رفتن به مطلب

نظر شما در مورد این وبسایت چیه؟

romila

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه،

سال نو رو به همه بر و بچه های وردپرس پارسی تبریک عرض میکنم،

این وبسایت اولین وبسایتی هستش که من طراحی کردم میخوام نظرتون رو بدونم و اگه کمبود و یا اشکالی داره لطفا به من بگید.

و میخوام بدونم برای این سایت چه قدر میشه از مشتری گرفت؟

البته این رو هم بگم که رنگ بندی سایت طبق خواسته مدیر وبسایت بوده.

ممنون.

لینک به ارسال

سایتتون توی کروم و اپرا به هم ریخته هست...

البته من کاره ای نیتم و نمیخوام بزنمتو ذوق کسی ولی اگه مثلا این قالب آماده بود و من قرار بود تنها مشتری این قالب باشم و هیچ کس دیگه هم غیر من نخره... 60 تومن نمیدادم براش... ولی چون یه قالب سفارشی هست حدودا 300 بگیرین خوب گرفتین...

ولی خب گفتید نقد کنیم:

اولینش اینکه توی مرورگر ها مختلف یکسان نشون داده نمیشه

تایپوگرافی بهتر باید بشه..الان مشکل داره (تو زبان فارسیش اونجایی که اخبار و محصول و... نوشته اصلا خوب نیست... احتمالا با تایم نیو رومن بالا اومده...) این مشکل در عنوان سایت و قسمت جستجو و خیلی جاهای دیگه هم هست

منوی بالایی عرضش از سایر جاها کمتره... یعنی یکدست نیستند، اگه یکدست میبود بهتر میشد..

به شخصه این نوع اسلایدر رو نمیپسندم... اسلایدر های شرکتی به نظر خودم(این نظر شخصیه) بهتره کاملا توی کادر باشه بجای بیرون زدن از کادر... ولی اگر کمکان اصرار به بیرون زدن از کادر دارید بهتره اسلایدر رو بالاش رو که از کادر زده بیرون گرد کنید.. یعنی یه انحنایی داشته باشه...

فعلا اینا به چشم خورد...

ولی محاسنش هم بگم که ساده بودن و کاربر پسند بودنش هست...

از رنگ بندیش هم خوشم اومد

موفق باشید

یاعلی

لینک به ارسال

سایتتون توی کروم و اپرا به هم ریخته هست...

البته من کاره ای نیتم و نمیخوام بزنمتو ذوق کسی ولی اگه مثلا این قالب آماده بود و من قرار بود تنها مشتری این قالب باشم و هیچ کس دیگه هم غیر من نخره... 60 تومن نمیدادم براش... ولی چون یه قالب سفارشی هست حدودا 300 بگیرین خوب گرفتین...

ولی خب گفتید نقد کنیم:

اولینش اینکه توی مرورگر ها مختلف یکسان نشون داده نمیشه

تایپوگرافی بهتر باید بشه..الان مشکل داره (تو زبان فارسیش اونجایی که اخبار و محصول و... نوشته اصلا خوب نیست... احتمالا با تایم نیو رومن بالا اومده...) این مشکل در عنوان سایت و قسمت جستجو و خیلی جاهای دیگه هم هست

منوی بالایی عرضش از سایر جاها کمتره... یعنی یکدست نیستند، اگه یکدست میبود بهتر میشد..

به شخصه این نوع اسلایدر رو نمیپسندم... اسلایدر های شرکتی به نظر خودم(این نظر شخصیه) بهتره کاملا توی کادر باشه بجای بیرون زدن از کادر... ولی اگر کمکان اصرار به بیرون زدن از کادر دارید بهتره اسلایدر رو بالاش رو که از کادر زده بیرون گرد کنید.. یعنی یه انحنایی داشته باشه...

فعلا اینا به چشم خورد...

ولی محاسنش هم بگم که ساده بودن و کاربر پسند بودنش هست...

از رنگ بندیش هم خوشم اومد

موفق باشید

یاعلی

حرف هایه دوست گلم رو تایید میکنم فضایه سفیدت چشم گیرهست چش آدم از سایت میزنه

دومیش جا داره بگم اگر ریسپانسیو بود خیلی عالی تر می شد

سومیش میتونم بگم seo نکردین

چهارمیش قسمت سفید رنگ فوتر خیلی ضایع میکنه سایت رو فوتر سایت هرچقدر زیباتر باشه جذابیت بیشتری داره سعی کنید رنگ فوتر رو تغیر بدید تا فضایه سفیدش چشم رو نزنه

رنگ قرمز پررنگ کنار آبی وزرد زیباتر هست یعنی منو هارو به صورت ابی رنگ ونوشته فوتر رو زد میکردین جالب تر می شد.

یکم هم درمورد رنگ ها مطالعه بفرماین سایت جالب تری میتونین بسازی موفق باشید

لینک به ارسال

از هر دو دوست عزیز تشکر میکنم که وقت گذاشتن،

دومیش جا داره بگم اگر ریسپانسیو بود خیلی عالی تر می شد

تقریبا 80% کار ریسپانسیو کردن قالب انجام شده،اما آپلود نکردم.

سومیش میتونم بگم seo نکردین

من تگ های header رو رعایت کردم و عکس ها رو هم تا اونجا که میتونستم کم حجم کردم اما اگر نکته هایی هست که من انجام ندادم ممنون میشم منو راهنمایی کنید که مشکل رو بر طرف کنم.

ویرایش شده توسط hami73
لینک به ارسال

مرتضی جان این حالت ها به خاطر تغییر زبان سایت اتفاق میافته و نمیدونم چطور این مشکل رو بر طرف کنم.

البته با دامنه اصلی سایت هم باز میکنم همینطور میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...