رفتن به مطلب

به هم ریختگی در موقع کات کردن منوها و دادن کد phpبازخوانی انها در index

پست های پیشنهاد شده

با سلام

,وقتی میخوام کدهای html رو به php تبدیل کنم و توابع phpرو داخل اونها بذارم تم بهم میریزه

اول منو ها که سه تا سایدبار هستن رو از فایل index کات می کنم و به فایل سایدبار دات پی اچ پی میبرم و تابع بازخوانی این فایل phpرو داخل index می گذارم ولی موقع لود شدن سایت بهم میخوره و سه تا منوی سمت راست که باید زیر هم قرار بگیرند و در html هم همینطور هستن درکنار هم قرار میگیرن (البته در فایل style.css) فلوت راست دادم

لطفا راهنماییم کنید عزیزان

لینک به ارسال

درود.

نمونه آنلاین قرار بدید

ممکن است در <div> ها مشکل ایجاد شود که باعث بهم ریختن قالب شما می گردد در حالت کلی زمانی که فقط کد ها را در فایل دیگر و سپس فایل را در صفحه اصلی ضمیمه می کنید نباید تغییری ایجاد شود

لینک به ارسال

با تشکر از شما دوست عزیز و بزرگوارم.

الان که پاسخم را می دهید 2 روز هست که خودم این مشکلو حل کرده ام.

ولی با اینحال از حسن توجه تان ممنونم .

ولی به مشکلات جدیدتری میرسم که برای حل کردنشان و فوری جواب گرفتن نیاز به تماس تلفنی هست

چون برخی رفع اشکال ها با تایپ کردن و نوشتن نمی توان توضیح داد.

اگر امکانش هست یک شماره تماس از خودتان یا کسی که در این راه می تواند کمک کند برایم بفرستید

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...