رفتن به مطلب

آیا برای ریدایرکت 301 کردن نیاز است تا دامین جدید ادان یا پارک شود؟

پست های پیشنهاد شده

دوستان من میخام سایتم رو به آدرس جدید تغییر بدم با ریدایرکت 301 برای همیشه .

دامنه قبلیمم حالا ها مهلت داره تا تموم شه یه سه سالی زمان داره که مهم هم نیست .

موضوع اینه توی برخی آموزش ها گفتن برای ریدایرکت 301 باید دامین جدید رو اول توی سی پنل پارک کنی . برخی گفتن باید اددآن کنی . برخی هم گفتن نیازی نیست و فقط از طریق پنل و یا کد ریدایرکت کن .

حالا سوال کدوم درست تره؟؟ و آیا تفاوتی داره؟ من اصلا نمیفهمم چرا باید دامین پارک بشه و یا ادان بشه در صورتی که هدف بنده تنها ریدایرکت هست . احتمالا فکر میکنم ادان کردن یا پارک کردن اضافی باشه و نیازی نیست و اشتباست

اساتید بفرمایند.

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر قصد دارید دامنه خود را تمدید نکنید بنده پیشنهاد می کنم که باید از سایت بکاپ بگیرید و با ارتباط با پشتیبانی هاست خود هاست را با دامنه جدید ریست و سایت را با دامنه جدید راه اندازی نمایید در ضمن ریدایرکت 301 با استفاده از کد ساده htaccess انجام خواهد شد، برای مثال فرض کنید دامنه من pctricks.ir حالا قصد دارم دامنه را با webscenter.ir بالا بیارم، برای اینکه کاربرانی که از طریق موتور جستجو وارد صفحه سایت می شوند با خطای 404 مواجه نشوند کد زیر را به فایل htaccess اضافه می کنم.

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^pctricks.ir [NC,OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.pctricks.ir [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://webscenter.ir/$1 [L,R=301,NC]

در ضمن پارک دامنه برای زمانی است که شما می خواهید یک سایت با دو دامنه بصورت همزمان در دسترس باشد، اما add on domain برای زمانی می باشد که شما می خواهید بر روی هاست یا سرور خود دو سایت با دامنه مجزا راه اندازی نمایید.

درسته . گویا پشتیبانی هاستم هم اینکار و خودش میکنه اما میگه ما اول پارک میکنیم بعد ریدایرکت میکنیم که اختمالا باید از همین کد شما استفاده کنند. من نمیدونم حکنمت پارک کردنش دیگه

چیه

یه سوال دیگم هست که در تاپیک زیر پرسیدم اینم سوال شده برام اگر ممکنه جواب بدین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...