رفتن به مطلب

حجم زیاد فایل های بخش رسانه وردپرس

Feri

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من نزدیک 10 گیگابایت عکس داخل رسانه دارم... و این روال داره همینطور پیش میره... الان هم روی یک هاست اشتراکی هستم

این در اینده مشکل ساز میشه با توجه به پهنای باند و فضا و سنگین شدن وردپرس ؟ راهی هست اینده برای حلش ؟ یا زودتر یک فکری بکنم ؟

چون هزینه هاست اشتراکی بسیار گرون در میاد ... تازه اگر گیر بیاد الان اکثر هاستینگ ها بیشتر فضا رو زدن 5 گیگابایت !!

ممنون.

لینک به ارسال

رسانه ها رو مستقیم (اف تی پی یا پنل) با کمک یه اسکریپت دیگه (یا شاید افزونه ای برای وردپرس) آپلود کنید تا وردپرس از عکس چندین عکس نسازه ... وردپرس از یه عکس حداقل سه نسخه متفاوت (به غیر از اصل عکس ) میسازه

لینک به ارسال

ممنون.

ولی الکی وردپرس عکس نمیسازه درست میگم ؟ برای تصویر شاخص و عکس در سایز های مختلف هستش دیگه که توی سایت من کاربرد داره این سایز ها...

یکیش برای نمایش در پست و یکیش برای تصویر شاخص و یکیش هم برای عکس های کوچک داخل سایدبار...

سوال من اینجاس که این حجم از اطلاعات مشکلی ایجاد میکنه در اینده ؟ باعث سنگین شدن خود وردپرس میشه ؟ منابع زیاد استفاده نمیکنه ؟

تقریبا الان 12 گیگ اطلاعات هست با خود وردپرس البته + دیتابیس...

لینک به ارسال

برخی رو الکی میسازه ولی بعضی از قالب ها از همه نسخه ها در جاهای مختلف استفاده میکنند (بستگی به قالب داره حتی بعضی قالب ها بیشتر از سه نسخه میسازن)

اگر کش سرور فعال باشه زیاد مشکلی نیست ولی اگه غیر فعال باشه هر بار که کاربر درخواست بده وردپرس توی این حجم اطلاعات (البته منظورم فقط حجم دیتابیس هست) باید بگرده فایلهای موردنظر رو پیدا کنه

شما سعی کنید دیتا بیس رو بهینه نگه دارید وردپرس عملکردش خیلی بهتر خواهد شد

لینک به ارسال

راجب چندین عکس راهنمایی کنید

اگه سایت چندتا مدیر داشته باشه نمیشه تک تک به همه گفت که ftp استفاده کنید

راه حل چیه ؟!

لینک به ارسال

منم منظورم همین هستش...

ار فایل های رسانه حجمش داره میره بالا و من ترس از این دارم اینده هاست نتونم گیر بیارم و مشکلات دیگه...

لینک به ارسال

باید هاست دانلود برای فایل ها استفاده کنید

(پاسخ به یوزر کیانا هر مدیر یه آکانت اف تی پی مخصوص به خودش میتونه داشته باشه)

ویرایش شده توسط bestdata
لینک به ارسال

چجوری بایت کاری کنیم که فایل های رسانه به هاست دانلود متصل بشه ؟ و خودکار موقع اپلود بره توی هاست دانلود ؟

لینک به ارسال

میتونید بخش رسانه های وردپرستون رو به اف تی پی هاست دانلودتون متصل کنید (شاید افزونه ای برای اینکار هم نوشته شده باشه با کسی که هاست دانلود داشته صحبت کنید)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...