رفتن به مطلب

بهترین و ارزانترین سامانه پیامک با امکان وبسرویس رایگان

beh9am

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان کسی میدونه کجا ارزانترین پنل ارسال اس ام اس را میده ؟

پرند اس ام اس بود که هر پیامک 8 تومن میداد الان دیگه نمیده کسی ارزونتر میشانسه ؟

لینک به ارسال

ظاهرا تو باغ نیستی؟؟ پیامک ها از اول بهمن 30 درصد گران شدند.بعد میگی ارزان تر از 8 تومان!!!!!!!!!!

اینگار بخواهی مرسدس بنز نو زیر 1 میلیون تومان پیدا کنی!!!!!

بعد هم خیالت را راحت کنم این پیامک های ارزان بدرد هیچ کسی نمی خوره. یا نمیره یا یک ساعت دیرتر میره.معمولا گزارش درست حسابی هم تحویل نمی دهند.

ویرایش شده توسط alireza1375
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

ظاهرا تو باغ نیستی؟؟ پیامک ها از اول بهمن 30 درصد گران شدند.بعد میگی ارزان تر از 8 تومان!!!!!!!!!!

اینگار بخواهی مرسدس بنز نو زیر 1 میلیون تومان پیدا کنی!!!!!

بعد هم خیالت را راحت کنم این پیامک های ارزان بدرد هیچ کسی نمی خوره. یا نمیره یا یک ساعت دیرتر میره.معمولا گزارش درست حسابی هم تحویل نمی دهند.

وقتی از چیزی مطلع نیستید بهتره چیزی هم نگید

بنده تا شنبه داشتم با نرخ 8 + 9 تومان مالیات ارسال میکردم که دیگه امکانش نیست

هیچ مشکلی هم در ارسال نبود و همون لحظه تحویل میداد

لینک به ارسال

سلام

دوستان کسی میدونه کجا ارزانترین پنل ارسال اس ام اس را میده ؟

پرند اس ام اس بود که هر پیامک 8 تومن میداد الان دیگه نمیده کسی ارزونتر میشانسه ؟

پیغام خصوصی ارسال کنید در خدمتیم!

• امتیاز 1
لینک به ارسال

وقتی از چیزی مطلع نیستید بهتره چیزی هم نگید

بنده تا شنبه داشتم با نرخ 8 + 9 تومان مالیات ارسال میکردم که دیگه امکانش نیست

هیچ مشکلی هم در ارسال نبود و همون لحظه تحویل میداد

خوب اون شرکته ظاهرا تعداد بسیار بالا قبل از بهمن خریداری کرده بوده. در صورتی که من آدرس سایت شش تا نماینده رسمی مخابرات که وظیفه ارسال پیامک انبوه را دارند دارم. هیج کدام از این ها 9 تومان هم نمی دهند.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

خوب اون شرکته ظاهرا تعداد بسیار بالا قبل از بهمن خریداری کرده بوده. در صورتی که من آدرس سایت شش تا نماینده رسمی مخابرات که وظیفه ارسال پیامک انبوه را دارند دارم. هیج کدام از این ها 9 تومان هم نمی دهند.

والا چی بگم همین الان هم همون شرکت داره 91 تومن بهم میده

بستگی به نماینده بودن یا ... ندارهبستگی به قرارداد داره

لینک به ارسال

ادرس سايت در امضا هست

اما چون رو سايت ديگه اي هستم بروزرساني نشدن!

با کمترين هزينه ممکن بهتون ميدم!

در ارتباط باشيد...

• امتیاز 1
لینک به ارسال

Bulk.ir سامانه ارسال انبوه پیام کوتاه است. ثبت نام در Bulk.ir رایگان و تعرفه ارسال هر پیامک به طور ثابت ١١٠ ریال می باشد.

کاربران Bulk.irمی توانند به بهترین بانک های شماره موبایل پیامک ارسال کنند. بانک های موبایل بر اساس شهر ، کدپستی ، سن و جنسیت و بانک مشاغل مختلف

اطلاعات بیشتر در مورد امکانات سامانه...

لینک به ارسال
Bulk.ir سامانه ارسال انبوه پیام کوتاه است. ثبت نام در Bulk.ir رایگان و تعرفه ارسال هر پیامک به طور ثابت ١١٠ ریال می باشد.

کاربران Bulk.irمی توانند به بهترین بانک های شماره موبایل پیامک ارسال کنند. بانک های موبایل بر اساس شهر ، کدپستی ، سن و جنسیت و بانک مشاغل مختلف

اطلاعات بیشتر در مورد امکانات سامانه...

آقا بهنام یکی از کلاه بردار همین سایت است. اینو دیگه ازش مدرک هم دارم. حالا چند ماهی ازش استفاده نمی کنم ولی قبل از گرونی هفت تومان می داد.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

خوب میشه لطفغ کنی آدرس سایتتو بدی تا تعرفه هارو ببینم ؟

با تعرفه ثابت 85 ریال ارائه میگردد!

در بسته طلایی می توانید ثبت نام نمایید!

طبق تصویر زیر میتوانید قیمت هر پیامک برای خطوط مختلف را بدست بیارین

8.5 ضربدر ضریب خط مورد نظر = قیمت نهایی پیامک

و اینکه قبلا تعرفه 7 تومانی ارئه میشد به این خاطره که خطوط 5000 توسط همراه اول ارائه میشد و ضریب تو تمامی سامانه ها 0.8 بود که همراه اول بعد از مدتی تعرفه رو افزایش داد که نتیجه اش شد این!

post-4875-0-32853200-1433222418_thumb.pn

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با تعرفه ثابت 85 ریال ارائه میگردد!

در بسته طلایی می توانید ثبت نام نمایید!

طبق تصویر زیر میتوانید قیمت هر پیامک برای خطوط مختلف را بدست بیارین

8.5 ضربدر ضریب خط مورد نظر = قیمت نهایی پیامک

و اینکه قبلا تعرفه 7 تومانی ارئه میشد به این خاطره که خطوط 5000 توسط همراه اول ارائه میشد و ضریب تو تمامی سامانه ها 0.8 بود که همراه اول بعد از مدتی تعرفه رو افزایش داد که نتیجه اش شد این!

post-4875-0-32853200-1433222418_thumb.pn

چند تا سوال:

شما نمایندگی از پرند اس ام اس دارید درسته؟

قیمت هاتون خوبه

من میخوام از وبسرویس استفاده کنم و به مشتری هامون در اپ اندروید با وبسرویس کار کنن

نمیخوام طوری باشه که بعد از یه مدت جمع کنید بریو ما با کلی مشتری بمونیم رو هوا

منظورمو متوجه میشید که

الان من چون آشنایی ندارم بی زحمت لطف کنید ارزونترین نرخی که میتونید بدید رو بگید ( ضریب و مالیات و ..... ) یعنی قیمت تمام شده ارسال هر پیامک چقدر میشه ؟

لینک به ارسال

چند تا سوال:

شما نمایندگی از پرند اس ام اس دارید درسته؟

قیمت هاتون خوبه

من میخوام از وبسرویس استفاده کنم و به مشتری هامون در اپ اندروید با وبسرویس کار کنن

نمیخوام طوری باشه که بعد از یه مدت جمع کنید بریو ما با کلی مشتری بمونیم رو هوا

منظورمو متوجه میشید که

الان من چون آشنایی ندارم بی زحمت لطف کنید ارزونترین نرخی که میتونید بدید رو بگید ( ضریب و مالیات و ..... ) یعنی قیمت تمام شده ارسال هر پیامک چقدر میشه ؟

خواهش میکنم...

نخیر نمایندگی بنده از جای دیگه ای هستش

تا اونجایی که اطلاع دارم سامانه مذکور هم از نمایندگان همون جاست!

بنده هم با شرایط خاصی نمایندگی رو به صورت نامحدود گرفتم و دایمی هستش! خیالتون بابت خدمت رسانی راحت باشه!

قیمت تمام شده هم همون 8.5 ثابت هستش که برای خطوط مختلف تفاوت داره!

ارزونترین نرخی هست که میتونم بدم!

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
  • 2 سال بعد...

سلام

دوست عزیز می توانید از خدماتی شرکت فراز اس ام اس استفاده کنید که سازگاری کامل با وردپرس دارد و با تمامی افزونه ها از جمله دیجیتس سازگار است. همچنین با ارائه خط خدماتی عمومی این قابلیت را به شما می دهد که همه افراد حتی بلک لیست ها پیامک شما را در کمتر از 5 ثانیه ارسال کنند.

در صورتی که سوالی دارید با شماره *** تماس بگیرید.

آدرس سایت:

farazsms.com

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، پورامینی گفته است :

سلام

دوست عزیز می توانید از خدماتی شرکت فراز اس ام اس استفاده کنید که سازگاری کامل با وردپرس دارد و با تمامی افزونه ها از جمله دیجیتس سازگار است. همچنین با ارائه خط خدماتی عمومی این قابلیت را به شما می دهد که همه افراد حتی بلک لیست ها پیامک شما را در کمتر از 5 ثانیه ارسال کنند.

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید، لطفا تاپیک‌های قدیمی رو بالا نیارید.

همچنین طبق قوانین انجمن، ارسال اطلاعات تماس ممنوعه و برای اینکار باید صرفا از پیام خصوصی استفاده بشه.

• پسندیدن 3
  • امتیاز 1
لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...