رفتن به مطلب

نمایش قسمتی از محتوای پست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من از افزونه vip آقای وحید محمدی استفاده می کنم ... دوست دارم حداقل 10 - 12 خط اول محتوای پستها نشون داده بشه و بقیشو اعضای vip ببینن... تعداد پست ها زیاده و نمیخوام دستی این کار رو انجام بدم...هیچ راه میانبری ، فیلتری ، چیزی وجود نداره؟

مثلا این پست رو ببینید که همه محتواش مخفیه

http://www.w3-farsi.com/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7delegates/

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط younes
لینک به ارسال

سلام ، در اصل باید از چکیده (excerpt) استفاده میکردید.

ولی اگر تا کنون استفاده نکردید و میخواین از این به بعد فقط مقداری از پست رو نمایش بدید:

محتوای پست (the_content) رو از طریق get_the_content بگیرید و با substr نمایش بدید.

مثال:

<?php
$content = get_the_content();
echo substr($content, 0, 100);
?>

توضیحات بیشتر در مورد substr:

http://php.net/substr

میتونید هم از طریق یه دستور شرطی تعریف کنید که اگر excerpt وجود نداشت از روش بالا استفاده بشه. (اگر نیاز بود بگید تا بنویسم)

موفّق باشید.

لینک به ارسال

سلام، ممنون از پاسختون

این درسته ولی واسه همه یعنی اعضای vip هم خلاصه رو نشون میده نه کل پست رو...یعنی در کل باید چک بشه اگه طرف VIP بود کل متن نمایش داده بشه ....

البته یه توضیح دقیقتر بدم ، این افزونه تابع the_content رو می شناسه نه get_the_content ... یعنی باید یک زیر رشته از تابع مذکور رو به دست بیاریم و بعد چک کنیم که اگر عضو vip بود کل متن یا همون تابع the_content و در غیر اینصورت زیر رشته رو نشون بده. بنده زیاد برنامه نویسیم خوب نیست و در همین حد می دونم که باید اینطور عمل بشه.

ممنون میشم بیشتر راهنمایی بفرمایید.

ویرایش شده توسط younes
لینک به ارسال

من با این افزونه کار نکردم ، ولی حتماً یک تابع یا یه ستون توی دیتابیس داره که باید از طریق اون شرطیش کنین.

توی اینترنت سرچ کنین و اگر نتونتسین پیدا کنین با نویسنده افزونه تماس بگیرید و کدی که بالا بهتون دادم به صورت زیر با شرط ادغام کنین:

<?php if(شرط-vip) {
the_content();
} else {
$content = get_the_content();
echo substr($content, 0, 100);
}
?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...