رفتن به مطلب

مشکل عجیب در ایندکس شدن مطالب در گوگل

kami_kz

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

من مطالب سایتم رو وقتی در گوگل سرچ میکنم عنوان مطالب درست میاد ولی یه " - عکس " کنار تمام عنوان ها هست در حالی که من عنوان صفحه ی تمام نوشته هام عنوان خالی هست و سایتم هم اصلا سایت عکس نیست .

اینم یه نمونه

post-2792-0-59214100-1429005028_thumb.jp

راستی من این سایت رو قبلا با یه قالب دیگه داشتم بستمش و الان از صفر شروع کردم ولی بازم مطالبم این شکلی ایندکس میشن

با تشکر

لینک به ارسال

الآن لازم بود آدرس سایتتونو مخفی کنید ؟

اونوقت چطوری چک کنیم ببینیم مشکل سایتتون چیه ؟

یعنی همینظوری بیایم بگیم مشکلش فلانه ؟

در هر صورت ...

اگر از افزونه سئو استفاده میکنید برید به تنظیماتش و عنوان نوشته هارو درست کنید

اون - عکس برای عنوان صفحه هست که این شکلی قرار میگیره :

%post_title% - %blog_title%

لینک به ارسال

دوست عزیزم بنا به دلایل شخصی آدرس سایت رو مخفی کردم و فکر نمیکنم گر آدرس سایت رو هم بدم چیز بیشتری از مشکلم بفهمید .

من عرض کردم که افزونه مشکلی نداره و تنظیماتش اصلا بدین شکلی که عنوان ها ایندکس میشه نیست . اصلا نمیدونم این "- عکس" برای چی کنار عنوان ها هست . اگه قرار باشه عنوان سایت باشه عنوان سایت من اصلا کلمه "عکس" نیست

لینک به ارسال

البته کار سختی هم نیست فهمیدن آدرس . اگر میگفتید راحت تر میشد کمک کرد

لینک به ارسال

دوست عزیز دو دلیل میتونه داشته باشه :

1- توی افزونه سئویی که استفاده میکنید یا توی قالبتون برای عنوان این عکس اضافه شده.

2- سایتتون بک لینک با کلمه عکس زیاد داره و گوگل فکر میکنه سایت شما اصلی ترین کلمه کلیدش عکس ه و اونو انتهای همه صفحات ایندکس شدتون میزاره.

این دو مورد رو بررسی کنید مشکلتون حل میشه.

لینک به ارسال

دوست عزیز دو دلیل میتونه داشته باشه :

1- توی افزونه سئویی که استفاده میکنید یا توی قالبتون برای عنوان این عکس اضافه شده.

2- سایتتون بک لینک با کلمه عکس زیاد داره و گوگل فکر میکنه سایت شما اصلی ترین کلمه کلیدش عکس ه و اونو انتهای همه صفحات ایندکس شدتون میزاره.

این دو مورد رو بررسی کنید مشکلتون حل میشه.

راستش گزینه اول نیست و خودمم فکر میکنم گزینه دوم باشه چون زیاد از این کلمه در نوشته هام استفاده میکنم

حالا اگه واقعا اینطور باشه چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم ؟

لینک به ارسال

دوست عزیزم بنا به دلایل شخصی آدرس سایت رو مخفی کردم و فکر نمیکنم گر آدرس سایت رو هم بدم چیز بیشتری از مشکلم بفهمید .

من عرض کردم که افزونه مشکلی نداره و تنظیماتش اصلا بدین شکلی که عنوان ها ایندکس میشه نیست . اصلا نمیدونم این "- عکس" برای چی کنار عنوان ها هست . اگه قرار باشه عنوان سایت باشه عنوان سایت من اصلا کلمه "عکس" نیست

مطمعن باشید اگر آدرس کمک نمیکرد ادرس نمیخواستم

سوالتون اینطور میگه که برید داخل یه خیابون که هزارتا فرعی داره و فرعی فلانو مشکلشو بگید !!!

شما وقتی آدرس بدید خیلی راحت میشه فهمید مشکلش چیه و فکر نکنم آدرس دادن مشکلی براتون ایجاد کنه یا ....

این مشکل شما هیچ ربطی به بک لینک یا ... نداره و به خاطر تنظیمات داخلی سایت خودتون هست حالا یا افزونه سئو یا پوسته یا ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...