رفتن به مطلب

تاثیر نمایش برچسب ها در سئو سایت

M.Javad

پست های پیشنهاد شده

سام به نظر شما نمایش برچسب ها در زیر مطلب مورد نظر تاثیر بیشتری در ایندکس مطلب در گوگل داره یا همون ثبت برچسب در پنل کافیه؟!!

لینک به ارسال

سام به نظر شما نمایش برچسب ها در زیر مطلب مورد نظر تاثیر بیشتری در ایندکس مطلب در گوگل داره یا همون ثبت برچسب در پنل کافیه؟!!

به نظر من اگه از برچسب ها تو همون متن پست استفاده کنیم از همه بهتره

لینک به ارسال

من فکر میکنم تاثیر داره چون موتورهای جستجو محتوای صفحات شمارو بررسی میکنند

باز دوستان با تجربه میان و نظر میدن

لینک به ارسال

اینکه یه برچسب رو هنگام ارسال مطلب وارد میکنید اگر توی قالبتون هیچ جایی نمایش داده نشه پس چطوری میخواید براتون مفید واقع بشه ؟

حتماً برچسب ها رو حداقل زیر پستتون نمایش بدین البته به نظر من استفاده از بیشتر 5 برچسب برای هر مطلب اشتباهه.

لینک به ارسال

اینکه یه برچسب رو هنگام ارسال مطلب وارد میکنید اگر توی قالبتون هیچ جایی نمایش داده نشه پس چطوری میخواید براتون مفید واقع بشه ؟

حتماً برچسب ها رو حداقل زیر پستتون نمایش بدین البته به نظر من استفاده از بیشتر 5 برچسب برای هر مطلب اشتباهه.

من قالبم جایی برای نمایش برچسب ها نداره . ولی برچسب هام رو سرچ که میکنم درست شناسایی میشن و توی رتبه های بالا هم نمایش داده میشن . نه برچسب های عجیب و غریب که فقط من داده باشمش . حتی عبارات نسبتا عمومی مرتبط با موضوع سایت

لینک به ارسال

این سوال نیاز به یه پاسخ مفصل داره

اما من کوتاه میگم برای فهم بهتر مطالعه کنید

اگر برچسب نشون ندید ربات گوگل از دو راه پیدا میکنه یکی نقشه سایت (دوستمون گفتن برچسب هام نشون داده نمیشه ولی درست ایندکس میشن همین نقشه سایت موجبش میشه) یکی بک لینک به برچسب

اما اگر نشون بدید سه مسیر برای پیدا کردن برچسب ها

کدوم حالت بهتره؟

این رو اینطوری توضیح میدم

گوگل میزان رتبه بندیش اینطوریه که باتوجه به کیفیت و کمیت لینک به محتوا ارزش و اهمیت اون رو مشخص میکنه

حالا اگه برچسب مد نظر شما فقط تو نقشه سایت پیدا بشه ارزشش کمه

اگه تو نقشه و زیر پست ها یافت بشه بیشتر میشه ارزشش

اگه نقشه زیر پست ساید بار یافت بشه بازم بیشتر

اگه نقشه زیر پست ساید بار و بک لینک یافت بشه بازم بیشتر

البته اینم بگم همیشه دسترسی بیشتر باعث بالارفتن ارزش نمیشه بلکه باید هدفمند باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...