصوصی هست که البتّه برای برخی از سطوح کاربری دیده میشه (همونطور که خودتون گفتین)

به احتمال زیاد سایت شما از افزونه ای مشابه User role Editor استفاده میکنه.

نقش کاربری هایی که میخواین این صفحات رو ببینند ویرایش کنید و گزینه های read_private_posts و read_private_pages رو تیک بزنید تا اون ها هم بتونن ببینن این مطالب رو.

موفّق باشید.

با سپاس از شما دوست عزیز...

با افزونه ای که معرفی کردین مشکل حل شد...

اما یک سوال دیگه برای نمایش دسته مطالب کدوم گذینه رو بزنم؟؟چون دسته بندی مطالب خصوصی مشاهده نمیشن

وفقط مطالب اون دسته در صفخات سایت قابل مشاهده هستن..!!

آیا افزونه ای دیگه ای که کارایی و امکانات بهتر و بیشتری داشته باشه سراغ دارین؟؟

ویرایش شده توسط omid22
لینک به ارسال
با سپاس از شما دوست عزیز... با افزونه ای که معرفی کردین مشکل حل شد... اما یک سوال دیگه برای نمایش دسته مطالب کدوم گذینه رو بزنم؟؟چون دسته بندی مطالب خصوصی مشاهده نمیشن وفقط مطالب اون دسته در صفخات سایت قابل مشاهده هستن..!! آیا افزونه ای دیگه ای که کارایی و امکانات بهتر و بیشتری داشته باشه سراغ دارین؟؟

متوجّه منظورتون نشدم متأسفانه.

لینک به ارسال

متوجّه منظورتون نشدم متأسفانه.

ببينيد جناب زينلي عزيز وقتي مطالب يك دسته رو به صورت كامل خضوضي منتشر بكنم ديگه خود دسته هم نمايش داده نميشه( مثل دسته سريال ، وقتي تمامي مطالب اين دسته خصوصي بشه ديگه خود دسته هم نمايش داده نميشه )

چون در تنظيمات افزونه فقط read_private_posts و read_private_pages براي كاربران تعريف شده و قابل مشاهده هست

ولي categories براشون تعريف نشده درنتيجه قابل مشاهده نيست..!! و براي دسترسي به مطالب يا بايد كل صفحات رو مشاهده بكنن تا مطلب مورد نظرشون رو پيدا كنن و يا بايد سرچ بزنن..كه در هر دو صورت كاربران اطلاعي از وجود مطلب ندارن حالا چي ميشه؟؟؟(خودتون بهتر ميدونيد ديگه :wacko: )

توي تنظيماتش يك قسمتي به نام افزودن قابليت هست ولي من چك كردم فقط عنوان قابليت اضافه شد و هيچ تنظيمي براي اين قابليت نبود كه براش تعريف بشه..!!

لینک به ارسال

خب اون دسته بندی خاص رو توی منو با استفاده از دستور شرطی توانایی انجام کار با کد زیر چاپ کنید:

<?php current_user_can( $capability ); ?> 

مثل:

<?php if( current_user_can( 'read_private_posts' ) ) {
echo '<a href="#">دسته بندی خصوصی</a>'; } ?>

لینک به ارسال

خب اون دسته بندی خاص رو توی منو با استفاده از دستور شرطی توانایی انجام کار با کد زیر چاپ کنید:

<?php current_user_can( $capability ); ?> 

مثل:

والا من هرکاری کردم که با کد فراخوانی دسته بندی قالب ادغامش بکنم نشد چون اونقدر مهارت و تجربه ندارم

ممنون میشم این کد رو برام ویرایش و ادغامش بکنین

کد فراخوانی دسته بندی قالب :

<?php
$categories = get_categories('parent=8102');
foreach ($categories as $category)
{
?>
<li><a href="<?php bloginfo('home') ?>/category/archives/<?= $category->category_nicename ?>/" title="<?= $category->cat_name ?>"><span class="count"><?= number_format(intval($category->count)); ?></span><?= $category->cat_name ?></a></li>
<?php
}
?>

لینک به ارسال

<?php
{
?>
<li><a href="<?php bloginfo('home') ?>/category/archives/<?= $category->category_nicename ?>/" title="<?= $category->cat_name ?>"><span class="count"><?= number_format(intval($category->count)); ?></span><?= $category->cat_name ?></a></li>
<?php
}
?>

فقط یادتون باشه که لینک دسته بندی خصوصی رو خودتون بذارین.

موفّق باشید.

لینک به ارسال

<?php
{
?>
<?php
}
?>

فقط یادتون باشه که لینک دسته بندی خصوصی رو خودتون بذارین.

موفّق باشید.

ممنون از لطفا و پيگيري شما به سوالاتم..

ولي اون چيزي كه ميخواستم نشد...شايد من منظورم رو خوب نرسونده باشم..!!

در كل كد بايد به صورتي بشه كه دسته بندي جديدي ايجاد نشه بلكه توي همون دسته بندي كلي (مثل serial ) كه چندين مطلب توش هست

( مثل سريال arrow) حالا توي خود مطلب arrow ( فكر ميكنم به اين مطلب ميگن parent كه با ID دسته serial فراخواني ميشن) مطالب ديگه اي وجود داره

كه همون فصل بندي اين سريال هستن حالا من تنها اين مطالب فصل بندي شده رو خصوصي ميكنم درنتيجه خود parent كه همون arrow هست پنهان ميشه..!!

حالا من اين parent رو ميخوام براي كاربراي خصوصي به نمايش دربيارم..!!

لینک به ارسال
ممنون از لطفا و پيگيري شما به سوالاتم.. ولي اون چيزي كه ميخواستم نشد...شايد من منظورم رو خوب نرسونده باشم..!! در كل كد بايد به صورتي بشه كه دسته بندي جديدي ايجاد نشه بلكه توي همون دسته بندي كلي (مثل serial ) كه چندين مطلب توش هست ( مثل سريال arrow) حالا توي خود مطلب arrow ( فكر ميكنم به اين مطلب ميگن parent كه با ID دسته serial فراخواني ميشن) مطالب ديگه اي وجود داره كه همون فصل بندي اين سريال هستن حالا من تنها اين مطالب فصل بندي شده رو خصوصي ميكنم درنتيجه خود parent كه همون arrow هست پنهان ميشه..!! حالا من اين parent رو ميخوام براي كاربراي خصوصي به نمايش دربيارم..!!

ببینید هر دسته بندی یه لینکی داره! شما قرار نیست دسته بندی جدید ارائه بدید فقط کافیه لینکش رو بذارید.

آدرس دسته بندی مثل:

www.site.com/category/arrow

که کدش میشه این:

<?php
{
?>
<?php
}
?>
echo '<a href="http://site.com/category/arrow">سریال خصوصی arrow</a>'; } ?>

خب حالا فرض کنیم که شما یه سری سریال ها رو فقط برای افراد VIP میخواین بذارین و تعداد اون ها هم زیاد هست و نمیتونین که تک به تک با کد بالا آدرس ها رو وارد کنید.

خب اون موقع باید از طریق توابع وردپرس تنها همون دسته بندی سریال های خصوصی رو فراخوانی کنید.

(من با تابع get_categories امتحان میکنم مثل سایت خودتون ، منتهی اون اومده فقط از والد 8102 گرفته من از والد خصوصی میگیرم.)

فقط یادتون باشه به جای 0000 آیدی دسته بندی خصوصی اتون رو بذارین:

<?php
{
?>
<?php
}
?>
<?php if( current_user_can( 'read_private_posts' ) ) : ?>
<?php
$categories = get_categories('parent=0000');
{
?>
<?php }
endif; ?>

اگر ارور داد ارورش رو برام بذارین تا چک کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...