رفتن به مطلب

افزونه ای شبیه انتخاب اول سایت پارسه

پست های پیشنهاد شده

ضمن سلام خدمت همه دوستان و اساتید، وقت بخیر.

دوستان اگر مشاهده کرده باشید، در سایت www.parseh.ac.ir در بالای صفحه، زیر منو، گزینه جالبی وجود داره.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

" من متقاضی انتخاب کنید "

کاربر با کلیک روی " انتخاب کنید" می تواند از گرینه های موجود یکی را برگزیند.

سپس بلافاصله گزینه دیگری ظاهر می شود: " در گروه انتخاب کنید "

مجدداً کاربر با کلیک روی " انتخاب کنید" می تواند از گرینه های موجود یکی را برگزیند.

دوباره بلافاصله گزینه دیگه ای باز میشه و با انتخاب اون گزینه صفحه مربوطه باز میشه.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

به نظر شما، با چه تکنیک یا افزونه، یا کد یا ماژولی میشه این کارو انجام داد؟!

اگه ممکنه راهنمایی فرمایید. ممنونم

لینک به ارسال

همین طور که دوستم اقا احسان گفتم با جاوااسکریپت و یکی از فریم ورک هاش میشه این کاروکرد !

نحوه اش هم این کارو کرده که سه تا کلاس گذاشته که هر کلاس ی لیست داره که گزینه هاش هست ! تو مرحله اول فقط کلاس اولی نمایش داده میشه اون دو تا کلاس دیگه هیدن هست ! با انتخاب کردن یک گزینه گزینه بعدی از هیدن بودن در میاد !

فرم ساده ترش که بهتر بفمین ی همچین چیزی هست !

http://www.1stwebdesigner.com/create-multi-step-form-rhinoslider/

لینک به ارسال

jQuery یا AngularJS

موفق باشید.

ممنون از راهنمایی تون. این دو عبارت، افزونه وردپرس هستند؟ یا تکنیک و زبان برنامه نویسی؟

چون حقیقتش آشنایی زیادی با برنامه نویسی ندارم، فکر کردم افزونه ای در این رابطه وجود داره.

همین طور که دوستم اقا احسان گفتم با جاوااسکریپت و یکی از فریم ورک هاش میشه این کاروکرد !

نحوه اش هم این کارو کرده که سه تا کلاس گذاشته که هر کلاس ی لیست داره که گزینه هاش هست ! تو مرحله اول فقط کلاس اولی نمایش داده میشه اون دو تا کلاس دیگه هیدن هست ! با انتخاب کردن یک گزینه گزینه بعدی از هیدن بودن در میاد !

فرم ساده ترش که بهتر بفمین ی همچین چیزی هست !

http://www.1stwebdes...rm-rhinoslider/

ممنونم از شما.

بله تقریباً همونه اما به یک فرم و شکل دیگه.

متشکرم ازتون.

اگر باز هم پیشنهاد دیگه ای داشتید، ممنون خواهم شد مجدداً بیان نمایید.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...