رفتن به مطلب

ویرایش مجدد یک مطلب منتشر شده

shili

پست های پیشنهاد شده

من یه مطلب دارم در مورد کلاه مردانه که در اولین نتایج گوگل ظاهر میشه و خیلی خوب ورودی میگیره

حالا میخوام بدونم اگر این مطلب رو ویرایش کنم و بخوام چندتا لینک بهش اضافه کنم و یا چندتا عکس و بعد دوباره انتشارش بدم آیا مشکلی برای سئو این نوشته پیش نمیاد ؟یعنی درنتایج گوگل پایین تر از سایت های دیگه نمی افته؟آخه قبلا بالاترین قرار می گرفت

لینک به ارسال

اگر سئو مطلب کمتر نشه مشکلی پیش نمیاد

(چطور سئو مطلب کم میشه؟ اینطور که محتوایی که اضاف می کنید چگالی کلمه کلیدی کلاه مردانه رو کم کنه یا بیش از حد کنه یا لینک ها نا مرتبط و مزرعه وار ایجاد بشن و...)

در ضمن یکی از اسرار هر سایتیه که چه کلمه ای براش ورودی خوب میاره ... بهتره اعلام نکنید - یه پیشنهاد دوستانه

ویرایش شده توسط bestdata
لینک به ارسال

اگر سئو مطلب کمتر نشه مشکلی پیش نمیاد

(چطور سئو مطلب کم میشه؟ اینطور که محتوایی که اضاف می کنید چگالی کلمه کلیدی کلاه مردانه رو کم کنه یا بیش از حد کنه یا لینک ها نا مرتبط و مزرعه وار ایجاد بشن و...)

در ضمن یکی از اسرار هر سایتیه که چه کلمه ای براش ورودی خوب میاره ... بهتره اعلام نکنید - یه پیشنهاد دوستانه

اینکه دیگه اسرار نیست . توی الکسا راحت میشه دید ورودی های گوگل بیشتر با چه عبارتایی بوده!

لینک به ارسال

الکسا خیلی اشتباه میزنه ... (به دلیل https شدن گوگل خیلی از آمارگیر ها اشتباه میزنن) این رو بر اساس سایت خودم و 20 سایت مشتریم میگم (تجربی)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...