رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد متاباکس و افزونه Yoast

mahdi.a

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ...

من یک سایت موزیک و سریال و ... دارم. میخواستم اطلاعات فیلمها و سریالها رو که مثلا : کارگردان و خلاصه داستان و بازیگران و آهنگساز و ... اینا رو با متاباکس بسازم برای هر پست و لینکهای دانلود رو هم با زمینه دلخواه درست کنم.

حالا سوالم اینه که من الان که دارم از افزونه سئو Yoast استفاده میکنم مشکلی به وجود نمیاد برای سئو پست بعد از استفاده از متاباکس و زمینه دلخواه ؟! الان میگن که هر پست باید حداقل 500 کلمه متن داخلش باشه !!! منظورم اینه که الان این متاباکسها و لینکهای دانلود جز اون 500 کلمه محاسبه میشن یا نه ؟!

ممنون و تشکر

لینک به ارسال

با سلام

اگر از افزونه yoast استفاده می کنید خودش به بهینه نوشتن مطلب کمک میکنه و بعد از اینکه مطلب رو نوشتین برید داخل باکس پایین نوشته که مربوط به افزونه است خودش میگه چیکار هایی کردید و چه کار هایی بکنید تا مطلبتون از نظر سئو بهتر بشه.

در مورد تعداد کلمه هم طبق اون چیزی که خوده yoast میگه بهتره که متن بیشتر از 300 کلمه باشه . لزومی نداره حتما 500 باشه.

موفق باشید

لینک به ارسال

میتونی yoast رو طوری تنظیم کنی که خودش اتوماتیک از عنوانت یه توضیحات کامل درست کنه

مثلاً اگر عنوان هات رو از اول اینجوری وارد کن :

تایتانیک

بتمن

و ...

(منظورم اینه که توی عنوان فقط اسم فیلم رو بدون کلمه اضافه وارد میکنی.)

حالا توی تنضیمات yoast قسمت گونه های فرسته

برای تایتل نوشته های میتونی اینو وارد کنی : دانلود فیلم %%title%% با لینک مستقیم

و برای توضیح میتونی یه توضیح کاملاً اختصاصی ایجاد کنی که برای هر فیلم متفاوت باشه

مثلاً اینجوری : دانلود فیلم جدید %%title%%,دانلود فیلم %%title%% با لینک مستقیم,دانلود %%title%% بصورت رایگان,%%excerpt%%

در ضمن اگر بتونی یه پاراگراف خوب از خودت بنویسی که دیگه حرف نداره.

لینک به ارسال

برای این ها میتونید از افزونه IMDBI که ایرانی هم هست استفاده کنید.که خودش متاباکس درست میکنه و به صورت خودکار هم اطلاعات مربوطه رو از سایت IMDB دریافت میکنه و توی پست هاتون نشون میده.

لینک به ارسال

ممنون از همگی دوستان ... پاسخ ها همه مفید بود و سعی میکنم از همه استفاده کنم ولی یه چیز نفهمیدم من که اخر این اطلاعات جر اون 300 کلمه به حساب میادش یا نه ؟! :D

لینک به ارسال

ممنون از همگی دوستان ... پاسخ ها همه مفید بود و سعی میکنم از همه استفاده کنم ولی یه چیز نفهمیدم من که اخر این اطلاعات جر اون 300 کلمه به حساب میادش یا نه ؟! :D

بله دوست عزیز گوگل کل محتوای سایتتون رو میخونه و اگر چیزی برای ارائه داشته باشید حتماً مورد توجه قرار میگیره.

اگر قالبتون از Snippet پشتیبانی میکنه سعی کن محتوای این فیلدهایی رو که میگی بزاری توی قسمت articlebody دیگه حتماً حله.

ویرایش شده توسط m.Mosibat
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

بله دوست عزیز گوگل کل محتوای سایتتون رو میخونه و اگر چیزی برای ارائه داشته باشید حتماً مورد توجه قرار میگیره.

اگر قالبتون از Snippet پشتیبانی میکنه سعی کن محتوای این فیلدهایی رو که میگی بزاری توی قسمت articlebody دیگه حتماً حله.

دوست عزیز میشه در مورد Snippet و articlebody کمی توضیح بدی ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...