رفتن به مطلب

کار نکردن استایل منوی جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک منو جدید با عنوان منوی پایین ایجاد کردم و شورت کدشم گذاشتم ولی کلاس میدم بهش کلاس رو نمی خونه. کدم اینه:

<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'footermenu', 'container' =>'', 'menu_class' =>'footerMenu' ) ); ?>

الان کلاس footerMenu رو توی فایل css تعریف کردم ولی کار نمیکنه..! مشکل کجاست؟

لینک به ارسال

در خط بالا شما مقداری و یا کلاس و... نعریف نکردید

نمونه زیر کلاس black میباشد

<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'footermenu', 'container' =>'black', 'menu_class' =>'footerMenu' ) ); ?>

نمونه استایل :

black{};

و یا خط به صورت زیر تست کنید :

<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'footermenu', 'container' =>'footerMenu', 'menu_class' =>'footerMenu' ) ); ?>

لینک به ارسال

در خط بالا شما مقداری و یا کلاس و... نعریف نکردید

نمونه زیر کلاس black میباشد

<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'footermenu', 'container' =>'black', 'menu_class' =>'footerMenu' ) ); ?>

نمونه استایل :

black{};

و یا خط به صورت زیر تست کنید :

<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'footermenu', 'container' =>'footerMenu', 'menu_class' =>'footerMenu' ) ); ?>

ممنون مشکل نبودن یک دایو در قبل از منوی اصلی بود و همون روشی که خودم نوشتم درست بود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...