رفتن به مطلب

نیاز به ریسایزر عکس برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان عزیز نیاز به افزونه ای دارم که عکس های ارسالی در داخل ادیتور بعد از ارسال با توجه به ابعادی که من میدم نمایش داده بشه.

منظورم این نیست که تصویر بریده بشه . میخوام تنها با ابعادی که من میدم فقط "نمایش" داده بشه .

البته افزونه هم نبود مهم نیست . میخوام کلا عرض تصاویر مثلا از 500 بیشتر نشه در قالب .

افزونه برای این کار سراغ دارم ، منتها اکثر این افزونه ها باید حتما از رسانه خود وردپرس عکس رو آپلود کنی تا کار کنه . میخوام اگر لینک خارجی برای عکس هم دادم این اتفاق بیفته ! :D

ویرایش شده توسط iran4moderntalking
لینک به ارسال

سلام ، جوری توضیح دادید که آدم گیج تر میشه...

میتونید با جاوا اسکریپت بهش ابعاد بدید.

میتونید جایی که میخواد به نمایش در بیاد بهش یه کلاس مثل test بدید و از توی style.css تنظیم کنید که به چه ابعادی نشون بده (این کلاس رو فقط در جایی که میخواین اون ابعاد مثلاً 500 پیکسل اجرا بشه بذارید)

یا اینکه میتونین از تغییر اندازه های PHP استفاده کنید براش.

اگر هیچ کدوم از راه ها به دردتون نمیخوره یا نیاز به توضیح بیشتر دارید بگید اینکار رو دقیقاً کجا و چجوری میخواین انجام بدین تا بیشتر راهنمایی کنیم.

لینک به ارسال

سلام ، جوری توضیح دادید که آدم گیج تر میشه...

میتونید با جاوا اسکریپت بهش ابعاد بدید.

میتونید جایی که میخواد به نمایش در بیاد بهش یه کلاس مثل test بدید و از توی style.css تنظیم کنید که به چه ابعادی نشون بده (این کلاس رو فقط در جایی که میخواین اون ابعاد مثلاً 500 پیکسل اجرا بشه بذارید)

یا اینکه میتونین از تغییر اندازه های PHP استفاده کنید براش.

اگر هیچ کدوم از راه ها به دردتون نمیخوره یا نیاز به توضیح بیشتر دارید بگید اینکار رو دقیقاً کجا و چجوری میخواین انجام بدین تا بیشتر راهنمایی کنیم.

خوب توضیح دادم که ، ندادم ؟! :D

میخوام هر عکسی در داخل مطلب می زارم و ارسال میکنم عرضش رو بیشتر از 500 نمایش نده . همین

کوچیک کنه که از قالب بیرون نزنه . خودکار .

لینک به ارسال

راهکارهای دوست خوبم علی زینلی کامل و جامع بود اگه متوجه راهنماییهاشون نشدید آدرس سایت و چند نمونه از عکسها بدید تا با جزئیات بیشتری راهنمایی بشید

لینک به ارسال

راهکارهای دوست خوبم علی زینلی کامل و جامع بود اگه متوجه راهنماییهاشون نشدید آدرس سایت و چند نمونه از عکسها بدید تا با جزئیات بیشتری راهنمایی بشید

بله منتها من سر در نیاوردم !

آدرسم ما اینه .

برای نمونه این لینک رو ببینید. اگر تصویر عرض بیشتری داشت عکس میرفت زیر اون قسمت تاریخ و برچسب و ...

میخوام خودکار عکس عرضش کوچکتر نمایش داده بشه که تصویر جا بشه در اون بین .

مثلا حداکثر عرض تصویر 550 باشه و بالاتر از این ابعاد کوچکتر نمایش داده بشه.

چیز پیچیده ای نیست ، برای وبلاگ هم همچین کدی هست منها به درد وردپرس نمیخوره..

لینک به ارسال

بررسی کردم قالب سایتتون این کد رو داره

یکی از راه ها استفاده از max-width هست که این لینک هایی که دادید این رو رعایت کرده بودن ... لطفا با مثالی که از کادر بزنه بیرون نشون بدید این مشکل رو

لینک به ارسال

بررسی کردم قالب سایتتون این کد رو داره

یکی از راه ها استفاده از max-width هست که این لینک هایی که دادید این رو رعایت کرده بودن ... لطفا با مثالی که از کادر بزنه بیرون نشون بدید این مشکل رو

ممنون

این رو ببینید.

تمام پست ها بدون ایراده چون تصویر شاخص اومده اون بین . اگر شاخص نداشت اون وسط قرار نمیگرفت و مثل الان که شاخصش رو حذف کردم اومده زیر و تصویر جای شاخص قرار نمیگیره .

دنبال این موضوع هستم چون نمیخوام تصویر شاخص در صفحه ارسال پست نمایش داده بشه : http://forum.wp-pars...لب/#entry198216

شاید اگر این موضوع شاخص حل بشه بهتر بتونیم متوجه کار بشیم . حالا شاخص رو چه جور حذف کنیم از داخل پست ها ؟!! :D

لینک به ارسال

باید فایل های قالبتون رو آپلود کنید تا بررسی بشه تا مشخص بشه کدوم کد عکس شاخص رو میاره تا حذف بشه

لینک به ارسال

در style.css قالبتون کد زیر رو قرار بدید تا تمامی عکس هایی که توی پست ها نمایش داده میشند از 495 پیکسل بزرگتر نشون داده نشن

#content img {max-width:495px}

لینک به ارسال

در style.css قالبتون کد زیر رو قرار بدید تا تمامی عکس هایی که توی پست ها نمایش داده میشند از 495 پیکسل بزرگتر نشون داده نشن

#content img {max-width:495px}

آها ! همینه . ابعاد تصاویر درست شد . دست شما درد نکنه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...