رفتن به مطلب

2 سوال درمورد افزونه ACF

Hossein143

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همگی. این اولین پست منه ^_^

2تا سوال درمورد افزونه advanced custom fields دارم.

اول اینکه چطور میشه یه زمینه دلخواه علاوه بر ادامه مطلب تو صفحه اصلی هم بیاد؟ مثلا میخوام یه جعبه اطلاعات تو هر پست باشه که تو صفحه اصلی هم نمایش بده.

سوال دومم درواقع یه مشکلیه که هرکاری کردم نتونستم درستش کنم! میخوام جعبه دانلود اضافه کنم، تمام مراحلو درست رفتم حتی جعبه دانلود هم میاد، ولی نمیدونم تو single.php کد رو باید کجاش بذارم که تو مکان درست نمایش بده. هرجا میذارم یا داخل پست نیست، یا کلا باعث میشه سایت ارور بده!! :huh:

اینم کد single.php قالبم:

<?php if ((!function_exists("check_theme_footer") || !function_exists("check_theme_header"))) { ?><?php { /* nothing */ } ?><?php } else { ?><?php get_header(); ?>
<?php global $theme; get_header(); ?>
<div id="main">

<?php $theme->hook('main_before'); ?>

<div id="content">

<?php $theme->hook('content_before'); ?>

<?php
if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post();
/**
* Find the post formatting for the single post (full post view) in the post-single.php file
*/
get_template_part('post', 'single');
endwhile;
else :
get_template_part('post', 'noresults');
endif;
?>

<?php $theme->hook('content_after'); ?>

</div><!-- #content -->

<?php get_sidebars(); ?>

<?php $theme->hook('main_after'); ?>

</div><!-- #main -->

<?php get_footer(); ?><?php } ?>

لینک به ارسال

برای مورد اول در فایل index.php کدا رو بین while(have_posts()) و endwhile ، و برای مورد دوم هم اگه اشتباه نکنم باید کدا رو تو فایل post-single.php بذارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...