رفتن به مطلب

پنل اس ام اس

assar

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

میخواستم بپرسم امکان راه اندازی سایت پنل اس ام اس با وردپرس و ووکامرس وجود داره؟

کاربر بتونه ثبت نام کنه و بعد از پرداخت مبلغ یک پنل اس ام اس دریافت کنه (تا اینجا فکر کنم سخت نباشه)

هر موقع هم که بخواد بتونه پنل شارژ کنه

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید

میخواستم بپرسم امکان راه اندازی سایت پنل اس ام اس با وردپرس و ووکامرس وجود داره؟

کاربر بتونه ثبت نام کنه و بعد از پرداخت مبلغ یک پنل اس ام اس دریافت کنه (تا اینجا فکر کنم سخت نباشه)

هر موقع هم که بخواد بتونه پنل شارژ کنه

سلام

بله به راحتی

مطالعه کنید:اینجا

لینک به ارسال

سلام

تشکر از پاسختون

در لینکی که دادین باید از اونجا خریداری کنیم

خواهش میکنم،

نه این متن رو من جهت آشنایی با پنل اس ام اس براتون گذاشتم،سرچ کنید و با پرس و جو بهترین جا برای دریافت نمایندگی این پنل رو پیدا کنید.

ویرایش شده توسط m4n
لینک به ارسال

جهت ساختن یک سیستم ارسال پیامک، شما به یک واسط (صرفاً جهت ارسال پیامک) نیاز دارید. در صورتی که نمی‌خواید از واسط‌ها استفاده کنید می‌تونید خودتون ترتیب ارسال پیامک‌ها رو بدید (اطلاعات دقیق‌تر رو میتونید سرچ کنید)

بعد از یافتن یک واسط یا سیستم برای ارسال پیامک، برای قسمت شارژ و کاربری، نیاز به تسلط نسبی به وردپرس و ساختار اون و مواردی مثل Custom Post Type و Theme دارید. در صورتی که تسلط کافی داشته باشید، این کار، کار سختی نیست.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...