رفتن به مطلب

افزونه ترجمه نامک ؟!!

Hadi00

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قصد دارم نامک پستام انگلیسی بشه

یک افزونه هست به نام https://wordpress.org/plugins/wp-parsi-permalink-translator/

آیا اینگونه افزونه بدرستی متن فارسی رو به انگلیسی ترجمه میکنند؟

یا افزونه دیگه ای هست که عملکرد بهتری داشته باشه؟

لینک به ارسال

سلام ، افزونه کار خود این انجمن هست ، به نظرم باید از طریق مترجم های آنلاین ترجمه کنه ، مطمئناً از این افزونه استفاده کنید بهترین راهه ، چون پشتیبانیش هم با این انجمن هست و هم آپدیت های خوبی میده این انجمن راجع به افزونه هاش.

اطلاعت بیشتر:

http://wp-parsi.com/press/wp-parsi-permalink-translator/

لینک به ارسال

منظور بنده اینه که ترجمه ای که میکنه کامل هست یا نه. چون اگه مثل گوگل ترسنلیت باشه دیگه نیاز به افزونه نیس.

لینک به ارسال
منظور بنده اینه که ترجمه ای که میکنه کامل هست یا نه. چون اگه مثل گوگل ترسنلیت باشه دیگه نیاز به افزونه نیس.

خب مسلماً زمانی که ترجمه میکنه ترجمه 100% درست نمیکنه ، یعنی خود گوگل هم اینکار رو درست انجام نمیده ، مخصوصاً سایت شما که سایت پزشکی و مطالب تخصصی تر هست ، توی تگ های افزونه که اسم بینگ و گوگل رو برده بازم بهتره از پارسا جان بپرسین تا اطلاعات کامل رو بگیرین.

لینک به ارسال

بهترین افزونه برا این کار

https://wordpress.or...ian-to-english/

شما استفاده میکنی از این افزونه؟ بر چه اساسی میگید بهترینه؟

لینک به ارسال

یه مشکلی هست... اینجور افزونه ها وقتی به انگلیسی برمیگردونن تیترو، نامک خیلی زیاد میشه.

خداییش موندم چه کنم :|

لینک به ارسال

در توضیحات افزونه در سایت و همچنین در صفحه تنظیمات افزونه گفته شده از چه سرویسی استفاده میکنه

سرویس مترجم مایکروسافت که نمونه‌ش Bing Translator هست

لینک به ارسال

در توضیحات افزونه در سایت و همچنین در صفحه تنظیمات افزونه گفته شده از چه سرویسی استفاده میکنه

سرویس مترجم مایکروسافت که نمونه‌ش Bing Translator هست

با این حساب اگه از این افزونه هم استفاده نشه، چیزی از دست ندادیم!

لینک به ارسال

در حال حاظر هیچ سرویسی در دنیا وجود ندارد که ترجمه را مانند انسان انجام دهد

سرویسهایی مانند مترجم مایکروسافت و گوگل فقط نمونه سطح پایینی از درک ترجمه هستند که از بانک کلمات و پیشنهادهایی که توسط کاربران آن میشود ساخته شده‌اند

این افزونه هم برای افرادی ساخته شده که به اون احتیاج دارند و افرادی که با انگلیسی آشنا هستند مسلما نباید نیازی به این چنین ابزارهایی داشته باشند.

لینک به ارسال

در حال حاظر هیچ سرویسی در دنیا وجود ندارد که ترجمه را مانند انسان انجام دهد

سرویسهایی مانند مترجم مایکروسافت و گوگل فقط نمونه سطح پایینی از درک ترجمه هستند که از بانک کلمات و پیشنهادهایی که توسط کاربران آن میشود ساخته شده‌اند

این افزونه هم برای افرادی ساخته شده که به اون احتیاج دارند و افرادی که با انگلیسی آشنا هستند مسلما نباید نیازی به این چنین ابزارهایی داشته باشند.

الان شما بهم پیشنهاد بدید که دقیقا چیکار کنم؟! استفاده از این افزونه تعداد حرفهای نامک رو زیاد میکنه که برای سئو خوب نیس. پس مجبور میشم زمانی که تیتر رو ترجمه کرده یه چیزاییش رو حذف کنم. از اون طرف میترسم وقتی حذف شه معنی درستی نده!

شما پیشنهاد بده لطفا؟

لینک به ارسال
الان شما بهم پیشنهاد بدید که دقیقا چیکار کنم؟! استفاده از این افزونه تعداد حرفهای نامک رو زیاد میکنه که برای سئو خوب نیس. پس مجبور میشم زمانی که تیتر رو ترجمه کرده یه چیزاییش رو حذف کنم. از اون طرف میترسم وقتی حذف شه معنی درستی نده! شما پیشنهاد بده لطفا؟

خب شما باید کلاً کوتاه بزنین عنوان ها رو که به انگلیسی هم ترجمه شد کوتاه باشه ، همینجا 2 تا پیشنهاد برای ورژن بعدی افزونه ، یکی اینکه حداکثر تعداد حروف رو بتونیم مشخّص کنیم و دوم اینکه همزمان با آدرس فارسی آدرس انگلیسی داشته باشیم

لینک به ارسال

خب شما باید کلاً کوتاه بزنین عنوان ها رو که به انگلیسی هم ترجمه شد کوتاه باشه ، همینجا 2 تا پیشنهاد برای ورژن بعدی افزونه ، یکی اینکه حداکثر تعداد حروف رو بتونیم مشخّص کنیم و دوم اینکه همزمان با آدرس فارسی آدرس انگلیسی داشته باشیم

آخه مشکل یکی دو تا نیست که. حداقل حرف های تیتر طبق گفته افزونه سئو باید 40 کرکتر باشه. با این حساب نمیشه کم زد عنوان فارسیو :D

ایشالله که این دو پیشنهاد بررسی بشه از طرف دوستان .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...