رفتن به مطلب

مطالب سايت در چه قسمتي از وردپرس يا هاست ذخيره مي شه

hormozgan

پست های پیشنهاد شده

با توجه به مشكلي كه براي سايتم بوجود آمده و قادر به ورود پيشخوان و در نتيجه گرفتن بك آپ نيستم اساتيد محترم ممكنه بفرماييد مطالبي كه در سايت منتشر كردم در چه قسمتي از وردپرس يا هاست ذخيره مي شه كه از آن كپي بگيرم و وردپرس را از هاست پاك كنم و دوباره مطالب را جايگزين كنم تا سايتم دچار وقفه نشه ؟

با تشكر از همه اساتيد محترم

لینک به ارسال

مطالب تو هاست ذخیره نمیشه توی دیتابیس و جدول wp-post ذخیره میشه

شما فایل های هاست رو حذف کنید به پست ها چیزی نمیشه

لینک به ارسال

وقتي دوباره وردپرس را نصب كردم چطوري بازيابي كنم ؟ چون وقتي بك آپ داريم با فرمان درون ريزي مطالب برمي گرده ولي من كه بك آپ ندارم چطوري برگزدانم ؟

لینک به ارسال

به روز رسانی به مطالب کاری نداره و معمولا مشکلی پیش نمی آد ولی اگر مشکل پیدا کردید و وارد دیتابیستون بشید (معمولا در پنل اصلی سایت دسترسی به phpmyadmin براش گذاشته شده

تمام جداول را سلکت کنید و برون بری کنید و در دیتابیس جدید درون ریزی کنید

لینک به ارسال

خيلي ممنون استاد

من مشكلم اينه كه برابر پيغامي كه دو روز است مياد و توي انجمن هم مطرح كردم كوكي ها مانع از ورودم به پيشخوان مي شه و برابر راهنمايي هايي كه دوستان كردند متاسفانه مشكل حل نشد

حال تصميم گرفتم وردپرس فعلي را از هاست پاك كنم و دوباره نصب كنم و الان دسترسي براي ايجاد فايل برون ريز ندارم

اينطور كه از راهنمايي شما متوجه شدم ابتدا به phpmyadmin هاست برم و كليه جداول را سلكت و كپي كنم و در فايلي نگهداري كنم و پس از نصب مجدد وردپرس از فرمان درون ريزي اين فايل ها را به وردپرس بشناسانم مطالبم بازيابي مي شه درسته استاد ؟

لینک به ارسال

خيلي ممنون استاد

من مشكلم اينه كه برابر پيغامي كه دو روز است مياد و توي انجمن هم مطرح كردم كوكي ها مانع از ورودم به پيشخوان مي شه و برابر راهنمايي هايي كه دوستان كردند متاسفانه مشكل حل نشد

حال تصميم گرفتم وردپرس فعلي را از هاست پاك كنم و دوباره نصب كنم و الان دسترسي براي ايجاد فايل برون ريز ندارم

اينطور كه از راهنمايي شما متوجه شدم ابتدا به phpmyadmin هاست برم و كليه جداول را سلكت و كپي كنم و در فايلي نگهداري كنم و پس از نصب مجدد وردپرس از فرمان درون ريزي اين فايل ها را به وردپرس بشناسانم مطالبم بازيابي مي شه درسته استاد ؟

برای این مشکل لازم نیست این کارهارو بکنید

شما یک بار از مرورگر دیگه استفاده بکنید درست میشه مشکل کوکی ها به مرورگر مربوط میشه

اگر هم خواستید به روزکنید هیچ کاری لازم نیست با دیتابیس داشتهباشید

شما فایل های هاست خودتون رو همرو پاک کنید به جز wp-content و wp-config.php بعدش فایل های جدید رو جایگزین کنید

وقتی به مدیریت برید میزنه باید به روز رسانی کنید ادامه رو بزن به روز میشه و تموم

لینک به ارسال

سلام

من بجز wp-content و wp-config.php كلا فايل هاي وردپرس را از هاست پاك كردم و دوباره بجز wp-content و wp-config.php بقيه فايل ها را نصب كردم ولي باز هم وقتي پسورد ورود به پيشخوان را مي زنم اين پيغام مياد

ERROR: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must enable cookies to use WordPress.

عملا نمي تونم وارد پيشخوان بشم تا بتونم بروز رساني يا هر كار ديگه اي انجام بدم

چطوري اين مشكل را رفع كنم ؟

لینک به ارسال

همونطور که گفتند ارور کوکی ربطی بهوردپرس نداره و به نمایشگرتون مربوطه

منظور من از پنل پنل اصلی هاستینگتون بود که معمولا یا cpanel یا دایرکت ادمینه

لینک به ارسال

ممنون استاد ولي من از چند كامپيوتر و موبايل و لپ تاپ با چند مرورگر منجمله فايرفاكس گوگل كروم و اپرا امتحان كردم همه اونا همين پيغام را مي دن امروز در نظر دارم ويندوزم را هم عوض كنم ببينم حل مي شه يانه

لینک به ارسال

اگر از مرورگرهای دیگه هم همین خطا را دارید این نرم افزار را دانلود و نصب و اجرا کنید تا کوکی های اضافی را حذف و ریجستری را تنظیم کند

http://www.piriform.com/ccleaner

لینک به ارسال

خيلي ممنون استاد

من كلا وردپرس را پاك و دوباره نصب كردم و فايل wp-content را كه از روي اون كپي گرفته بودم را اضافه كردم ولي قالب قبلي سايت فعال نمي شه و وقتي از قسمت بارگزاري پوسته هم مي خوام استفاده كنم اين خطا را مي دهد

( یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا بهتالار گفتگو وردپرس فارسی مراجعه نمایید. )

براي رفع اين خطا چكار بايد بكنم ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...