رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید بهترین کتاب آموزش php

پست های پیشنهاد شده

باسلام

دوستان همانطور که در عنوان نوشتم یه کتاب آموزش php میخوام که کامل باشه(خیلی کامل) و روون و خوب توضیح داده باشه

خلاصه بهترین کتابی که میشناسین را معرفی کنین

ممنون

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

PHP and MySQL Web Development, 4th Edition

PHP and MySQL For Dummies, 4th Edition

ویرایش شده توسط senator_x37
لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

PHP and MySQL Web Development, 4th Edition

PHP and MySQL For Dummies, 4th Edition

خیلی ممنون

اینا انگلیسیه؟

لطفا فارسی معرفی کنین

لینک به ارسال

برای فارسی به نظرم بهترین منبع اینترنته که هی سرچ بزنید و مشکلاتونو برطرف کنید.

برای php کتاب های خوبه فارسی من که ندیدم.

لینک به ارسال

برای فارسی به نظرم بهترین منبع اینترنته که هی سرچ بزنید و مشکلاتونو برطرف کنید.

برای php کتاب های خوبه فارسی من که ندیدم.

شما درست میفرمایید ولی بنده یکم ماندگاری اطلاعاتم پایینه و php هم که کد زیاد داره برای همین باید از روی یه منبع ثابت بخونم که بعدا هم بتونم مرور کنم و هم یه چیزی که یادم رفت راحت بتونم پیداش کنم، انگلیسیم هم که جالب نیست برای همین کتاب فارسی جامع نیاز دارم

در این شرایط بهترین کتاب در بین کتاب های موجود کدوم هست؟(البته اگه شما منابع فارسی را مطالعه کردین)

ممنون

لینک به ارسال

من منابع فارسی مطالعه نمیکنم معمولا یا فیلم میبینم یا اگر یک کد میخواستم و پیدا نکردم به اینترنت رجوع میکنم.

در ضمن پی اچ پی از زبانای دیگه مثل c++ اسون تره فقط تنها چیزی که نیاز به منبع رو نشون میده توابعش هست.

یک فایل پی دی اف اموزش فارسی دارم که به نظرم خوب و جالبه.

می تونید از لینک زیر دانلود کنید.

http://s6.picofile.com/file/8183411818/PHP_My_Sql_SourceBaran_Com.zip.html

لینک به ارسال

کتابی که دوستمون گذاشتن را یه نگاه کلی کردم و به نظر خوب میاد

دوستان دیگه هم اگه کتاب فارسی خوبی سراغ دارن(ترجیحا چاپ شده) معرفی کنن

باتشکر

لینک به ارسال

سلام. راهنمای کاربردی php به همراه mysql ترجمه امیر احسان رضایی.

مرجع کاملی هست.تمرین زیاد داره سی دی هم داره پروژه محور هم هست و لی من کامل ننشستم بخونمش چون اصول اولیه رو بلد بودم اون موقع ها. توضیحاتش جامع هست ولی اگر می خواید php یاد بگیرید باید به عنوان پیش زمینه با مفاهیم اولیه ی html و css آشنا باشید.

موفق باشید

لینک به ارسال

علاوه بر کتابی که فرحان معرفی کرد، کتاب آموزش PHP نوشته‌ی محمد مصدری (انتشارات ناقوس) هم به نظرم مناسب هست.

موفق باشید.

لینک به ارسال

من خودم با کتاب جعفر نژاد قمی شروع کردم و راضی بودم یک پروژه هم توش داشت که پروژه ساده فروشگاه و سبد خرید بود یه کتاب تقریبا 300 صفحه ای آبی رنگ هست که البته نسخه جدیدشو نمیدونم

از پایه و 0 شروع کرده

ولی در کل شما بهترین منبع و بهترین آموزش براتون یک چیزه : تمرین و تمرین و تمرین

حتی شده از خود تگ php شروع کنید به نوشتن و تمرین

اگر 10 سال هم کتاب و فیلم بخونید و کلاس برید اما تمرین نداشته باشید هیچی یاد نمیگیرید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام و تشکر از همه دوستانی که راهنمایی کردن

یه مدت سرم شلوغ بود و تازه چند روز پیش رفتم کتاب امیر احسان رضایی را خریدم که به نظر کتاب خوبی میاد.

کتاب جعفر نژاد قمی هم یه نگاه کردم ولی چون قبلا یه کتاب خونده بودم و این کتاب اکثر مطالبش شبیه کتاب قبلی بود ترجیح دادم کتاب آقای رضایی را بخرم که مطالب جدید بیشتری داشت.

ممنون از همگی

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

کتاب صرفا میتونه شما رو از 0 به مبتدی برسونه چیزی که باعث پیشرفت میشه تمرین و انجام پروژه های کوچیک هست

یعنی بعد کتاب باید از مثالها یا اموزشهای کاربردی و پروژه محور مثل ساخت سایت خبری-فروشگاه-کتابداری و ....

وقتی نوشتن الگوریتم رو یاد بگیرید به راحتی میتونین با هر زبانی برنامه نویسی کنید

همونطور که kasra عزیز گفتن: تمرین و تمرین و تمرین

سوالاتتون رو هم میتونین در همین فروم بپرسین

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...