رفتن به مطلب

افزونه کپی کننده وبلاگ

sparrow

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه وبلاگی دارم امروز متوجه شدم که یه سایت اومده دقیقا یه ساب دامین با ادرس من درست کرده!! و تمام مطالبم رو بلافاصه که قرار میدم؛ اونم قرار میده!

بعد رفتم دیدم که این یه سایته که کلا کارش همینه و تعداد خیلی زیادی سایت رو این بلا سرش اورده.

دوستم بهم گفت این یه افزونه وردپرسی هست ولی مطمئن نبود. میخواستم ببینم واقعا این سایت وردپرسیه؟

eshghdooni-rzb.makhzanblog.ir

لینک به ارسال

نه این یه اسکریپت خبرخوان که روی هاست یا سرور راه اندازیش میکنن و میندازن به جون سایتا و وبلاگ های مردم.هرچی بذاری به ثانیه نمیکشه که اینا داخل گوگل ثبت میکنن به اسم خودشون و تمام بازدید رو میگیرن.

لینک به ارسال

خدا لعنتشون بکنه

من هر چی مینویسم و میرم چک کنم ببینم ایندکس شده یا نشده میبینم برا خودم هنوز ایندکس نشده ولی این بابا ایندکس شده

عجب گرفتاری شدیم از دست این اسپمرهاااااا

لینک به ارسال

آره خیلی زیاد شدن روز به روز هم دارن بیشتر میشن الان چندتاشون تازگی روبات انداختن روی سایتم و دارن بازدیدای گوگلم رو میگیرن نمیدونم چکار کنم هرچی هم پیام میدم کسی پاسخگو نیست باید مدیران وردپرسی یه فکری به حال سایتای وردپرس بکنن اینا دارن نت رو به گند میکشن

لینک به ارسال

من از یه سایت اسپمر روزانه 300 ایپی دریافت میکنم

در عوض ورودی گوگلم یک سوم شده.

برم به مدیرش بگم که منو حذف کنه. شاید قبول کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...