رفتن به مطلب

ساخت پست تایپ اختصاصی post-type

beh9am

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

من تو قالبم الان از پست تایپ shop استفاده میکنم حالا میخوام یک پست تایپ دیگه هم به اسم job درست کنم که 2 تا امکان داشته باشه

1- چند تا زمینه دلخواه داشته باشه مثلا 5 تا

2 - از داخل سایت کاربر بتونه برای این پست تایپ مطلب ارسال کنه و زمینه های دلخواه رو هم بتونه پر کنه

ساخت پست تایپ مشکلی ندارم مشکلم بقیه موارد هست

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام.

می تونید چند پست تایپ داشته باشید. برای ارسال کاربر هم بهتره دسترسی نویسنده بدید و مجوز برای بخش های خاص رو ست کنید. با role manager می تونید مجوز دسترسی ست کنید.

لینک به ارسال

سلام.

می تونید چند پست تایپ داشته باشید. برای ارسال کاربر هم بهتره دسترسی نویسنده بدید و مجوز برای بخش های خاص رو ست کنید. با role manager می تونید مجوز دسترسی ست کنید.

دسترسی به مدیریت برای هیچ کس باز نیست

میخوام مثل این افزونه های ارسال پست میهمان باشه که زمینه های دلخواه هم تو صفحه باشه و بتونن پر کنن

لینک به ارسال

سلام.

ببخشید اگر اومدی ببین میتونی کمک کنی

مرسی

لینک به ارسال

خودتون جواب خودتونو دادید

از همون افزونه های ارسال پست میتونید استفاده کنید

برای زمینه های دلخواه هم تو انجمن آموزش افزودن زمینه هست و دیگه من تکرار نمیکنم اینجا ، میتونید بخونید

لینک به ارسال

خودتون جواب خودتونو دادید

از همون افزونه های ارسال پست میتونید استفاده کنید

برای زمینه های دلخواه هم تو انجمن آموزش افزودن زمینه هست و دیگه من تکرار نمیکنم اینجا ، میتونید بخونید

زمینه های دلخواه نمیتونم تو قسمت ارسال مطلب بیارم

نمیشه بدون افزونه این کارو کرد ؟

لینک به ارسال

منظورتون از قسمت ارسال مطلب کجاست داخل ادمین وردپرس یا صفحه ارسال مطلب شخصی ساختید؟

هر کدام شرایط جدایی دارند بفرمایید تا عرض کنم

لینک به ارسال

با سلام

شما میتونید یک فرم بسازید و از طریق دو تابع زیر به راحتی پست را ثب کنید و زمینه های دلخواه را نیز به آن اضافه کنید

https://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_insert_post

https://codex.wordpress.org/Function_Reference/add_post_meta

لینک به ارسال

منظورتون از قسمت ارسال مطلب کجاست داخل ادمین وردپرس یا صفحه ارسال مطلب شخصی ساختید؟

هر کدام شرایط جدایی دارند بفرمایید تا عرض کنم

بله جناب فخار داخل سایت میخوام باشه

ببینید من میخوام داخل سایتم یک صفحه بسازم برای ارسال مطلب مثلا : www.site.com/send

توی این صفحه میخوام فرمی که برای ارسال مطلب هست چند تا فیلد هم داشته باشه که فکر کنم فیلدها همون زمینه های دلخواه میشن درسته ؟

حالا مشکلم اینه نمیتونم توی اون فرم زمینه های دلخواه را اظافه بکنم

البته اگر ارسال مطلب بدون استفاده از افزونه های ارسال پست میهمان باشه خیلی خوب میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...