رفتن به مطلب

نحوه فراخوانی یک فایل جاوااسکریپت(جی کوئری) در function.php

Poorya.sh

پست های پیشنهاد شده

سلام بنده از کد زیر برای فراخوانی فایل در جاوااسکریپت در فانکشن استفاده میکنم:

function my_template_jquery() {
wp_enqueue_script( '/js/myjava.js' );
}
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'my_template_jquery' );

حالا میخواستم بدونم که این کد درسته یا نه بعدش قصد دارم که این کد که فراخوانی میشه این باز خودش یک قسمت داره که قراره یک سری اطلاعات رو از یک فرم PHP بگیره و چاپ کنه میخوام که جواب به صورت زیر در متا باکس نشون داده بشه لطفا راهنمای کنید که کد های مورد استفاده که قرار میدم صحیح هستند یا خیر

کدهای فراخوانی متاباکس:

case 'form':
// define variables and set to empty values
echo '<form method="post" autocomplete="on" action="("admin/process_form.php");">
<input type="text" name="gname" >
<input type="submit"name="submit" value="جستجو">', $gmeta ? $gmeta : $field['std'], '</form>', '<br />', $field['desc'];
break;

case 'echogame':
echo '<div id="MyResultsDiv"> ', $gmeta ? $gmeta : $field['std'], '</div>', '<br />', $field['desc'];
break;

لینک به ارسال

خوب بعدش این قسمت دقیقا چیه؟و داره چی رو توضیح میده؟

بعدش درست وارد کردم این قسمت نباید هیچ حرکتی بزنم که متوجه بشه کدوم جاوا رو باید استفاده کنه؟

case 'echogame':
echo '<div id="MyResultsDiv"> ', $gmeta ? $gmeta : $field['std'], '</div>', '<br />', $field['desc'];
break;

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

function my_template_jquery() {
wp_enqueue_script( '/js/myjava.js' );
}

این کد مربوط به فراخوانی فایل هست. تابعی داخل وردپرس وجود داره که فایل های js رو در زمان خاص و در محل مناسب لود می کنه. با استفاده از action این تابع فراخوانی شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...