رفتن به مطلب

عدم نمایش نوار ابزار مدیریت در سایت

پست های پیشنهاد شده

یه مشکلی در سایت پیش اومده. وقتی من و یا سایر کاربران وارد سایت می شوند نوار ابزار بالای سایت دیگر دیده نمی شود .

من حتی پوسته را عوض کردم و از پوسته های خود وردپرس استفاده کردم درست نشد. حتی همه پلاگینها را غیرفعال کردم باز نشد .

چیکار باید بکنم ؟

لینک به ارسال

سلام

ببینید توی تنظمیات پروفایل شما در مدیریت تیک نمایش نوار مدیریتی زده شده؟

لینک به ارسال

سلام

ببینید توی تنظمیات پروفایل شما در مدیریت تیک نمایش نوار مدیریتی زده شده؟

بله خورده شده. این مشکل تنها مختص به من نیست و به همه کاربران هست. مشکل از وقتی پیدا شد که وقتی بادپرس نسخه جدید را در ساب دامین نصب می کنی نوار ابزار مدیریت تنها در سابد دامینی که بادی پرس در آن فعال شده دیده می شه. ( نسخه قبلی بادی پرس این شکلی نبود )

بعد من بادی پرس را حذف کردم. خود ساب دامینی که بادی پرس ذر آن فعال بود را حذف کردم اما با کمال تعجب دیدم که نوار ابزار مدیریت دیگه نمیاد.

حتی در فایل wp-config کدی که برای نصب بادپرس در ساب دامین لازم بود ( قبلا اضافه شده بود ) را برداشتم بازم فرق نکرد .

اگر من بادی پرس نسخه قدیم را نصب کنم تا نوار ابزار مدیریت در همه سایتها فعال بشه ، بعد اونو حذف کنم فکر می کنید می تونم جواب بگیرم ؟

با تشکر

لینک به ارسال

شاید مشکل در دیتابیس باشه.

اما برای اطمینان میتونید دوباره نصب و حذف کنید.

لینک به ارسال

شاید مشکل در دیتابیس باشه.

اما برای اطمینان میتونید دوباره نصب و حذف کنید.

آقا مرتضی ، نسخه قدیمی را نصب کردم. باز هم وقتی بادی پرس را غیرفعال می کنم . دیگه نوار ابزار مدیریت وردپرس نمیاد . مشکل از چی می تونه باشه ؟

لینک به ارسال

باز هم وقتی بادی پرس را غیرفعال می کنم . دیگه نوار ابزار مدیریت وردپرس نمیاد . مشکل از چی می تونه باشه ؟

افزونه مربوط به کش دارید و یا داشتید ؟

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال

افزونه مربوط به کش دارید و یا داشتید ؟

من نمی دونم کش چی هست ! اما من تمام افزونه ها را غیرفعال هم کردم بازهم نوار ابزار نمیاد. جالب این است که بعد از غیرفعال کردن بادی پرس افزونه wp-useronline من هم مشکل پیدا کرده و تنها منو تو سایت آنلاین نشون میده . اسم هر کسو فقط برای اون نشون میده و کاربران از بقیه کابران انلاین خبر ندارند.

لینک به ارسال

من نمی دونم کش چی هست !

افزونه ای که در اسمش و یا تنظیمات کلمه "cache" داشته استفاده کرده بودید؟

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

افزونه ای که در اسمش و یا تنظیمات کلمه "cache" داشته استفاده کرده بودید؟

افزونه های نصب شده

Add Font Family Dropdown to Visual Editor

Ajax Edit CommentsAjax Scroll

اکیسمت

bbPress WP Tweaks

Category Posts Widget

deal or announcement with countdown timer

EditorFontsize

Executable PHP widget

JW Player Plugin for WordPress

List category posts

PTM AJAX Comments

Reveal IDs

Simple Local Avatars

Wordpress Font Uploader Free

WordPress Ultimate Toolkit

wp-jalali

wp-Monalisa

WP-Statistics

WP-UserOnline

WP likes

لیست افزونه ها اینها هستند دوست عزیز

لینک به ارسال

افزونه cache ندارید.

بنظر میرسه نوار مدیریتی بادی پرس جایگزین نوار وردپرس شده.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

افزونه cache ندارید.

بنظر میرسه نوار مدیریتی بادی پرس جایگزین نوار وردپرس شده.

خوب برای اینکه نوار ابزار وردپرس را دوباره بیارم چیکار کنم ؟ خوب نوار مدیریتی وردپرس یک جایی حتما تو سیستم مدیریت محتوای وردپرس تعریف شده دیگه و من اونو از دست دادم. کدوم فایلو باید دوباره آپلود و جایگزین کنم تا دوباره نوار بیاد ؟

لینک به ارسال

وقتی بادی پرس نصب میکنید نوار اون جایگزین وردپرس میشه و با غیرفعال کردن بادی پرس باید نوار برگرده.

میتونید با پوسته پیش فرض تست کنید که روی اون نوار میاد یا خیر؟

لینک به ارسال

وقتی بادی پرس نصب میکنید نوار اون جایگزین وردپرس میشه و با غیرفعال کردن بادی پرس باید نوار برگرده.

میتونید با پوسته پیش فرض تست کنید که روی اون نوار میاد یا خیر؟

بله شما درست می فرمائید. همش به خاطر این نسخه جدید بادی پرس هست. در نسخه قدیمی شما اگر بادی پرس در وردپرس شبکه نصب می کردید نوار ابزار بادی پرس در همه وبلاگها جایگزین نوار ابزار وردپرس می شد . اما نسخه جدید یک ایراد بزرگ داره وفتی در ساب دامین نصب می کنی نوار ابزار تمام سایتها را جذف می کنه و تنها یک نوار ابزار در ساب دامینی که بادی پرس در آن نصب هست می توانید داشته باشید. که منطبق برا نوار ابزار وردپرس هست . یعنی از سیستم اون تبعیت می کنه + منوهایی که بادی پرس به اون اضافه می کنه

من با پوسته پیش فرض قبلا امتحان کرده بودم. بازهم با یک پوسته پیش فرض دیگه تست کردم. نوار ابزار نمیاد .

لینک به ارسال

پس بنظر میرسه کلا از دیتابیس غیرفعال شده.

یعنی اینجا دیگه آخر خطه و کاریش نمیشه کرد ؟

لینک به ارسال

سلام

پیشنهادی داشتم:

تنظیمات فایل این منو در پوشه wp-admin باید باشه و شاید با جایگزین کردن پوشه wp-admin از بسته ای که موقع نصب وردپرس استفاده کردید درست بشه.

این حرکت ریسک زیادی داره و ممکنه اطلاعاتتون خذف بشه.

از تمام اطلاعات و قسمت ها بکاپ تهیه کنید و یا روی لوکال امتحان کنید.

لینک به ارسال

سلام

پیشنهادی داشتم:

تنظیمات فایل این منو در پوشه wp-admin باید باشه و شاید با جایگزین کردن پوشه wp-admin از بسته ای که موقع نصب وردپرس استفاده کردید درست بشه.

این حرکت ریسک زیادی داره و ممکنه اطلاعاتتون خذف بشه.

از تمام اطلاعات و قسمت ها بکاپ تهیه کنید و یا روی لوکال امتحان کنید.

ممنون دوست عزیز.

من برای اطمینان از اینکه این مشکل مربوط به پوشه wp-admin هست یا نه. این فایل را از هاست دانلود کردم و جایگزین wp-admin لوکال کردم. نوار ابزار نمایش داده میشه.

پس می توان نتیجه گرفت مشکل در اینجا نیست.

لینک به ارسال

آقا خودم درست کردم.

بادی پرس کاری کرده بود دو سه تا پوسته ای که در موقع استفاده از اون از اونها استفاده کرده بودم ادمین بار را از اونها حذف کرده بود. من از منابع انگلیسی استفاده کردم. یک پوسته جدید ریختم تو سایت . بعد دیدم با اون نوار دیده میشه. :):P

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...