رفتن به مطلب

10.000 تومان عیدی بگیرید و با آن کارهای بزرگی انجام دهید

حسین

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وبمستر عزیز.

سایت انجام میدم که برگزیده جشنواره کارآفرینی پل هست، به همه اعضای خودش 10.000 تومان عیدی می‌ده.

برای دریافت این عیدی به سایت انجام میدم برید و عضو بشید و بعد برای دریافت عیدی به این صفحه مراجعه کنید.

با این عیدی چی‌کار میشه کرد؟

سایتتون رو توی لینکدین و گوگل+ معرفی کنید.

ترفند ساخت یک لیست ایمیل رو یاد بگیرید. + یک مطلب اختصاصی برای سایتتون سفارش بدید.

مجموعه انیمیشن های حرفه ای را دانلود کنید. + برای مطالب سایتتون نظرات حرفه ای دریافت کنید.

بک لینک یک ماهه رنک 3 بخرید.

درباره کسب درآمد به روش همکاری در فروش اطلاعات بدست بیاورید.

و هزاران کار دیگه ...

لینک به ارسال

دوست عزیز بنده به زودی عضو میشم

از سایت خوبت متشکریم

من هیچ ارتباطی با این سایت ندارم. فقط با توجه به اینکه احساس کردم این استارتاپ نیاز به حمایت داره معرفی کردم :)

لینک به ارسال

سلام دوستان وبمستر عزیز.

سایت انجام میدم که برگزیده جشنواره کارآفرینی پل هست، به همه اعضای خودش 10.000 تومان عیدی می‌ده.

برای دریافت این عیدی به سایت انجام میدم برید و عضو بشید و بعد برای دریافت عیدی به این صفحه مراجعه کنید.

با این عیدی چی‌کار میشه کرد؟

سایتتون رو توی لینکدین و گوگل+ معرفی کنید.

ترفند ساخت یک لیست ایمیل رو یاد بگیرید. + یک مطلب اختصاصی برای سایتتون سفارش بدید.

مجموعه انیمیشن های حرفه ای را دانلود کنید. + برای مطالب سایتتون نظرات حرفه ای دریافت کنید.

بک لینک یک ماهه رنک 3 بخرید.

درباره کسب درآمد به روش همکاری در فروش اطلاعات بدست بیاورید.

و هزاران کار دیگه ...

سلام

ببخشید سایت انجام میدم از خودتونه؟

از ایدش خیلی خوشم اومد ایده جالبیه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...