رفتن به مطلب

گوگل چش شده ؟!

پست های پیشنهاد شده

همون طور كه ميدونيد يه مدتيه گوگل واسه خيلي از وبسايت ها دردسر ساز شده !

ورودي و رتبه شون كاهش پيدا كرده و ...

حتي وقتي توي گوگل چند كلمه مختلف رو سرچ زدم ديدم چند تا سايت بدردنخور جاي سايت هاي قوي رو گرفتن !

با اينكه الگوريتم گوگل همون پنگوئن هست !

به نظر شما چرا چنين اتفاق هايي افتاده و چاره چيه ؟!

لینک به ارسال

همون طور كه ميدونيد يه مدتيه گوگل واسه خيلي از وبسايت ها دردسر ساز شده !

ورودي و رتبه شون كاهش پيدا كرده و ...

حتي وقتي توي گوگل چند كلمه مختلف رو سرچ زدم ديدم چند تا سايت بدردنخور جاي سايت هاي قوي رو گرفتن !

با اينكه الگوريتم گوگل همون پنگوئن هست !

به نظر شما چرا چنين اتفاق هايي افتاده و چاره چيه ؟!

چند وقت پیش گوگل الگوریتم خودش رو تغییر داد و جابجایی در کلمات کلیدی رو شاهد بودیم

خیلی از سایت ها ضربه خوردن

بهترین کار اینه که بدون توجه به گوگل و تنها برای هر چه بیشتر راضی نگه داشتن بازدید کننده تلاش بشه

لینک به ارسال

سلام

فعلن ( هم تجربه و هم مقالات ) نشون داده که گفته های گوگل کاملن برعکس عمل کرده و وب سایت های کپی بالاتر و رتبه بیشتری از سایت های اصلی هستند

وقتی یه چیزی شروع به کار میکنه یک سری مشکلات داره که تا بیاد درست بشه زمان میبره

حرف namakpash خیلی درسته چون از گوگل مهمتر کاربران هستند که باید راضی باشند و شما باید سعی کنید کاربران رو تو سایت نگه دارید

لینک به ارسال

الگوريتم گوگل تابستون تغيير كرد ولي اين تغيير هاي عجيب كه ميگم مال دو سه هفته پيشه ...

راستي كاربر ها هم از گوگل ميان پس تا گوگل رو راضي نكنيم كاربر ها از كجا بيان ؟!

لینک به ارسال

درسته کاربرها از گوگل میان

شما فرض کن 10 تا کاربر یا 100000 تا کاربر از گوگل میاد

حالا اگر از سایت خوششون نیاد و مطلب براشون به درد نخوره یا ... هیچ فایده ای نداره

در ضمن یکی از مهمترین فاکتورهایی که گوگل مورد سنجش قرار میده اینه که بررسی کنه ببینه کاربر پس از ورود به یک سایت چه مدت داخل اون سایت میمونه

پس هرچی کاربر بیشتر بمونه به نفع شماست یعنی همون راضی نگه داشتن کاربر

متاسفانه خیلی بد جا افتاده که همه فک میکنن سئوی بالا و رتبه اول گوگل تو سایت تاثیر داره اما همیشه همین چیزایی که تو نظر کاربران هست دقیقن موجب شکستشون میشه !

لینک به ارسال

اخه مشكل اينجاست وقتي كاربري سايت منو نديده چطوره ازش خوشش بياد يا نياد ؟!

اين چيزي كه شما ميگي براي سايت هايي كه قدمت زيادي دارن و قبلا كاربر هاي زيادي واردش شدن سايت من 2 ماه تاسيس شده !

لینک به ارسال

2 ماه ؟

خب فک نمیکنی یه کم زوده تا سایتت جای خودشو پیدا کنه ؟

شما اگر مطالب جدید و قالب با سئوی خوب و استفاده درست از کلمات کلیدی و ... داشته باشین بعد از یه مدتی در گوگل ظاهر میشید

حتی اگر روزی 5 تا کاربر هم دارین که از گوگل میاد همین 5 تا خیلی میتونه تاثیر گذار باشه

یه کم صبر کنی و مطالبت کاربر پسند باشه نتیجه میگیری

تو یکی از توصیه های گوگل شدیدن توصیه میشه به اینکه : سایتتون رو برای کاربران درست کنید نه موتور گوگل !

لینک به ارسال

تنها چیزی که مشخصه: هیچ کاری از دست وبمسترها ساخته نیست الا ادامه دادن به تولید محتوای غیرکپی و صبر...

لینک به ارسال

اول سایت رو برای بازدیدکننده ها بهینه کنید بعد برای گوگل !

اینطوری نتیجه میگیرید .

لینک به ارسال

منم همین مشکلا دارم باورکنید مطالب را خودم تایپ میکنم که تو نت لنگه نداره بعد اونایی که کپی می کنند بالاترند

لینک به ارسال

منم همین مشکلا دارم باورکنید مطالب را خودم تایپ میکنم که تو نت لنگه نداره بعد اونایی که کپی می کنند بالاترند

دقیقن همون موضوعی که من گفتم

گوگل در الگوریتم پنگوئن خیلی با این مشکل مواجه شد که برعکس عمل میکرد

سایت های کپی بالاتر از سایت های اصلی قرار میگرفتن

بعد که پاندا اومده و اون هم همین مشکل رو داره

باز هم میگم هر چیزی که میاد زمان میبره تا درست بشه و بدون مشکل و تنها چارش اینه که صبر کنید

لینک به ارسال

الگوريتم گوگل تابستون تغيير كرد ولي اين تغيير هاي عجيب كه ميگم مال دو سه هفته پيشه ...

خیر آخرین تغییر تقریبا همین 2 هفته پیش بود ( دقیقش رو نمیدونم ولی به یه ماه نمیکشه )

لینک به ارسال

2 ماه ؟

خب فک نمیکنی یه کم زوده تا سایتت جای خودشو پیدا کنه ؟

شما اگر مطالب جدید و قالب با سئوی خوب و استفاده درست از کلمات کلیدی و ... داشته باشین بعد از یه مدتی در گوگل ظاهر میشید

حتی اگر روزی 5 تا کاربر هم دارین که از گوگل میاد همین 5 تا خیلی میتونه تاثیر گذار باشه

یه کم صبر کنی و مطالبت کاربر پسند باشه نتیجه میگیری

تو یکی از توصیه های گوگل شدیدن توصیه میشه به اینکه : سایتتون رو برای کاربران درست کنید نه موتور گوگل !

من كلا 3 ماه هست با وردپرس اشنا شدم و تو اون يه ماه اول هم دو تا سايت زدم كه با 10 تا پست هركدوم روزي 10 و بيشتر ورودي داشتن كه الان ولشون كردم و قبل از اينا هم حدود 4 سال وبلاگ نويسي ميكردم ... (در زمينه وبمسترينگ تازه وارد نيستم و تا حد خوبي هم با گوگل اشنام :D ) اين سايت اخري هم ورودي خوبي داشت با اينكه پست هاي كمي داشت ولي الان خيلي افتضاح شده دو سه هفتس كلا ورودي صفر يكي از عنوان ها رو هم سرچ زدم سايتم توي صفحه 39 اومد !!! يعني گوگل رفت سراغ سايت هاي روسي و انگليسي بعد سايت منو اورد كه اين به هيچ وجه عادي نيست و با هيچ صبري درست نميشه ! پس كليد موفقيت سايت هايي كه توي صفحه اول اومدن چيه ؟! سايت هايي كه يه زماني در زير سايت من ميومدن ...

خیر آخرین تغییر تقریبا همین 2 هفته پیش بود ( دقیقش رو نمیدونم ولی به یه ماه نمیکشه )

اگه ميشه منيع ذكر كنيد من اخرين اسم الگوريتمي كه شنيدم پنگوئن بوده !

لینک به ارسال

دوستان مشكل حل شد نه كامل !

من از صفحه 39 الان اومدم 3 ولي همچنان به 1 نرسيدم !

يه چيزي هم هست هاستينگ من فريه و ... !

به نظر شما اين چقدر ميتونه توي نمايش نتايج موثر باشه ؟!

لینک به ارسال

ببینید مگه شما میخواید برید صفحه اول ؟؟

میدونید گوگل بر چه معیاری نتایج رو نشون میده ؟

به ترتیب پیج رنک نشون میده

یعنی از 10 و بعد 9 و .... به پایین

شما که فعلن چند ماهه راه انداختید پس کمی صبر کنید و تنها راهش هم همینه که کمی صبور باشید

در مورد هاستینگ هم یه زمونی پر شد تو نت که تاثیر میزاره اما نه زیاد مهم نیست

البته خود گوگل توی وبلاگش یادمه گفته بود که اگر هاست با نیم سرور اختصاصی باشه میتونه کم تاثیر داشته باشه این هم در شرایطی هست مثل خوب بودن و کاربر پسند بودن مطالب سایت و ....

لینک به ارسال

ببینید مگه شما میخواید برید صفحه اول ؟؟

صفحه اول بودم قبل اين داستانا !

میدونید گوگل بر چه معیاری نتایج رو نشون میده ؟

به ترتیب پیج رنک نشون میده

یعنی از 10 و بعد 9 و .... به پایین

هميشه معيار نتايج ، پيچ رنك نيست بار ها بوده كه سايت هاي با پيچ رنك كم بالاتر نمايش داده ميشن !

بار ها در مطالب سايت هاي مختلف هم به اين اشاره شده ...

شما که فعلن چند ماهه راه انداختید پس کمی صبر کنید و تنها راهش هم همینه که کمی صبور باشید

در مورد هاستینگ هم یه زمونی پر شد تو نت که تاثیر میزاره اما نه زیاد مهم نیست

البته خود گوگل توی وبلاگش یادمه گفته بود که اگر هاست با نیم سرور اختصاصی باشه میتونه کم تاثیر داشته باشه این هم در شرایطی هست مثل خوب بودن و کاربر پسند بودن مطالب سایت و ....

در اين مورد حق با شماست .

يه مورد خيلي مهم هم هست كه خودم هم فكر نمي كردم انقد مهم باشه :

قالب سبك تر = ورودي بيشتر

لینک به ارسال

اگه ميشه منيع ذكر كنيد من اخرين اسم الگوريتمي كه شنيدم پنگوئن بوده !

این خبری که گفتم از توئیتر و اف بی مطلع شدم

تغییراتی که گوگل میده رو میتونید از سئوموز انگلیسی دنبال کنید:

http://www.seomoz.or...lgorithm-change

که خبرش مربوط به آپدیت جدید EMD:

http://www.seomoz.or...date-early-data

البته در مورد این تغییر سئوموز فارسی هم خبر داد

https://www.facebook...425309924193157

و در فروم ها هم وبمستر ها اعلام کردن که سایتشون افت بازدید و بعضی ها هم افزایش بازدید داشتن این هم نمونه:

http://forum.persian...om/t308339.html

http://forum.persian...om/t307857.html

البته این آپدیت ها همیشه اتفاق میفته ولی الان یه کم بیشتر گرد و خاک کرده

ویرایش شده توسط namakpash
لینک به ارسال

صفحه اول بودم قبل اين داستانا !

بله میشه رفت صفحه اول اما نه در هر موضوعی

مطمعنن سایتی که موضوعش با سایت شما هست زیاده و در این صورت گفته من صدق میکنه

اما اگر مثلن بیاین توی سایت در مورد پسر خاله ی عموی دوست بابای فلانی مطلب بزارین و تو گوگل اون رو بگردین میاین توی صفحه اول

پس نوع مطلب مهمه که کِی میاد توی گوگل که بازم بر مبگرده به همون مبحث محتوای جدید و جذاب

هميشه معيار نتايج ، پيچ رنك نيست بار ها بوده كه سايت هاي با پيچ رنك كم بالاتر نمايش داده ميشن !

بار ها در مطالب سايت هاي مختلف هم به اين اشاره شده ...

نه دوست عزیز در مواقعی که سایت مشابهی وجود داره با توجه به عمر سایت ، پیج رنک ، تعداد بازدید تعداد مطلب و .... نمایش داده میشه

يه مورد خيلي مهم هم هست كه خودم هم فكر نمي كردم انقد مهم باشه :

قالب سبك تر = ورودي بيشتر

بله و مطمعنن برای خود شما هم پیش اومده که برین به یه سایتی و از بس دیر لود میشه صفحرو ببندید و برید

تازه گوگل هم به سرعت سایت خیلی حساسه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...