رفتن به مطلب

مشکل ((شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.))

@mahmoud

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به دوستان.

بچه ها من امروز صبح اومدم یه فروشگاه برای سایت طراحی کنم(کاش نمیکردم :دی)نمیدوم کجا رو اشتباه کردم که الان چه با یوزر ادمین چه با یوزر ساده که تازه هم ساختم و تست میکنم ، برای ورود به پنل این ارور رو میده :

((شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.))

البته خود سایت بدون مشکل باز میشه و فقط دسترسی به پنل ادمین و پروفایل رو ندارم.

آدرس سایت :

gamesiran.ir

کاری هم که مشکل رو بوجود آورد کردم اینا بود:

یه ساب دامین و یه دیتابیس جدید ساختم برای فروشگاه و توش وردپرس و ووکامرس نصب کردم

(که فکر نکنم مشکلم از این باشه)

بعد تو دامین اصلی که قبلا ووکامرس نصب بود رو حذف کردم و << اومدم تو دیتابیس پنل اصلی سرچ کردم ووکامرس و هر چی بود رو پاک کردم>>

که فکر کنم مشکل از این کار آخرم بود :(

ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار کنم.از صبح فکرم درگیره و هر کاری کردم نشده.

لینک به ارسال

از phpmyadmin وارد شو و wp_users رو پیدا کن و یک یوزر جدید بساز یا همون ادمین رو ویرایش کن . یک کلمه عبور جدید وارد کن البته به صورت md5 .

لینک به ارسال

ممنون از جوابتون

من یوزر جدید هم ساختم بازم همونه.

اصلا دقت کنید گفتم یه یوزر معمولی الان تو سایت ثبت نام کنه مراحل ثبت نام درست پیش میره حتی ایمیل پسورد میاد ولی وقتی میاد وارد بشه بره اون ارور براش میاد.

لینک به ارسال

وارد هاست بشین بعدش نام پوشه پلاگین رو تغییر بدین .

با این کار افزونه ها از کار میافتن

حالا تست کنین ببینید میتونین وارد پنل وردپرس بشین؟

لینک به ارسال

این روش رو هم تست کرده بودم نشد.

من یه بک آپ از mysql گرفتم و این بکآپ رو تو یه سایت دیگه برا تست وارد کردم که اونجا هم همین مشکل پیش اومد.مشکل به دیتا بیس بر میگرده ولی باید چیکار کنم؟ یه بکآپ برای هفته پیش هم دارم البته نمیخوام برگردونم بصورت کامل چون پستهای زیادی داره ولی میشه ۲ تا یکی کرد قسمتهایشش رو که درست شه ؟ چون اون بکآپ مشکلی نداره.

لینک به ارسال

خب شما میتونین وارد PHPmyadmin بشین و بعدش از جدول پستها یک خروجی بگیری Export For Table post

وقتی مشکل از افزونه نباشه یا از قالب هست یا از وردپرس

وارد هاست بشین و قسمت یوزر user ببینید کاربری خودتون دسترسی کامل رو داره؟

فایل کانفیگ رو تغییر ندادین؟

فایل htaccess رو چطور؟ نامش رو عوض کنین وبعد تست کنین که درست میشه یا نه

لینک به ارسال

مرسی از جوابتون.

دوست عزیز با تغییر نام فایل htaccess هم درست نشد.

من هیچکدوم از فایلها رو بهم نریختم کارهایی که کردم تو پست اول گفتم.

تنها کار مشکوک من (بنظر خودم) این بود که تو PHPmyadmin سرچ کردم woocommerce و هر چی که پیدا شد پاک کردم.

مشکل از قالب و ورد پرس هم نیست چون بک آپ جدید رو رو یه هاست دیگه آپلود کردم و دقیقا همین مشکل بوجود اومد.

یه چیز دیگه هم هست اینه که الان به عنوان یه کاربر تازه هم برید ثبت نام کنید بعد ورودتون همین مشکل پیش میاد.

ممنون میشم بازم راهنمایی کنید که چیکار کنم . اگه هم میتونید و لازمه یوزر پس هاست رو بدم که یه نگاه بندازید.مرسی

ویرایش شده توسط @mahmoud
لینک به ارسال

دوستان مشکل من حل شد.برای کسایی که ممکنه این مشکل بوجود بیاد میگم که اینطور حل شد.با کمک پست زیر :

ابتدا فایل زیر رو دریافت کنید

پيوند

سپس آن رادر شاخه اصلي وردپرس بارگزاري کنيد و در آخر آدرس آن را در مرورگر خود وارد کنيد

http://example.com/wordpress/force-upgrade.php

پس از اتمام کار فايل فوق را حذف کنيد

از این تاپیک :

http://forum.wp-persian.com/topic/2453

بازم یکی بتونه بگه که مشکل از چی بوده و دقیقا این فایل چیکار کرده ممنون میشم.

لینک به ارسال

وکامرس داری یوزر و دسترسی برای یوزر را داره

شما با حذف همه table ها باعث نقص در سیستم کاربری شدین و این مشکل با به روز رسانی نسخه وردپرس و جایگزین شدن دیتابیس مشکل حل شد

" خود کرده را تدبیر نیست " ;)

وقتی افزونه ای نصب میکنین برای غیر فعال کردن یا حذفش باید از قسمت مدیریت ودرپرس--> افزونه ا حذف یا غیر فعال کنین نه اینکه دیتابیس رو ویرایش کنین

لینک به ارسال

دوستان بازم یه سری مشکل دیگه مونده.

الان من انگار دسترسی کامل ندارم .مثلا تو قسمت نمایش اصلا دیگه قسمت ابزارک ها نمایش داده نمیشه یا قسمت افزونه ها هم همچنین گزینه افزودن اصلا نیست.بعد من از قالب صحیفه استفاده میکنم ورژن جدید که میگه ووکامرس نصب نیست و لینک برای نصبش میده ولی وقتی روش کلیک میکنم بازم ارور <<شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.>> رو میده.

به دسترسی اکانتم بر میگرده یا چیز دیگه ؟

این راهم تست کردم نشد :

a:1:{s:13:"administrator";s:1:"1";}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...