رفتن به مطلب

بالا نیومدن سایت

Sina_Hp

پست های پیشنهاد شده

سلام سایتم چند روزیه که فقط صفحه ی اولش بالا میاد دیگه هیچی بالا نمیاد.... این ارورو میده: 500 Internal server error

واقعا نمیفهمم مشکل از چیه!

آدرس سایت:

http://fashionstar1.ir/

لینک به ارسال

سلام سایتم چند روزیه که فقط صفحه ی اولش بالا میاد دیگه هیچی بالا نمیاد.... این ارورو میده: 500 Internal server error

واقعا نمیفهمم مشکل از چیه!

آدرس سایت:

http://fashionstar1.ir/

سلام اگر 500 Internal server error را دریافت میکنید

از سرویس ‫اشتراکی ‫با ‫منابع محدود ‫استفاده ‫میفرمایید ‫این ‫منابع ‫بسته به ‫هزینه ‫ای ‫که از ‫سمت ‫شما ‫تامین شده ‫به ‫شما ‫اختصاص داده ‫میشود. ‫در همه ی ‫سرویس ‫های ‫اشتراکی در ‫دنیا ‫محدودیت ‫منابع از جمله ‫فضا پهنای ‫باند ‫و ‫رم و ‫سی ‫پی ‫یو وجود ‫دارد .

‫ ‫در حال حاضر شما بیش ‫از ‫حد ‫مجاز و ‫مشخص ‫شده ‫برای سایت ‫شما ‫از ‫این منابع ‫استفاده میفرمایید یا باید سرویس خود را ارتقا دهید ،

ویا کد نویسی خود را بهینه تر نمایید.

لینک به ارسال

من الان از سرویسی استفاده میکنم که پهنای باندش چند برابر نیازمه... خود هاست گفت مشکل از برنامه نویسیه نه از خودشون... اگه بود میگفتن که ارتقا بدم...

چجوری بهینه تر کنم؟ لطفا کمک کنید من نیاز به کمک دقیق دارم تا رفع کنم مشکلو

لینک به ارسال

صفحات داخلیتون خیلی کنده و به تایم اوت سرور می خوره

1. ممکنه ایراد از طرف سرور باشه که خودبخود رفع می شه

2. ممکنه اسکریپت مزاحمی در صفحات داخلی لود بشه (اگر در صفحات داخلی تبلیغات دارید موقتا حذف و چک کنید)

3. ممکنه یکی از افزونه هاتون مشکل داشته باشه (همه افزونه ها را غیر فعال کنید و یکی یکی فعالشون کنید تا به افزونه مشکل دار برسید)

4. ممکنه تصاویرتون بهینه نباشند

لینک به ارسال

این مشکل یهو بوجود اومد... فک کنم بعد آپدیت چتد هفته پیش اینجوری شد... از کوئری نیست؟ من بلد نیستم... ولی افزونه تبلیغاتارو چک کردم مشکلی ندارن

لینک به ارسال

rewrite engine رو توی هاست فعال کنید و تست بگیرید . کد زیر رو بذارید خط اول .htaccess سایت .

RewriteEngine On

لینک به ارسال

کد رو داشتم اما الان قرار دادم خط اولش... تووی هاست چجوری باید فعالش کردو تست گرفت؟!

الان که کد رو قرار دادم باز همونه

لینک به ارسال

احتمال این هم هست که سایتتون در حال فیلتر شدن باشه معمولا از وقتی یک سایت می ره تولیست فیلتر تا نامه اش به همه آی اس پی ها برای اجرای فیلترینگ برسه یه مدتی سایت اینجوری می شه

از طریق ساماندهی از باز بودن سایتتون مطمئن بشید

لینک به ارسال

سایت ثبت شده دز ساماندهی الانم دوباره چک کردم اونجام مشکلی نداره...

لینک به ارسال

با قالب دیفالت وردپرس چک کنید

اگر به ادمین هم نمی تونید برید از پنل هاستتون پوشه قالبتون را تغییر نام بدید و بعد به ادمین برید و قالب دیفالت وردپرس را انتخاب کنید و تست کنید و نتیجه را بگید

لینک به ارسال

استاد از پوسته دوهزارو سیزده استفاده کردم سایت سریع بالا میاد و مشکلی نداره.. پس مشکل از قالبه... حالا چه کنم؟

لینک به ارسال

قالبتون رایگانه؟

اگر رایگان نیست با فروشنده تماس بگیرید

اگر رایگانه لینک دانلودش رو از یک سایت معتبر مثل wordpress.org یا سایت طراح قالب بگذارید اینجا

لینک به ارسال

اول از همه برداشتن لینک سازنده از فوتر قالب رو غیر فعال می کنه

این قالب ظاهرا فایل زبان هم نداره

شخصی سازیش کردید؟ (منظورم بیشتر ترجمه در داخل خود پوسته است) اگر در فایلهای php فارسی نویسی کردید فایل functions.php تون رو زیپ کنید و بگذارید اینجا

لینک به ارسال

این فایل که ظاهرا سالمه اول یکبار با قالب دستکاری نشده تست کنید اگه سایت بدون مشکل باز می شد فایلهایی که شخصی سازی کردید را بفرستید.

لینک به ارسال

الان که اون پوسته رو دارم نمیتونم خامش رو نصب کنم میگه موجوده!

منظورتون کدوم فایلها هستن که من قرار بدم؟

لینک به ارسال

فولدر پوسته خام را باز کنید و در فایل style.css نامش رو تغییر بدید (مثلا بهش عدد یک اضافه کنید) و همون تغییر را در نام پوشه هم بدید و آپلود و نصبش کنید .

من نمی دونم چه فایلهایی رو بهشون کد اضافه کردید

به هرحال اگه ایراد از کدها باشه دو حالت ممکنه یکی اینکه پوسته خودش تابعی را داشته باشه که ورژن جدید وردپرس باهاش مشکل داره و یکی هم اینکه به پوسته کدی اضافه شده که جلوی لود صفحه رو می گیره باید هر دو مورد رو چک کرد و قدم به قدم رفت تا به مشکل رسید

لینک به ارسال

نام فایل استایل رو که عوض می کنم دیگه توو پوسته شناسایی نمیشه... مثلا گذاشتم 1style.css بعد نوشت که پوسته شیوه نامه ای نداره و پوسته رو نمیشناسه

لینک به ارسال

نام فایل استایل را عوض نکنید نام قالب در اولین خطوط فایل style.css نوشته شده اونرو تغییر بدید

لینک به ارسال

چاره ای نیست یااز قالب دیگه ای استفاده کنید یا کل پوشه قالب فعلیتون رو برام زیپ و از طریق پیام خصوصی ارسال کنید اگر فرصت کنم ایراد گیریش می کنم (قول نمی دم ولی اگر دیدم کار زیادی داره لا اقل راهنماییتون می کنم که چیکار کنید)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...