رفتن به مطلب

توضیحات پست رو بنویسم یا نه؟

d-t.c

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من خیلی وقت پیش که بخش توضیحات افزونه سئو وردپرس توسط YOAST رو پر نمی کردم موقع سرچ یک کلمه اگر اون کلمه توی پست بود اون بخش از پست که دارای این کلمه بود توی بخش توضیحات نشون داده می شد ولی الان که اون بخشو پر میکنم مثل سابق نمیشه میخوام بدونم آخر پرش کنم یا نه؟

تا حالا این افزونه خیلی بهم کمک کرده ولی این کارش فکر کنم خوب نباشه.

مثلا یک کلمه سرچ شده به اسم {لیپونتک}.

قبلا اگر این کلمه فقط در پست بود همین کلمه در بخش توضیحات گوگل نشون داده میشد.

ولی الان با پر کردن بخش توضیحات به صورت دستی ممکنه این کلمه رو ننویسم پس یک بازدید از دست داده ام.

قبلا تمام کلمات پست جزو توضیحات میشد و فقط اون بخشی که جستجو شده بود نشون داده می شد ولی حالا نه.

اگر الان این بخش رو پر نکنم مثل قبل میشه؟ این کار خوبه یا نه؟ YOAST با خالی گذاشتن این بخش مخالفه!

نظر شما چیه؟

لینک به ارسال

این قابلیت "

سرچ یک کلمه اگر اون کلمه توی پست بود اون بخش از پست که دارای این کلمه بود توی بخش توضیحات نشون داده می شد" ربطی به افزونه یوآست نداره مربوط به گوگل میشه

مهندس الگوریتم گوگل این حرفشه : اگه تسلط دارید به مطالب حتما توضیحات رو وارد کنید اما اگه ندارید خالی بذارید تا ربات گوگل براتون توضیحاتی مشخص کند

پس

- پر کردن توضیحات بهتر از پر نکردنشه

- اما اگر نمیدونید چی بنویسید یا چیز خوبی به ذهنتون نمیرسه خالی بذارید مشکلی پیش نمیاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...