رفتن به مطلب

خرید اسکریپت بدون دسترسی به هاست !

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان:

بنده به تازگی قصد دارم اسکریپتی رو از شرکتی خریداری کنم. اسکریپت قیمت بالایی داره.

روی کاری که میخوام انجام بدم به شدت برنامه ریزی کردم و یک برنامه بلند مدت برای اون در نظر دارم.

اما متاسفانه یکی از شرایط شرکت این هستش که اسکریپت میبایست بر روی هاست خودشون نصب بشه! بنا به دلایل امنیتی.

من تمام تلاشم رو خواهم کرد که بتونم اون ها رو راضی کنم که روی هاست خودم نصب بشه.

اما سوالم اینجاست:

اگر قبول نکردند، ریسک کاری که میکنم بالاست؟

امنیت درگاه های اینترنتی من با این کار به خطر نمیفته؟ خب اون ها به هاست دسترسی دارند!!

کلاً میخواستم مشورت بگیرم آیا این کار رو بکنم یا نه؟ و این که چه مشکلاتی ممکنه برای من به وجود بیاد؟

لطفاً تجارب خودتون رو در اختیار من بگذارید.

ممنون.

لینک به ارسال

اولا چک کنید ببینید شرکت وجود خارجی داره یا نه چون اگه شرکت باشن در قبال خدماتشون وظیفه دارند در غیر اینصورت خیر

دوما ریسکش بالاست و اگر من بودم به هیچ عنوان قبول نیمکردم چون شما دارید هزینه را میدی و حق اختیار برنامه را باید داشته باشید

اگر شرایط نیازتون بلند مدت هست و صرف میکنه بدید دست یه برنامه نویس براتون بنویسه یا نمونه مشابه اون را پیدا و استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام ، از شرکت مطمئن بشین ، بعضی دوستان چون کد اختصاصی مینویسن برای اینکه کدشون انتشار پیدا نکنه اینکار رو میکنن ، توصیه میشه اینکا رو انجام ندین چون ممکنه بعد یه مدت شرکت جمع بشه یا بهتون پشتیبانی ندن و ... ، اگه مشکل مالی ندارین بهتر همون اول کار برنامه و هاست مطمئن و خوب بگیرین تا برای شما که میخوان وقت بزارین بعدا مشکلی پیش نیاد

لینک به ارسال

فکر مکینم اسکریپت تبلیغاتی ظابط رو میخواید بخرید که اصلا هیچ ارزشی نداره

این همه سایت یا اسکریپت !!!

با همون هزینه یه کم بیشترش بدید براتون اختصاصی بنویسن

لینک به ارسال

اولا چک کنید ببینید شرکت وجود خارجی داره یا نه چون اگه شرکت باشن در قبال خدماتشون وظیفه دارند در غیر اینصورت خیر

دوما ریسکش بالاست و اگر من بودم به هیچ عنوان قبول نیمکردم چون شما دارید هزینه را میدی و حق اختیار برنامه را باید داشته باشید

اگر شرایط نیازتون بلند مدت هست و صرف میکنه بدید دست یه برنامه نویس براتون بنویسه یا نمونه مشابه اون را پیدا و استفاده کنید

حق با شماست. اما راستش این بهترین بوده در بین رقبا!

شما برنامه نویس خوب، حرفه ای و با انصاف سراغ دارید؟ php کار کنه. نمونه کارهای خوبی هم داشته باشه.

فکر مکینم اسکریپت تبلیغاتی ظابط رو میخواید بخرید که اصلا هیچ ارزشی نداره

این همه سایت یا اسکریپت !!!

با همون هزینه یه کم بیشترش بدید براتون اختصاصی بنویسن

از هوشت خوشم اومد :دی

زدی به هدف. بله دوست من. اسکریپت نیازمندیها هستش. اما نه ضابط. به شدت مزخرفه!

روی انتخابم خیلی تحقیق کردم و فکر میکنم که این بهترین مورد باشه. اما خب محدودیت داره!

قیمت بالا و عدم دسترسی به هاست.

با قیمت میتونم کنار بیام اما با عدم دسترسی به هاست نه!

شما اگر موردی رو میشناسید لطفاً برای من پ.خ کنید. حقیقت دوست ندارم تایپیک به تبلیغات کشیده بشه!

ممنون.

لینک به ارسال

سلام

محدود بودن اجرای یک اسکریپت بر روی هاست فروشنده دلیل کافی برای سوء استفاده نیستش ولی راه را برای سوء استفاده باز می کنه به عنوان مثال می شه درگاهتون رو جوری طراحی کرد که به صورت رندوم از بین پرداخت کننده بعضی از مبالغ به جای حساب شما به حساب ثالث پرداخت بشه در صورتیکه برگشتی اون به سایت بیاد و عملا پرداخت از طرف سایت شما تایید بشه (مثلا از هر بیست مورد یک مورد) و به اینصورت حساب ثالث یک بیستم از کل دریافتی ها را با شما شریک باشه در صورتیکه شما مطلع نیستید مگر با گرفتن حسابرس و حسابرسی دقیق حسابتون که با توجه به دریافتها و پرداختهای پراکنده معمولا کاری نزدیک به غیر ممکنه و در واقع در دراز مدت شما فقط متوجه می شید درآمدتون کمتر از تعداد مشتریهاتونه و باز هم راهی برای اطمینان یا ادعای قانونی نخواهید داشت.

این یکی از متداولترین روشهای دستبرد اینترنتیه

اما شرکتهای معتبر معمولا معتبرند مگه اینکه خلافش اثبات بشه

لینک به ارسال

سلام

محدود بودن اجرای یک اسکریپت بر روی هاست فروشنده دلیل کافی برای سوء استفاده نیستش ولی راه را برای سوء استفاده باز می کنه به عنوان مثال می شه درگاهتون رو جوری طراحی کرد که به صورت رندوم از بین پرداخت کننده بعضی از مبالغ به جای حساب شما به حساب ثالث پرداخت بشه در صورتیکه برگشتی اون به سایت بیاد و عملا پرداخت از طرف سایت شما تایید بشه (مثلا از هر بیست مورد یک مورد) و به اینصورت حساب ثالث یک بیستم از کل دریافتی ها را با شما شریک باشه در صورتیکه شما مطلع نیستید مگر با گرفتن حسابرس و حسابرسی دقیق حسابتون که با توجه به دریافتها و پرداختهای پراکنده معمولا کاری نزدیک به غیر ممکنه و در واقع در دراز مدت شما فقط متوجه می شید درآمدتون کمتر از تعداد مشتریهاتونه و باز هم راهی برای اطمینان یا ادعای قانونی نخواهید داشت.

این یکی از متداولترین روشهای دستبرد اینترنتیه

اما شرکتهای معتبر معمولا معتبرند مگه اینکه خلافش اثبات بشه

چقدر جالب! تا به حال به ذهنم حتی خطور هم نکرده بود! ولی خب یه راهی واسه ی این کار هست، ساده اما جوابگو. فعال کردن پنل sms بانکی. هر تراکنش سریعاً اعلام میشه و اگر ترکنشی انجام شد که به حساب واریز نشد اما در سایت تایید شد، میتونیم از سوء استفاده های شخص ثالث سریعاً آگاه بشیم!

این طور نیست؟

دوست عزیزم میتونم یه مشورت ازتون بگیرم؟ ولی چون نمیخوام و دوست ندارم جنبه تبلیغاتی پیدا کنه مجبور هستم پیام خصوصی کنم.

الان توی این شرایط بیشتر از هر چیز دیگه به مشورت شما بزرگواران نیاز دارم.

اجازه هست؟ ممنون میشم.

لینک به ارسال

اسکریپ بخواین هر اسکریپی باشه براتون با php ویا دات نت می توانم بنویسم

لینک به ارسال

چقدر جالب! تا به حال به ذهنم حتی خطور هم نکرده بود! ولی خب یه راهی واسه ی این کار هست، ساده اما جوابگو. فعال کردن پنل sms بانکی. هر تراکنش سریعاً اعلام میشه و اگر ترکنشی انجام شد که به حساب واریز نشد اما در سایت تایید شد، میتونیم از سوء استفاده های شخص ثالث سریعاً آگاه بشیم!

این طور نیست؟

دوست عزیزم میتونم یه مشورت ازتون بگیرم؟ ولی چون نمیخوام و دوست ندارم جنبه تبلیغاتی پیدا کنه مجبور هستم پیام خصوصی کنم.

الان توی این شرایط بیشتر از هر چیز دیگه به مشورت شما بزرگواران نیاز دارم.

اجازه هست؟ ممنون میشم.

لطفا بحث را در انجمن دنبال کنید تا دیگران هم استفاده کنند

فعال کردن سرویس اس ام اسی تا وقتی خوبه که مشتری شما زیاد نشده باشه وگرنه جواب نمی ده چون وقتی من نوعی پولی را به حساب می ریزم و در قبالش خدماتی را به صورت خودکار از سایت می گیرم شما متوجه حضور من نمی شید مگر اینکه تعداد مشتریان خدمات گیرنده کم باشه و با مشاهده و شمارش خدمات انجام گرفته بخواهید اونها را با تعداد اس ام اسهاتون مقایسه کنید

در کل کمتر کار حرفه ای بصورت اسکریپت عاریه ای انجام می شه و معمولا سرمایه گذار ترجیح می ده برنامه ی دلخواهش به صورت سفارشی براش نوشته بشه

لینک به ارسال

لطفا بحث را در انجمن دنبال کنید تا دیگران هم استفاده کنند

فعال کردن سرویس اس ام اسی تا وقتی خوبه که مشتری شما زیاد نشده باشه وگرنه جواب نمی ده چون وقتی من نوعی پولی را به حساب می ریزم و در قبالش خدماتی را به صورت خودکار از سایت می گیرم شما متوجه حضور من نمی شید مگر اینکه تعداد مشتریان خدمات گیرنده کم باشه و با مشاهده و شمارش خدمات انجام گرفته بخواهید اونها را با تعداد اس ام اسهاتون مقایسه کنید

در کل کمتر کار حرفه ای بصورت اسکریپت عاریه ای انجام می شه و معمولا سرمایه گذار ترجیح می ده برنامه ی دلخواهش به صورت سفارشی براش نوشته بشه

ممنون از توضیحات خوبتون.

پس میشه لطفاً یک برنامه نویس حرفه ای بهم معرفی کنید؟

ترجیحاً شرایط زیر رو داشته باشه:

1- دارا بودن شرکت معتبر

2- پشتیبانی خوب و منظم

3- آشنایی کامل به کدنویسی php و بهینه سازی

4- انصاف

ببینید من یک مثال میزنم. منظورم به هیچ وجه این نوع سایت نیست. اما چون کدنویسی اون بسیار تمیز کار شده این مثال رو میزنم.

سایت نت-برگ -------------من به همچین برنامه نویسی نیاز دارم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

شرکتهای برنامه نویس معتبر زیادند ولی معمولا هیچ شرکتی خودش برنامه نویس نیست بلکه با چند تا برنامه نویس قرار داد داره و براش کار انجام می دند اگر مستقیما با یک برنامه نویس وارد معامله بشید بهتره

(در حد یک پیشنهاد)

هر دو حالت رو براتون سراغ دارم شماره تماستون رو پیام خصوصی کنید.

لینک به ارسال

ممنون از توضیحات خوبتون.

پس میشه لطفاً یک برنامه نویس حرفه ای بهم معرفی کنید؟

ترجیحاً شرایط زیر رو داشته باشه:

1- دارا بودن شرکت معتبر

2- پشتیبانی خوب و منظم

3- آشنایی کامل به کدنویسی php و بهینه سازی

4- انصاف

ببینید من یک مثال میزنم. منظورم به هیچ وجه این نوع سایت نیست. اما چون کدنویسی اون بسیار تمیز کار شده این مثال رو میزنم.

سایت نت-برگ -------------من به همچین برنامه نویسی نیاز دارم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

وردپرس یک قالب داره به اسم کلاسی پرس که امکاناتش فول هست و تمام امکانات نیازمندی حتی بیشتر هم داره

اگر برنامه نویس میخواید همین جناب استاد فخار بهترین هستند اگر براتون انجام بدند شانش اوردید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...