رفتن به مطلب

سرعت لود سایت

mosa5445

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید به بزرگام ورد پرس فارسی بنده یک وب سایت دارم به ادرس WWW.SMALLCITY.IR بنده مدت هاست به دنبال این هستم که سرعت سایت خودم رو بالا ببرم و هر کاری رو انجام دادم برای افزایش سرعت سایت سرعت سایت بنده الان اصلا و ابدا قابل قبول نیست و از شما خواشمندم لطفا هر پیشنهاد سازنده ای برای این کار دارید بفرمایید.

اطلاعات سایت:

هاست: پیشگام وب

دامنه.IR

نام قالب: SAHIFA 5.0.1 (دانلود شده از وب سایت بیگتم)

افزونه های نصب شده:

USER PRO

Akismet

Private Messages Add-on for UserPro

WordPress SEO

WPBakery Visual Compose

وردپرس فارسی

فرم تماس 7

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

http://gtmetrix.com/reports/smallcity.ir/uz8RYLOT

به نظر من عالیه ولی بازم بعضی قسمتاش نیاز به کار بیشتری داره

لینک به ارسال

با سلام

در مرحله اول هاستتون رو از سرور های پیگام وب به یکی از شرکت های معتبر انتقال بدین. (بی کیفیت ترین هاستی که تا الان باهاش کار کردم هاست پیشگام وب بوده. و بعد از اینکه منتقلش کردم روی یک سرور دیگه سرعتش بهتر شده .)

در مرحله دوم یک افزونه کشینگ W3 Total Cache یا سوپر کش رو نصب کنید و طبق اموزش هایی که در سطح وب هست تنظیمش کنید.

بعد هم افزونه هایی که لازمشون ندارین رو به کلی از روی سایتتون خذف کنید.

لینک به ارسال

به نظر شما کدوم هاستینگ ببرم بهتره؟

درضمن افزونه ای که فرمودید با اقزونه سئو بنده همخوانی ندارد

با سلام

در مرحله اول هاستتون رو از سرور های پیگام وب به یکی از شرکت های معتبر انتقال بدین. (بی کیفیت ترین هاستی که تا الان باهاش کار کردم هاست پیشگام وب بوده. و بعد از اینکه منتقلش کردم روی یک سرور دیگه سرعتش بهتر شده .)

در مرحله دوم یک افزونه کشینگ W3 Total Cache یا سوپر کش رو نصب کنید و طبق اموزش هایی که در سطح وب هست تنظیمش کنید.

بعد هم افزونه هایی که لازمشون ندارین رو به کلی از روی سایتتون خذف کنید.

http://gtmetrix.com/...ity.ir/uz8RYLOT

به نظر من عالیه ولی بازم بعضی قسمتاش نیاز به کار بیشتری داره

روی کدوم قسمت هاش؟

و همین طور 29 ثانیه سرعت لود خوبیه؟ (طبیعتا نیست)

لینک به ارسال

الان سرعت لود سایت شما خوبه و درجه A رو داره مشکلی که هست اینکه حجم صفحه اصلی بسیار بالاست و باید در صفحه اصلی از عکس های کمتری استفاده کنید

یکم صفحه اصلی رو خلوت تر کنید سرعت لود بهتر میشه

لینک به ارسال

من از میهن وب هاست استفاده میکنم خیلی بهتره.

پیشگام وب از سرورای ارزون و بی کیفیتی نسبت ب سایر هاستینگا استفاده میکنه.

لینک به ارسال

من از میهن وب هاست استفاده میکنم خیلی بهتره.

پیشگام وب از سرورای ارزون و بی کیفیتی نسبت ب سایر هاستینگا استفاده میکنه.

به نظر شما هاست داخل ایران رو بخرم یا خارجی ایران شنیدم هاست ایران برای سئو مشکل داره ولی اگر هاست کانادای بخریم هم برای کاربرای ایرامی خوبه هم برای خود سئو سایت

لینک به ارسال

هاست ایران سرعتش 4 برابر هاست خارجه اما سئوش پایین تره چون از سرورای گوگل خیلی دوره !!!

بازم یه خورده سرچ کنید ببینید کدوم سرور ها به سرورهای گوگل نزدیک تر و از کیفیت بهتری برخورداره.

لینک به ارسال

دوستان اگر کسی یک هاست خوب خارج است کشور با قیمت مناسب سراغ داره بگه ممنون میشم

لینک به ارسال

من افزونه کش رو نصب کردم ولی کل عکسهای سایتم از کار افتاد مجبور شدم پاکش کنم افزونه ایراد داره؟

سوالتونو تو تاپیک مجزا مطرح کنید لطفا تا اساتید جواب های بهتری بدن

ایراد از افزونه نیس شاید با یکی از افزونه هاتون همخونی نداره و شایدم از تنظیماتش باشه که به درستی تنظیم نکرده باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...