رفتن به مطلب

راه‌اندازی شرکت هاستینگ در شرایط فعلی

MohammadHossein

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یک مشورت میخواستم از اساتید عزیز

قصد دارم که از چند شرکت معتبر اروپایی در زمینه میزبانی وب نمایندگی هاستینگ بگیرم و یه شرکت میزبانی وب ایجاد کنم

تلاشم اینه که هاست های با کیفیت و قیمت معقولانه اراءه بدم و چون خودم تجربه کار با هاستینگ های مختلف رو داشتم دوست ندارم تجربه های بدی که خودم باهاش مواجه شدم کاربرانم با اونها مواجه بشن و اولویت کار رو روی رضایت مشتری و کیفیت خدمات گذاشتم تا سود کوتاه مدت بیشتر

میخواستم ازتون بپرسم بنا به شرایط فعلی وب ایران و شرایطی که من گفتم از خودم به نظرتون ایجاد همچنین شرکت و خدماتی به صرفه هست یا نه؟؟ در بلند مدت جواب میده و میتونه صرفه اقتصادی داشته باشه؟؟

جذب مشتری باید چطور باشه به نظرتون؟ یعنی تبلیغات یا بازاریابی یا ایمیل مارکتینگ و ... راه های جذب مشتری تو این زمینه چی میتونه باشه؟

لینک به ارسال

به نظر بنده شما به ی پشتیبان خوب برای تبلیغات نیاز دارید ،اگر کیفیت و قیمت خوبی هم داشته باشید حتما موفق میشید

صرفا نیاز به ایجاد یک شرکت با ی دفتر کاری و منشی و ... اینا نیاز ندارد ، میتونید با چند تا از دوستان حرفه ای خود به عنوان مدیر و پیشتیبانان هاستینگ فعالیتتون رو

شروع کنید ، به نظر بنده اینکه ی برند هاستینگ حتما ی دفتر کاری تو خیابون فرشته داشته باشه مهم نیست

مهم اینه کیفیت و تبلیغات خوبی داشته باشین

به نظرم برای تبلیغات خوب میتونید قبل از راه اندازی وب سایت هاستینگتون ی سایت قالب وبلاگ ، سایت ، پلاگین ، اسکریپت ، ابزار و ... اینا بزنی بزنی به شرطی که

خوب فعالیت کنی و کارت بگیره و در این صورت خودت بهترین اسپانسر خودت هستی ;)

لینک به ارسال

دوست عزیزم با این شرایط کاری بهتون پیشنهاد نمیکنم پی اینکار برید به دلیل اینکه بنده 3 سال دیتاسنتر بودم ولی وب سنتر بودن بهتر هست ولی خب الان بخواهین دیتاسنتر بشید باید از نوع وراهش وارد بشید بخواید درخدمت هستم نیاز به صرف هزینه زیادی ندارید درحد توان میتونم کمک بکنم دراین توان به عنوان شخصی که 3 سال در اینکار بوده

لینک به ارسال

دوست عزیزم با این شرایط کاری بهتون پیشنهاد نمیکنم پی اینکار برید به دلیل اینکه بنده 3 سال دیتاسنتر بودم ولی وب سنتر بودن بهتر هست ولی خب الان بخواهین دیتاسنتر بشید باید از نوع وراهش وارد بشید بخواید درخدمت هستم نیاز به صرف هزینه زیادی ندارید درحد توان میتونم کمک بکنم دراین توان به عنوان شخصی که 3 سال در اینکار بوده

lممنون میشم روال کلی این کار رو توضیح بدین.

لینک به ارسال

lممنون میشم روال کلی این کار رو توضیح بدین.

دوست عزیزم قبل همه چیز شما به یک تبلیغات خوب نیاز دارید که باید دوستی برای کمک دراین زمینه داشته باشید

پشتیبانی حرف اول میزنه بنده به جرعت میتونم بگم پشتیبانی درپیشرفت کار هم از تبلیغات وهم ازبازاریابی جلوتره

اگر شرکت ثبت شده داشته باشید چه بهتر نداشته باشید مشکلی نیست رفته رفته وارد می شید یه شرکتم ثبت می کنید

نمایندگی ها ودیتاسنتر هایه معتبر میتونن پاسخگویه شماباشند

حتما سروری که دریافت می کنید زد ddos باشه سرور تون امنیت کافی داشته باشه آپتایم سرور خیلی مهم هست چون سایت هایه مهم از مانیتورینگ برای سایتشون استفاده میکنن

وچند تا امکانات مهم درکنارش که میتونه براتون معاصر باشه مثل پنل پیامک رایگان+هاست رایگان+نرم افزار هایه رایگان+جامعه مچازی+انجمن+ایده هایه جذاب کنار یک سایت میتونه مشتری براتون جذب بکنه ومشتری 100 درصد جذب میشه ولی سعی بکنید باپشتیبانی خوب مشتری رو دردست خود نگه دارید اگر بخواید بنده این روز ها فکر همچین کار گسترده ای رو دارم نزدیک به 20 ملیون تومن تبلیغات درنظر گرفتم براش بخواین میتونیم همکاری بکنیم

لینک به ارسال

خیلی ممنون از پاسختون

منم فعلا قصد دیتاسنتر بودن رو ندارم وفعلا قصد ریلیسری هاست از طرف شرکت های دیگه رو دارم ولی کاملا مصمم به پیشرفت هستم و همینطور که گفتم قصدم کوتاه مدت نیست

یک سوالی که دارم ازتون اینه که گفتید پشتیبانی حرف اول رو میزنه و کاملا باهاتون موافقم میخواستم بدونم من ابتدای کار که هنوز هیچ کاربر و مشتری ای ندارم چطور میتونم با پشتیبانی خوب مشتری جذب کنم؟؟منظورم اینه در ابتدای کار باید چطوری مشتری هارو به سرویس خودم جذب کنم؟؟ تبلیغات تو سایت ها یا گوگل ادز یا ایمیل مارکتینگ و ...؟؟

لینک به ارسال

نه اشتباه متوجه شدید نیازی نیست مشتری جذب بکنید بلکه مشتری باید بیاد سراغ شما پشتیبانی یعنی جذب مشتری یعنی شما ازسروری رازی هستید وبه دوستان خود نیز پیشنهاد میکنید Search Engine Optimizationشرط اول رو در کار داره بعد از Search Engine Optimizationکردن وب سایت میتونین با یه تبلیغات خیلی کوچک در آمد میلونی کسب بکنید شکست تواینکار خیلی زیاده بحت پیشنهاد میکنم ازیکی که خیلی تجربه داره دراین امر استفاده بکن دررقابت کم نیاری امکانات خودت رو متنوع بکن باید کنارش انجمن جامعه مجازی نسخه اندروید و... تبلیغات فروشگاه هاست رایگان سرور نامحدود پنل پیامک رایگان پنل ارسال پیام وایبر کاوش جاب وخیلی امکانات دیگه درکنارش داشته باشید تا دراین بازار رقابتی بتونین رشد بکنیدوگرنه شما یک شکست خورده بیش نیستید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...