رفتن به مطلب

افزونه اشتراک گذاری اتوماتیک مطلب در اینستاگرام

webafra

پست های پیشنهاد شده

سلام .

پیشنهاد خوبیه اما یه ایراد کوچولو تو افزونه هست که امروز یا فردا رفعش میکنم .

سلام

ایشالا که این ایراد هم به راحتی رفع بشه

یه عمر با وردپرس و افزونه هاش و قالباش کار کردم اما حیف که سر در نمیارم وگرنه پیشنهاد همکاری میدادم،لامصب روز به روز داره پیچیده تر میشه و همش باید اطلاعاتت رو آپدیت کنی وگرنه از قافله عقب میمونی...

لینک به ارسال

سلام

حاجی دمتگرم ...

حرکت خیلی باحالی زدی .

به نظرم این افزونه رو به صورت رایگان قرار نده

اما قیمتشب رو هم کمتر از 10-15 ت بذار ، چون خیلی ها نمیتونن خرید کنند و مجبور میشن منتظر بمونن تا نسخه های رایگانش در سایت ها پخش بشه و شما این وسط ضرر میکنید چون وقتی پخش بشه دیگه کسی وی ای پیشو نمیخره .

اگر قیمتش پایین باشه بنده خودم برای حمایت شما میخرم ، اما اگه پول تو جیبم نباشه اصلا نمیتونم بخر ;)

بیصبرانه منتظرم این پلاگین آماده بشه.

لینک به ارسال

سلام

حاجی دمتگرم ...

حرکت خیلی باحالی زدی .

به نظرم این افزونه رو به صورت رایگان قرار نده

اما قیمتشب رو هم کمتر از 10-15 ت بذار ، چون خیلی ها نمیتونن خرید کنند و مجبور میشن منتظر بمونن تا نسخه های رایگانش در سایت ها پخش بشه و شما این وسط ضرر میکنید چون وقتی پخش بشه دیگه کسی وی ای پیشو نمیخره .

اگر قیمتش پایین باشه بنده خودم برای حمایت شما میخرم ، اما اگه پول تو جیبم نباشه اصلا نمیتونم بخر ;)

بیصبرانه منتظرم این پلاگین آماده بشه.

ممنو از نظرتون :)

سعی میکنم کمترین قیمت ممکن رو براش در نظر بگیرم دوست من :)

لینک به ارسال

بی خیال

https://wordpress.org/plugins/instagrate-to-wordpress

نکست اسکریپ بسته کاملش گذاشته یعنی کل شبکه های اجتماعی اما محدودیت در ساعت ارسال داره و پولی اش کلیه ارسالهاتون پشتیبانی میکنه

http://www.nextscripts.com/blog/autoposting-to-instagram/

لینک به ارسال

راستش کمی برای من عجیب هست که چطور این‌کار انجام میشه، چون هنوز هیچ API رسمی برای ارسال به اینستاگرام وجود نداره و اینستاگرام هم راه‌های مهندسی معکوس قبل رو بسته.

میشه بیشتر توضیح بدید؟

موفق باشید.

لینک به ارسال

راستش کمی برای من عجیب هست که چطور این‌کار انجام میشه، چون هنوز هیچ API رسمی برای ارسال به اینستاگرام وجود نداره و اینستاگرام هم راه‌های مهندسی معکوس قبل رو بسته.

میشه بیشتر توضیح بدید؟

موفق باشید.

اینجا همه دانشمند هستید

https://instagram.com/developer/endpoints/media/

لینک به ارسال

اینجا همه دانشمند هستید

https://instagram.com/developer/endpoints/media/

:huh::blink: واقعاً متأسفم برای شما که متن رو نخونده، تازه توهین می‌کنید. واقعاً که

At this time, uploading via the API is not possible.

اگه چشماتونو باز کنید و ادعاتونو بزارید کنار و البته انگلیسیتون رو بهتر کنید، متن از این واضح تر پیدا نمیشه. :huh:

لینک به ارسال

:huh::blink: واقعاً متأسفم برای شما که متن رو نخونده، تازه توهین می‌کنید. واقعاً که

اگه چشماتونو باز کنید و ادعاتونو بزارید کنار و البته انگلیسیتون رو بهتر کنید، متن از این واضح تر پیدا نمیشه. :huh:

مطلب خودت بخون گفتی چی API ؟؟؟ منم پاسخ دادم API داره

حال برای اسپم بستند باز میشه ارسال کرد امتحان کنید متوجه میشی

اما اگر متوجه بشه اینستگرام امکان ساسپند کردن اکانت 99% هست

موفق باشید

لینک به ارسال

مطلب خودت بخون گفتی چی API ؟؟؟ منم پاسخ دادم API داره

حال برای اسپم بستند باز میشه ارسال کرد امتحان کنید متوجه میشی

اما اگر متوجه بشه اینستگرام امکان ساسپند کردن اکانت 99% هست

موفق باشید

:huh: با کیا شدیم 80 میلیون؟

دوست عزیز لینکی که به من دادید، لینک داکیومنشن API هست.

چطوری میشه ارسال کرد؟ سرور گوشی دستش بگیره ارسال کنه؟ عجبا! تنها راهی که فعلاً هست اینه که به یه اپ موبایل به Intent URI اینستا وصل شید، اینو من همینطوری نمیگم، تحقیق کردم یه مدت. اولین بار که این مطلب رو دیدم فک کردم که خودم یکی بنویسم، ولی دیدم واقعاً نمیشه.

اگه امکانش هست، میشه برای بنده حقیر نفهم توضیح بدید؟ APIش کدوم هست؟ /media/upload ارور 403 میده عزیز. روش مهندسی معکوس قدیم هم از ورژن 4.0 به بعد بسته شد و اینستا با ایجنت خودش فقط کار میکنه.

اگه میشد، الان اینستا پر بود از عکس‌های تبلیغاتی.

لینک به ارسال

دوستان ، عذرخواهی میکنم بابت این تاخیر !

اول خیال دوستان رو راحت کنم که :

دارم از cURL برای ارسال اطلاعات استفاده میکنم و مشکلی از لحاظ اسپم نداریم !

محدودیت هایی داریم اما اینطوری نیست که مشکل ایجاد کنه :)

خودم بصورت عادی میتونم اشتراک بذارم اما هنوز برای مسیر فیزیکی تصویر شاخص مشکل دارم که باید پیداش کنم !

یکم اگر دوستان و مدیران سایت راهنمایی کنن که چطور میشه مسیر فیزیکی عکس رو پیدا کنم ، مشکل کامل حل میشه !:

در این تاپیک پرسیدم :

لینک به ارسال

دوستان ، عذرخواهی میکنم بابت این تاخیر !

اول خیال دوستان رو راحت کنم که :

دارم از cURL برای ارسال اطلاعات استفاده میکنم و مشکلی از لحاظ اسپم نداریم !

محدودیت هایی داریم اما اینطوری نیست که مشکل ایجاد کنه :)

خودم بصورت عادی میتونم اشتراک بذارم اما هنوز برای مسیر فیزیکی تصویر شاخص مشکل دارم که باید پیداش کنم !

یکم اگر دوستان و مدیران سایت راهنمایی کنن که چطور میشه مسیر فیزیکی عکس رو پیدا کنم ، مشکل کامل حل میشه !:

در این تاپیک پرسیدم :

http://forum.wp-pars...ویر-بند-انگشتی/

تو اون تاپیکتون پست ندادم، من تصاویرم رو داخل سرور دیگه ام میزارم یعنی به این شکل هست:

img.mysite.ir

در انجام کار افزونه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

لینک به ارسال

تو اون تاپیکتون پست ندادم، من تصاویرم رو داخل سرور دیگه ام میزارم یعنی به این شکل هست:

img.mysite.ir

در انجام کار افزونه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

اگه تصویر بند انگشتی شما نمایش داده میشه ، مشکی نداره :)

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

داداش به نتیجه ای نرسیدی ؟ ما منتظریم همچنان.

من در حد متوسط با پلاگین نویسی وردپرس آشنایی دارم اما اگر سیستم اختصاصیه خودم بود ، میتونستم همون روز اول تحویل بدم !

دوستان و اساتید عزیز اگه یاری کنن ، تکمیلش میکنم و در اختیارتون میذارم

مشکل در این تاپیک مطرح شده :

لینک به ارسال

من در حد متوسط با پلاگین نویسی وردپرس آشنایی دارم اما اگر سیستم اختصاصیه خودم بود ، میتونستم همون روز اول تحویل بدم !

دوستان و اساتید عزیز اگه یاری کنن ، تکمیلش میکنم و در اختیارتون میذارم

مشکل در این تاپیک مطرح شده :

http://forum.wp-pars...یغام-در-مدیریت/

من شرمندتم داداشم ، چون اصلا به مبحث پلاگین نویسی وارد نیستم حتی 1% .... اگر یکم وارد بودم 100% کمک میکردم....

لینک به ارسال

من شرمندتم داداشم ، چون اصلا به مبحث پلاگین نویسی وارد نیستم حتی 1% .... اگر یکم وارد بودم 100% کمک میکردم....

ممنون از شما

دوستانی که میتونن هم کمکی نکردن تا به حال !

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اقا منم می خوام اگر اماده شد ولی یک پیشنهاد دارم شما می تونید دو نسخه ای کنید افزونه را یک افزونه رایگان که تنظیماتش کمتر و مثلا فقط تصویر بند انگشتی میفرسته با عنوان و لنک را بعد یک نسخه پرو هم درست کنید که تنظیمات بیشتری داشته باشه و بشه مثلا تصویر مشخص کرد و....

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

خیلی  خوبه

اگه امکانش شد رایگان در اختیار عموم بزارید 

اما اگه نشد حداقل یه قیمتی بزارید که همه بتونن استفاده کنن

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...