رفتن به مطلب

اتصال دو مودم به یک دیگر بدون اشتراک اینترنت

Milad Rafi

پست های پیشنهاد شده

سلام

(میدونم اینجا انجمن تخصصی اینکار نیست ولی گفتم مطرح کنم احتمالا دوستان متخصصی توی انجمن هستند)

من دو مودم داخل خونه دارم که هر کدوم برای یه استفاده هایی فعال هست

یکیش zyxel 1202 هست و یکی دیگش tp-link 8961 nd

خواستم دو مودم رو با کابل به هم وصل کنم که مودم ها و اتصالات ان ها باهم شبکه بشند ولی با مشکل مواجه شدم. هنگامی که دو مودم رو به هم دیگه وصل میکنم , اینترنت دو مودم باهم اشتراک گزاشته میشه و عوض میشه

بعد وقتی که با pc ای پی اینترنت رو چک میکنم میبینم که ای پی اینترنت دو مودم باهم دیگه عوض شدن

حالا خواستم بدونم که امکانش هست اشتراک گزاری اینترنت در یک پورت لن رو در هر دو مودم غیر فعال کرد؟ که این دو مودم به هیچ وجه از اینترنت هم استفاده نکند و فقط اینترنت رو از طریق wi-fi خودشون و اتصال های lan که مستقیم به خود مودم وصل شده اشتراک بزارن

لینک به ارسال

باید بشه دفترچه رو مطالعه کنید و اشتراک گذاری اینترنت روی Lan رو غیر فعال کنید فقط روی wlan فعال بذارید

لینک به ارسال

مودم ها دفترچه توضیح کامل ندارن . فقط در مورد تنضیمات اولیه توضیح داده شده

دنبال همین کار هستم که اشتراک اینترنت روی lan رو غیر فعال کنم ولی تا الان متاسفانه نتونستم

لینک به ارسال

متاسفانه فعلا مودم وایرلس دم دستم نیست راهنماییتون کنم ولی قبلا خودم انجام دادم پس میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...