رفتن به مطلب

غیرفعال کردن لینک زیر منوها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

چطور می تونم لینک زیرمنوها را غیرفعال کنم؟ یعنی روی یک دسته که زیر منوی منوی اصلی هست کلیک نشه.

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

منو هاتون به چه صورت هست ؟ html ؟ تنظیمات قالب ؟ دسته بندی ؟

لینک به ارسال

آخه یک زیرمنو نیست چندین زیر منو هست مثل زیر:

<li><a href="#">لینک اصلی ۱</a></li>
<li><a href="#" >لینک اصلی ۲ > </a>
<ul>
<li><a href="#">لینک اول</a></li>
<li><a href="#">لینک دوم ></a>
<ul>
<li><a href="#">زیر منو اول</a></li>
<li><a href="#" >زیر منو دوم</a></li>
<li><a href="#">زیر منو سوم</a></li>
</ul>
</li>
<li><a href="#" >لینک سوم</a></li>
</ul>
<div class="clear"></div>
</li>
- See more at: http://mihanlearn.com/download/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D9%86%D9%88-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%A6%D8%B1%DB%8C/#sthash.4iRVnhJ3.dpuf

که مثلا لینک اول کلیک نشه

لینک به ارسال

خوب متن رو در تگ a نگذارید!

دوست خوب من! منو داره داینامیک درست میشه و من میخوام فقط "لینک اول" کلیکی نباشه..! میخوام ببینم افزونه ای ، کدی، چیزی هست که بشه اون لینک منورو غیر فعال کرد یا نه؟

ویرایش شده توسط ali_fyz
لینک به ارسال

دوستان از لطف زیادی که داشتین ممنون!! خودم درست کردم. افزونه uberMenu نصب کردم بعد تونستم غیرفعال کنم.

لینک به ارسال

دوست گلم به جایه این همه زحمت ببخشید حضور نداشتم تا پاسخ بدم لینک رو دلت وجاش # می زاشتید بعد زیر منو سیو می کردید نیازی نیز به افزونه نبود خدانگهدار

لینک به ارسال

اگر از طریق فهرستها منو زو می سازید که دستی لینک اول رو حذف کنید و اگر منوها به صورت داینامیک ساختخ می شند از کد جی کوئری زیر استفاده کنید بهتر از افزونه است

$(document).ready(function() {
$(".nav li ul").each(function() {
$(this).prevAll("a").attr("href", "");
});
});

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...
در در ۱۳۹۴/۱/۳۰ در 18:42، legendsms گفته است :

دوست گلم به جایه این همه زحمت ببخشید حضور نداشتم تا پاسخ بدم لینک رو دلت وجاش # می زاشتید بعد زیر منو سیو می کردید نیازی نیز به افزونه نبود خدانگهدار

سلام ببخشید من متوجه نشدم چطور باید انجام بدم. من منوهایی که ساختم متشکل از برگه ها هستند. میخام یه زیرمنو که یک برگه هست رو غیرفعال کنم میشه کمی بیشتر توضیح بدید

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۵/۱۱ در 13:18، mtsh گفته است :

سلام ببخشید من متوجه نشدم چطور باید انجام بدم. من منوهایی که ساختم متشکل از برگه ها هستند. میخام یه زیرمنو که یک برگه هست رو غیرفعال کنم میشه کمی بیشتر توضیح بدید

ببینید وقتی نمیخواید روی یک منو کلیک بشه نیازی نیست برگه رو اضافه کنید.

1- پیوند دلخواه رو اضافه کنید

2- عنوان فهرست رو بهش بدید (همون عنوانی که الان با برگه بهش اضافه کردید)

3- بجای پیوند علامت # رو قرار بدید

با اینکار وقتی روی منو کلیک بشه به آدرس دیگه ای منتقل نمیشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...