رفتن به مطلب

خرابی دیزاین صفحه پیشخوان

پست های پیشنهاد شده

سلام؛

یکی دو روز بعد از راه اندازی ورد پرس روی سرور لینوکس و اضافه کردن افزونه های مورد نیاز که شامل بی بی پرس، بادی پرس، وردپرس فارسی و اکسیمنت بود، تمامی استایل های صفحه پیشخوان ام از بین رفت و به شکلی در اومد که توی فایل پیوست اومده ( دیزاین های صفحه پیشخوان از بین رفته است)

post-10208-0-44609900-1432963714_thumb.j

افزونه ها رو غیر فعال کردم و حتی پوسته رو تغییر دادم اما مشکل همچنان پابرجاست. بدتر اینکه به ازای سیستم های مختلفی که وصل میشم این شرایط متغیره، مثلاً با سیستم دسکتاپ ام که وصل میشم تمامی قسمت های پیشخوان دچار مشکل هستند ولی با لپ تاپ که وصل میشم، افزودن مطلب و برگه مشکلی ندارند اما بخش تنظیمات و نمایش و زیرمجموعه هاش به همین شکل هستند

ممنون میشم اگه نظری دارین راهنمایی کنید

لینک به ارسال

متوجه شدم که برای نمایش استایل های صفحه مدیریت یا پیشخوان این فایل باید فراخوانی بشه :

http://www.modinaj.com/wp-admin/load-styles.php?c=1&dir=rtl&load=dashicons,admin-bar,wp-admin,buttons,wp-auth-check&ver=4.2.2

اما زمانی که این آدرس رو توی URL می زنم اعلام می کنه که دسترسی به این فایل وجود نداره

در حالی که از توی هاست که چک می کنم دسترسی فول کنترل بهش داده شده

باز هم کسی پیشنهادی نداره ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...