رفتن به مطلب

کش غیر قابل حذف!

d-t.c

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و تبریک سال نو.

حقیقتش از وقتی ویندوزمو عوض کردم چندتا نرم افزار نصب کردم با اسامی افزایش سرعت فایر فاکس و این چیزا فکر کنم اونا کش میکنند و این چیزا ولی چند روزیه که هر کاری میکنم و هر تغییری میدم هیچ که هیچ! از هزار جا کش رو پاک کردم و با چندتا مرورگر دیگه تست کردم ولی معلوم نیست کجا کش شده

مثلا چندتا تغییر توی انجمن دادم ولی من هر کار میکنم همون قبلیاس ولی از پنل تنظیمات تغییر کرده.

میخواستم ببینید واقعا تغییر کرده یا نه واسه من کشه.

http://forums.delta-theme.com/

لوگوی قبلی انجمن آرم وردپرس بوده و من به یک مثلث تغییرش دادم ولی من هر کاری میکنم همون قبلیه فک کنم مال اون نرم افزارا یا کش آی اس پی باشه به هر حال از دوستان میخوام به آدرسی که دادم بروند و یک عکس از کل انجمن یا همون بالاش بگیرند و بدند ببینم چه کار کردم.

اگر هم کسی میدونه چطوری از این کش خلاص شم لطف کنه بگه :)

با تشکر.

لینک به ارسال

واسه منم همچنان همون لوگوی وردپرسه به احتمال زیاد مشکل از هاست میتونه باشه

اینم یه عکس از کل انجمن شما

post-2584-0-63141400-1427292750_thumb.jp

خودتون هم میتونید برید توی این سایت و اسکرین شات تهیه کنید

web-capture.net

لینک به ارسال

بله متوجه شدم

مشکل از هاست نمیتونه باشه چون بخش منو رو که تعییر میدم درست تغییر میکنه ولی بقیه بخش های تغییر کرده ولی تغییر نکرده نشون داده میشه

منم اینجا تاپیک زدم ولی جوابی نیست که نیست

:(

لینک به ارسال

به نظر من بهتره با پشتیبانی هاست این موضوع رو میون بذارید اونها بهتر میتونن کمک کنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...