رفتن به مطلب

افزونه/اسکریپت ترجمه دسته جمعی

مرتضی نظری

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی،دوستان افزونه یا اسکریپتی رو میشناسید که بشه باهاش به صورت دسته جمعه روی فایل های زبان کار کرد؟یک چیزی مثل گلا پرس اما نمیخوام گلات پرس باشه..به دو دلیل:

نیاز به یک بانک اطلاعاتی دیگه برای کاربر هاش میخواد...

اصلا معلوم نیست چجوری هستش :D

اما اسکریپت / افزونه این ویژگی هارو داشته باشه:

• عضو بگیره(لازم)

• دسته بندی بشه کرد(نبودم نبود!)

• کاربر بتونه یک فایل زبان بفرسته (نتونست هم نتونست!)

...

لینک به ارسال

چرا از svn استفاده نمیکنی؟

اگر کار گروهی مدنظر هست بهترین گزینه svn هست.

لینک به ارسال

مرتضی جان svn رو اگر درست متوجه شده باشم برای ترجمه گروهی نیست (هست؟) اگه هست کجچا باید دانلود کنم؟چون تو گوگل سرچیدم اما خیلی گزینه اومد!!!

لینک به ارسال

SVN برای انجام پروژه های گروهی هست. شما میتونی برای کار ترجمه فایلها رو تقسیم بندی کنی و بزاری روی SVN و هر کسی هم میتونه آپدیت کنه و کار رو جلو ببره.

اگر هم مشکلی پیش بیاد و اشتباها چیزی حذف بشه تا چندی بار اپدیت قابل بازگردانی هست.

بخوانید در وردپرس فارسی!

لینک به ارسال

ممنون از توضیحات،حالا باید از کجا دانلود کرد؟!

لینک به ارسال

دانلودی نیست. باید یک میزبان پیدا کنی مثلا git یا github یا googlecode بعد هم باید کار با برنامه tortoiseSVN رو یاد بگیری.

لینک به ارسال

اما من میخواستم بیارمش توی سایت خودم... مثل وردپرس... اصلا svn رو بیخیال...

چجوری باید وردپرس رو با گلات پریس ست کرد؟

لینک به ارسال

خود سایت وردپرس داره از SVN استفاده میکنه.

میتونی از اسکریپت هایی مثل trac استفاده کنی.

لینک به ارسال

میگم مرتضی جان من کار گروهیم اونقدر ها هم زیاد نیست که از svn استفاده کنم...فقط نحوه ست کردن گلات پرس با در حد امکان یک اسکریپت مدیریت کاربر و یا حد اقل وردپرس ست کرد تا بشه قابلیت کاربر پذیری رو به گلات پرس اضافه کرد...ایانجوری بهتره چون من تنها و تنها قصد دارم کار ترجمه گروهی رو راه بندازمم...کار گروهی به اون صورت ندارم که بخوام برم توی svn تا کار های که میشه با svn انجام داد رو هم انجام داد....به طور کلی بگم که با کد و ویرایش و... اصلا کاری ندارم که بخوام با svn کار کنم...

ممنونم از پیگیریت :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...