رفتن به مطلب

درخواست آموزش ساخت منوی متحرک

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان میشه بفرمایید این منوهای متحرک بالای سایت رو چجوری درست میکنند؟اون منوهایی رو میگم که وقتی تو هر صفحه ای که هستی نوشته اون صفحه با صفحات دیگر فرق می کند.مثلا وقتی تو صفحه تماس با ما هستی نوشته تماس با ما در بالای سایت رنگش فرق می کنه یا بکگراندی داره. تشکرمی کنم

لینک به ارسال

سلام.تشکر.مثلا منوی بالای همین انجمن رو میگم.وقتی تو انجمن هستی انجمن سفیده.و وقتی توی بخش آموزش هستی اون فعاله.

لینک به ارسال

خود وردپرس به صفحات فعال یک کلاسی به li های منو اضافه میکنه که تهش current نوشته میشه. اون رو پیدا کنید و بهش با استایل بکگراند بدید.

لینک به ارسال

خود وردپرس به صفحات فعال یک کلاسی به li های منو اضافه میکنه که تهش current نوشته میشه. اون رو پیدا کنید و بهش با استایل بکگراند بدید.

حرفتون رو کاملا متوجه شدم تشکر.اما من تو سورس پیدا نمی کنم میشه شما یه نگاهی بندازین تشکر دوباره

لینک به ارسال

برای منوی بالای سایت شما : current-cat

درود.من منویی رو میگم که زیر اون چمن هاست.(صفحه اصلی تماس با ما و...)

لینک به ارسال

وقتی دستی هست باید براش کدنویسیphp کنید که بیاد current رو نمایش بده دیگه با وردپرس نمیشه.

لینک به ارسال

وقتی دستی هست باید براش کدنویسیphp کنید که بیاد current رو نمایش بده دیگه با وردپرس نمیشه.

من زیاد وارد php نیستم.میشه کمک کنید؟

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم برای این بخش هم از فهرست های دلخواه در وردپرس استفاده کنید.

چون اگر بخواید کدش رو با php بنویسید خیلی بیشتر از فهرست وردپرس میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...