رفتن به مطلب

نحوه راه اندازی و ساخت فروم

پست های پیشنهاد شده

سلام علیکم

دوستان چند تا سوال در مورد ساخت ی فروم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید :

1-اگر ی دامین پنالتی شده باشه مثلا site.com بعد توی یکی از ساب دامیناش فروم را بندازه مثل forum.site.com اون انجمن هم پنالتی میشه (یا از اول پنالتی شده به حساب میاد ؟

2-اگر ی فروم بسازی مثلا forum.com بعد ی بخش خبری توی ساب دامینش راه بندازی مثلا news.forum.com اگر بخش خبری پنالتی بشه forum.com هم پنالتی میشه ؟

3-فروم ساز این سایت چیست ؟

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

طبق اطلاعاتی که من دارم فکر نکنم یک دامین به یک ساب دامین ربط داشته باشه چون معمولا ساب دامین و یک دامین جدا کلا دو ادرس مجزا به حساب میان.

این انجمن با انجمن ساز بسیار قدرتمند ipb ساخته شده.

اینم ادرس انجمن ipb : http://forums.ipbfarsi.ir/

لینک به ارسال

ممنوم

---

لطفا در مورد سوال های 1 و 2 یک پاسخ قطعی هم بدهید ممنون میشم

لینک به ارسال

این پنالتی که میگید فکر کنم الان چند وقتیه گوگل گذاشته کنار و دیگه استفاده نمیشه الان الگوریتم گوگل یکم هوشمند تر از قبل شده و دیگه نیازی به این کارا نداره پس خیالتون راحت باشه از این نظر ولی به شرطی که دیگه از قوانین گوگل تخطی نکنید و محتوای خوبی رایه کنید ایندکس سایتتون به روال عادی بر میگرده .

در مورد سوال دومتون هم که دوستمون جواب کاملی دادن . ساب دامنه هیچ ارتباطی با دامین اصلی نداره و یک سایت جدا به حساب میاد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...