رفتن به مطلب

نیازمند وردپرس کار حرفه ای + پرداخت هزینه

samoraie

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستانی که مطلع هستند لطفا سازنده وبسایت m o b i l e.ir یا سایتی با قابلیت ها و قسمت های مشابه این سایت رو معرفی کنید ممنون میشم. میخوام اون قابلیت ها اعم از فروشندگان-آگهی ها(تجاری و رایگان ) - اخرین قیمت ها و اکثر بخش ها و قسمتهاش رو روی سایت وردپرسیم که الان نسخه فارسی شده این قالب روش نصبه پیاده کنم.

دوستانی که چنین توانایی رو دارند با ارائه نمونه کار در پ.خ بفرمایند تا بررسی کنم.

البته اگر موفق به پیدا کردن شخص مورد نظر نشم حتما تاپیکی مرتبط در بخش خرید میزنم.

--------------------------------------------------------

برای تفهیم بیشتر موضوع ویرایش شد.

ویرایش شده توسط samoraie
لینک به ارسال

فکر نکنم بشه رو یک قالب چنین کاری کرد. مخصوصا بخش مقایسه.

این اسکریپتش احتمالا اختصاصیه.

سلام

اگر بشه با نوشتن اسکریپت این قابلیت هارو اضافه کرد من هزینشو پرداخت میکنم

برای طراحی این کار میتونید با شرکت هاست ایران تماس بگیرید

لطفا لینک بزارید ،‌ ممنون

لینک به ارسال

اسکریپت این سایت کاملا اختصاصی است.چیز تقریبا پیچیده ای است.پیشنهاد من این است که به سایت پونیشا برید.

در ضمن طراحی چنین سایت فایده نداره.منظورم اینه که این سایت تقریبا جا افتاده است مگر سایتی که امکانات بهتر و بیشتری نسبت به این سایت راه اندازی شود.

لینک واحد طراحی هاست ایران:

http://design.hostiran.net/

ویرایش شده توسط alireza1375
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

اسکریپت این سایت کاملا اختصاصی است.چیز تقریبا پیچیده ای است.پیشنهاد من این است که به سایت پونیشا برید.

در ضمن طراحی چنین سایت فایده نداره.منظورم اینه که این سایت تقریبا جا افتاده است مگر سایتی که امکانات بهتر و بیشتری نسبت به این سایت راه اندازی شود.

لینک واحد طراحی هاست ایران:

http://design.hostiran.net/

بابت معرفی پونیشا سپاسگذارم. عالیه

به نظر شما قیمت چند بگم برای امکانات اون سایت( نه عین اون سایت)

:)

ویرایش شده توسط samoraie
لینک به ارسال

برای طراحی این کار میتونید با شرکت هاست ایران تماس بگیرید

ببخشید قصد آپ نداشتم. فعلا یکی داره بررسی میکنه برای انجام این پروژه.

منتها به جهت روشن شدن اذهان دیگر دوستان به اطلاع برسونم که گروه طراحی سایت مذکور عنوان کردن که از انجام این پروژه معذورند به بهانه های مختلف. در جریان باشید.

با سپاس

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...