مرتضی نظری

افزونه/اسکریپت ترجمه دسته جمعی

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همگی،دوستان افزونه یا اسکریپتی رو میشناسید که بشه باهاش به صورت دسته جمعه روی فایل های زبان کار کرد؟یک چیزی مثل گلا پرس اما نمیخوام گلات پرس باشه..به دو دلیل:

نیاز به یک بانک اطلاعاتی دیگه برای کاربر هاش میخواد...

اصلا معلوم نیست چجوری هستش :D

اما اسکریپت / افزونه این ویژگی هارو داشته باشه:

• عضو بگیره(لازم)

• دسته بندی بشه کرد(نبودم نبود!)

• کاربر بتونه یک فایل زبان بفرسته (نتونست هم نتونست!)

...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا از svn استفاده نمیکنی؟

اگر کار گروهی مدنظر هست بهترین گزینه svn هست.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی جان svn رو اگر درست متوجه شده باشم برای ترجمه گروهی نیست (هست؟) اگه هست کجچا باید دانلود کنم؟چون تو گوگل سرچیدم اما خیلی گزینه اومد!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

SVN برای انجام پروژه های گروهی هست. شما میتونی برای کار ترجمه فایلها رو تقسیم بندی کنی و بزاری روی SVN و هر کسی هم میتونه آپدیت کنه و کار رو جلو ببره.

اگر هم مشکلی پیش بیاد و اشتباها چیزی حذف بشه تا چندی بار اپدیت قابل بازگردانی هست.

بخوانید در وردپرس فارسی!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از توضیحات،حالا باید از کجا دانلود کرد؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دانلودی نیست. باید یک میزبان پیدا کنی مثلا git یا github یا googlecode بعد هم باید کار با برنامه tortoiseSVN رو یاد بگیری.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اما من میخواستم بیارمش توی سایت خودم... مثل وردپرس... اصلا svn رو بیخیال...

چجوری باید وردپرس رو با گلات پریس ست کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خود سایت وردپرس داره از SVN استفاده میکنه.

میتونی از اسکریپت هایی مثل trac استفاده کنی.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میگم مرتضی جان من کار گروهیم اونقدر ها هم زیاد نیست که از svn استفاده کنم...فقط نحوه ست کردن گلات پرس با در حد امکان یک اسکریپت مدیریت کاربر و یا حد اقل وردپرس ست کرد تا بشه قابلیت کاربر پذیری رو به گلات پرس اضافه کرد...ایانجوری بهتره چون من تنها و تنها قصد دارم کار ترجمه گروهی رو راه بندازمم...کار گروهی به اون صورت ندارم که بخوام برم توی svn تا کار های که میشه با svn انجام داد رو هم انجام داد....به طور کلی بگم که با کد و ویرایش و... اصلا کاری ندارم که بخوام با svn کار کنم...

ممنونم از پیگیریت :wub:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      ابعاد عرض سایت دوستم نمی دونم چند هست ولی میخوام به 1280px به صورت صحیح و کامل و ریسپانسیو تغییر پیدا کند باید چی کار کنم؟
    • توسط 1hamed2afm
      با سلام و خسته نباشید .
      یه سفارش تبدیل psd به وردپرس دارم لطفا یه طراح کاربلد و خوش ذوق بهم معرفی کنین
    • توسط omidtt
      سلام خسته نباشید
      برای وب سایت https://perfectmoney24.com  نیاز به افزونه ای دارم که سایت و به کانال تلگرام متصل کنم . امکانپذیر این مورد ؟ راهنمایی کنید لطفا

• توسط Mehdi256
      درود 
      سایت من مدتی هست که آنلاین شده . ولی خوب اصلا تو گوگل سرچ میکنم پیدا نیمشه انگار گوگل نمیشناسه اصلا ... مقاله هاشم سرچ میکنم پیدا نیمشه ... یکم مبتدی ام 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنین و بگین که برای این مشلک چیکار کنم همچنین  به طور کلی میخاوستم سوال کنم که بعد از آنلاین شدن چه چیز هایی انجا مبدم چه افزونه هایی نصب کنم یا یه مقاله و لینک جامعی اینارو توضیح نداده  ؟ کلا میخام علاوه بر اینکه حد اقل تو سرچ گوگل نمایش داده بشه حالا نمیخام خیلی سئو عالی بشه که اول بیاد فقط میخام پیدا بشه ... 
      و اینکه یه کنترلی داشته باشم هم از نظر آماری و کی میاد ومیره و.. یه افزونه آمار وردپرس نصب کردم ولی خیلی جالب نیست و درست نیست اطلاعاتش فک کنم و همچنین زوبنشم خود به خود فارسی شده ... 
      ممنون میشم  تو زمینه کار های بعد از آنلاین شدن تو اینترنت رو بگین بهم . 
      سپاس 
    • توسط haniyeh_ai
      سلام .
      من در بخش تنظیمات افزونه نمیتونم کاری کنم که وقتی کلمه a یا حرف انگلیشی دیگه ای میزنه یا عدد وارد میکنه بزنه یافت نشد؟
      کسی میدونه مشکل از کجاست؟
      آدرس سایتی که دارم از این افزونه استفاده میکنم.
      http://rashtfood.mehdikiani.com/