رفتن به مطلب

ربات نویسنده

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

کسی میدونه این اسکریپت های ربات نویسنده بدون rss چه جوری کار میکنند؟

نمونه

لینک به ارسال

راه های خیلی زیادی هست مثل استفاده از توابع خود php مثلا curl

راه هایی مثل simple_html_dom بیشتر استفاده میشه که برای موارد بدون فید کاربردش خوبه

لینک به ارسال

اونجا که نوشته بدون نیاز به RSS ، بنده خودم پلاگین فید وردپرس رو تغییر دادم و قابلیتی رو اضافه کردم که اگه فید وجود نداشت به صورت خود بخود فید از طریق feedburner ساخته میشه و از اون فید استفاده میشه ...

خیلی کار سختی نیست ;)

لینک به ارسال

اونجا که نوشته بدون نیاز به RSS ، بنده خودم پلاگین فید وردپرس رو تغییر دادم و قابلیتی رو اضافه کردم که اگه فید وجود نداشت به صورت خود بخود فید از طریق feedburner ساخته میشه و از اون فید استفاده میشه ...

خیلی کار سختی نیست ;)

هه خود فیدبرنر باید سایتت آدرس فید داشته باشه بعد چجوری تو درست کردی کهع با فیدبرنر فید میسازه ؟

سایت اگر فید نداشته باشه قیدبرنر هم کار نمیکنه برای سایت

لینک به ارسال

دوست عزیز! اگه از چیزی اطلاعی ندارید صحبتی نکنید! فیدبرنر به این دلیل تک هست که میتونه خودش RSS بده، اگه نمیتونست استفاده از فیدبرنر مسخره بود.

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوستان لطفا در مورد این اسپمر ها و ... تا جای ممکن صحبت نکنید، من خودم مدیر بخش برنامه نویسی انجمن دیگه ای هستم، اونجا هر کی میاد در مورد اسپمر و کپی از سایت دیگران و ... حرف میزنه بنده به شخصه هیچ وقت جواب سوالاتشون رو نمیدم، شاید بعضی موقع ها تاپیک رو هم حذف کنم! چون جواب دادن توی این مواقع به جای کمک کردن به یک نفر، باعث ضربه زدن به صدها وبمستر دیگه میشه که با هزار امید و آرزو سایتشون رو راه انداختن و حالا یکی میاد با روبات ازشون کپی میکنه!

لینک به ارسال

دوستان لطفا در مورد این اسپمر ها و ... تا جای ممکن صحبت نکنید، من خودم مدیر بخش برنامه نویسی انجمن دیگه ای هستم، اونجا هر کی میاد در مورد اسپمر و کپی از سایت دیگران و ... حرف میزنه بنده به شخصه هیچ وقت جواب سوالاتشون رو نمیدم، شاید بعضی موقع ها تاپیک رو هم حذف کنم! چون جواب دادن توی این مواقع به جای کمک کردن به یک نفر، باعث ضربه زدن به صدها وبمستر دیگه میشه که با هزار امید و آرزو سایتشون رو راه انداختن و حالا یکی میاد با روبات ازشون کپی میکنه!

دلیل توجیح کننده ای نیست به هر حال هم میشه در راه درست استفاده کرد هم غلط.

بسیار ممنون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...