رفتن به مطلب

جلوگیری از ایندکس دامین دوم؟

nwmb

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان بنا به دلایلی میخوام یه دامین دیگه هم برای سایتم داشته باشم که با وارد کردن ادرس این دامین

به دامین اولم ریدایرکت بشن، حالا مشکلم در رابطه با ایندکس شدن این دامین در گوگله

چیکار کنم که اصلا نام و نشونی از موجود بودن این دامین، در گوگل ثبت نشه تا به دامین اول و پست هام هم اسیبی نرسه؟

لینک به ارسال

همانطور که دوستم گفتند شما دامنه جدید رو پارک کنید و اون رو ریدارکت 301 به دامین قدیم بکنید هیچ مشکلی پیش نمیاد (یه کمک کوچیکی هم به اعتبار سایتتون میکنه)

لینک به ارسال

ممنون از دوستان که راهنمایی میکنن

بنده دامین رو پارک میکنم و با استفاده از htaccess عمل ریدایرکت 301 رو انجام میدم و

دامنه جدید با و بدون www بدرستی به دامین فعلی ریدایرکت میشه اما وقتی نوشته ها یا دسته ها و برگه های سایت رو با دامین جدید باز میکنم

با و بدون www هیچ کدوم به نوشته ها یا دسته ها و برگه های دامین فعلی ریدایرکت نمیشن

لینک به ارسال

به پشتیبان هاست بگید براتون کاری کنن که هر آدرسی زده شد با دامنه دوم همون آدرس با دامنه قدیم روشن بشه

اگر سی پنل هستید از بخش ریدارکت ها میتونید خودتون اینکار رو بکنید

لینک به ارسال

ریدایرکت ها به درستی انجام شد هر ادرسی با دامین جدید بزنم به دامین فعلی ریدایرکت میشه اما اسم همین دامین جدید رو در گوگل سرچ میکنم

تو نتایج به عنوان صفحه اول سایت بالا میاره!

چیکار کنم که هیچ نام و نشونی از این دامین در گوگل نیاد، انگار این دامین ثبت نشده اصلا؟

لینک به ارسال

طبق بررسی ها بهتره که آدرس مذکور دقیقا به دامنه اصلی ریدایرکت 301 بشه

الان

آدرس مذکور به آدرس اصلی با www ریدایرکت 301 میشه بعد

آدرس آصلی با www به آدرس اصلی ریدایرکت 301 میشه

با همین وضعیت هم بعد از مدتی حذف میشه ... (بهتر هم هست آدرس مذکور رو توی گوگل وبمستر تولز اضافش کنید و بگید که آدرس سایت تغییر کرده به آدرس اصلی ... )

لینک به ارسال

راستش متوجه نشدم منظورتون چیه،

الان دامین پارک شده چه با www چه بدون این به دامین اصلی ریدایرکت میشه که دامین اصلی هم بدون www قرار دادم.

خود دامین اصلی هم تنها بدون www باز بشه و اگه کسی با www باز کنه ریدایرکت 301 میشه

لینک به ارسال

ریدایرکت دو مرحله ایه (زیاد مهم نیست)

فقط الان

آدرس قبلی با www

آدرس قبلی بدون www

آدرس جدید با www

آدرس جدید بدون www

رو توی گوگل وبمستر تولز اضافه کنید

بعد اعلام کن که آدرس قبلی به آدرس جدید تغییر یافته

بعد اعلام کن آدرس جدید بدون www پیشفرض هست

کمتر از یه هفته مشکل حل میشه

لینک به ارسال

کلا فکر میکنم قضیه رو درست متوجه نشدید دوست عزیز ، من قصد تعویض و قرار دادن ادرس جدید ندارم که

من میخوام این دامینی که پارک کردم به ادرس فعلی ریدایرکت بشه که بدرستی داره میشه اما

نمیخوام هیچ صفحه ایی از این دامین پارک شده در گوگل ایندکس شده باشه که الان صفحه اولش شده، نام دامین رو هم دیروز پ.خ کردم

با این تواصیف میدونید چیکار باید کرد؟

لینک به ارسال

من متوجه شدم

شما پارک کردید این آدرس رو (اما ریدایرکت نبود) گوگل ایندکسش کرده بعد حالا ریدایرکتش کردید اما ایندکس هست ...

میتونید مث این رفتار کنید که آدرس پارک شده سایت قبلی بوده و آدرسش تغییر کرده (توضیحات پست قبلی)

میتونید آدرس قبلی رو مث یه سایت جدا فرض کنید توی گوگل وبمستر تولز بگید آقا ایندکس نکن (حذف کل ایندکس ها این آدرس)

میتونید هم همین طور بذارید ربات گوگل بعد از مدت زیادی ایندکس رو حذف میکنه چون قدیمی میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...