رفتن به مطلب

مشکل با اتصال یک برگه به دسته ای خاص

samoraie

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من کل دیشب رو داشتم دنبال تاپیک مشابهی تو این انجمن میگشتم که یا خوب نگشتم یا واقعا چیزی نبود در اینباره که بعید میدونم احتمالا من خوب نگشتم :دی

میخوام وقتی کاربر رو یک برگه کلیک میکنه مطالب دسته خاصی باز بشه.( نمیخوام فهرستی از نوع دسته ایجاد کنم چون چیدمان صفحه اون رو نمیتونم تغییر بدم. یا اگه امکان تغییر این چیدمان هست لطفا راهنماییم کنید از کجا باید این چیدمان پیشفرض دسته هارو تغییر بدم. )

با سپاس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش شده توسط samoraie
لینک به ارسال

میخواهید لیست مطالب یک دسته خاص باشه؟

چرا از صفحه دسته استفاده نمیکنید؟

با کویری میشه ایجاد کرد

wp-parsi.com/generator/

http://wp-parsi.com/article/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-custom-page-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B2%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA/

لینک به ارسال

میخواهید لیست مطالب یک دسته خاص باشه؟

چرا از صفحه دسته استفاده نمیکنید؟

با کویری میشه ایجاد کرد

wp-parsi.com/generator/

http://wp-parsi.com/...-از-دیگر-صفحات/

@وردپرس پارسی (تو نسخه های جدید انجمن ساز ipb امکان گوشزد به دیگران به اینصورت هست :) )

سلام ممنون از راهنماییتون.

بله دقیقا، میخوام یک برگه باز بشه با چند تب عمودی که هر کدوم از اون تب ها مطالب رو بر اساس مشخصه ای که در زمان نوشتن مطلب بهشون میدیم سورت یا لیست بشن. (یجور فیلترینگ که خیلی از سایتا استفاده میکنند)

راستش من مسلط نیستم به این کارها. و عجله هم دارم برای اینکار اگر براتون مقدوره این صفحات من رو ایجاد و شخصی سازی کنید هزینش هم پرداخت میشه. :)

این یاهو من هست: samora_ie

ویرایش شده توسط samoraie
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...