رفتن به مطلب

مشکل در ورودی گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

پیشاپیش عیدتان مبارک

ی مشکلی که سایت بنده داره اینه که امار ورودی گوگل اون هر روز کمتر میشه و داره به صفر میرسه ، اصلا رشدی نداره !

این درحالی هست که بیش از 108000 صفحه در گوگل ایندکس کردم، manual action هم ندارم ، سایت تازه تاسیس نیست ، تاحدی که میتونستم روی سئوش کار کردم

https://chkme.com

برای سئوی مطالب هم yoast رو صد در صد مثل اموزش های همین سایت و سایر مراجع بزرگ انجام دادم ، سایت مپ هم در گوگل دارم!

اما بازم مشکلات در زمیته ورودی و بازدید دارم !

دوستان لطفا کمک کنند .

ادرس سایت : www.313sarbaz.ir

--------

با تشکر

لینک به ارسال

سلام دوستان

پیشاپیش عیدتان مبارک

ی مشکلی که سایت بنده داره اینه که امار ورودی گوگل اون هر روز کمتر میشه و داره به صفر میرسه ، اصلا رشدی نداره !

این درحالی هست که بیش از 108000 صفحه در گوگل ایندکس کردم، manual action هم ندارم ، سایت تازه تاسیس نیست ، تاحدی که میتونستم روی سئوش کار کردم

https://chkme.com

برای سئوی مطالب هم yoast رو صد در صد مثل اموزش های همین سایت و سایر مراجع بزرگ انجام دادم ، سایت مپ هم در گوگل دارم!

اما بازم مشکلات در زمیته ورودی و بازدید دارم !

دوستان لطفا کمک کنند .

ادرس سایت : www.313sarbaz.ir

--------

با تشکر

سایتی که 108000 صفحه ایندکس شده داشته باشد و رتبه 56000 هزار ایران را داشته باشد یعنی مشکل دارد

یعنی کپی برداری هستش

یعنی داره گوگل رو فریب میده

سایت شما از پیایه مشکل داره و شما چظور میگویید که روی سئو کار کردید؟

پایه اساسی گوگل مطالب کپی نشده هستش نه اینکه سایتمپ و افزونه سئو این چیزا باشه!

لینک به ارسال

اقا دستت درد نکنه

ممنون که پاسخ دادی

لطفا ی روشی برای درست شدن این اوضاع بدید

----------

سوال بنده اینه ، جطور سایتهایی مثل خبر فارسی و ... که مطالب رو تو ای فرم نشون میدن موفق شدن

ما که دارم متن رو به طور کامل درج میکنیم .............

ویرایش شده توسط navidbayat73
لینک به ارسال

سلام. سایت من هم اینطوری بود. تا رتبه 450 ایران اومد ولی ترکید یهو.

مطالب کپی خیلی داغون میکنه سایتو !! باید بیخیالش بشی و بک سایت جدید بیاری بالا . چون تا بخوای سایت رو از پنالتی در بیاری 1 سالی طول میکشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...