رفتن به مطلب

افزونه برای نمایش فهرست (ایتم های منو) به کاربران عضو

پست های پیشنهاد شده

سلام

لطف کنید افزونه ای معرفی کنید که فهرست ( ایتم های منو ) از دید بازدید کنندگان مخفی کنه فقط کاربران عضو قادر به دیدن باشن.

مثلا من داخل منو ایتم پروفایل کاربری و خروج دارم هر کی وارد سایت میشه این دو تا ایتم میبینه چیکار کنم فقط برای اعضا این دوتا ایتم فعال باشه.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز تشکر بابت معرفی این افزونه ولی با پیغام خطا مواجه میشم:

Nav Menu Roles has detected a possible conflict with the following functions or classes: c. Please see the FAQ for more information and possible resolution.

میشه لطف کنید یک افزونه دیگر معرفی کنید.

لینک به ارسال

اینو تست کنید:

Menu Item Visibility Control

screenshot-1.png?rev=617205

بعد از نصب گزینه Visibility به تنظیمات منو اضافه میشه که باید در این قسمت برای نمایش یک آتم خاص فقط برای اعضای لوگین شده کد:

is_user_logged_in()

را در قسمت Visibility وارد کنید. با این کار آیتم مربوطه فقط برای کاربران لوگین شده نمایش داده میشه.( توجه داشته باشید که در تصویر بالا علامت ! درست نیست و باید فقط کد ذکر شده در اون قسمت قرار بگیره)

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

این افزونه ها با پوسته صحیفه سازگار نیست . لطفا بگید باید چیکار کنیم؟

سلام از این افزونه هم میتونید استفاده کنید

http://marketwp.ir/products/%d9%be%d9%84%d8%a7%da%af%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%85%d9%86%d9%88-2/

ویرایش شده توسط erorr
لینک به ارسال

ممنون از پاسخ دوست عزیز.

نه ترجیح میدیم افزونه نصب نکنیم. حاضریم هزینشو بدیم فقط یکی درستش کنه برامون

اما خیلی ممنون از معرفی این افزونه. بدم نبود. خریدم انگار کارمون رو راه انداخت. یه دنیا تشکر هموطن

لینک به ارسال

دوستان واقعا بزرگترین دزد نت سایت همیار وردپرس هست

چرا همچین حرفی میزنید ؟

من خیلی وقته باهاشون همکاری میکنم .کم کاری ازشون ندیدم

لینک به ارسال

دوستان واقعا بزرگترین دزد نت سایت همیار وردپرس هست

!!!

قربان ، ابتدا قوانین انجمن را مشاهده کنید .

در ضمن ، تمامی وبسایت ها و مدیرانشان برای خودشان شخصیت قائل هستند و شما نباید همچین حرفی رو بزنید و با آبرو شخصی بازی کنید .

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در در 3/17/2015 at 11:46، asareza گفته است :

اینو تست کنید:

Menu Item Visibility Control

screenshot-1.png?rev=617205

بعد از نصب گزینه Visibility به تنظیمات منو اضافه میشه که باید در این قسمت برای نمایش یک آتم خاص فقط برای اعضای لوگین شده کد:

is_user_logged_in()

را در قسمت Visibility وارد کنید. با این کار آیتم مربوطه فقط برای کاربران لوگین شده نمایش داده میشه.( توجه داشته باشید که در تصویر بالا علامت ! درست نیست و باید فقط کد ذکر شده در اون قسمت قرار بگیره)

سلام

عذر خواهی میکنم اگر بخواهیم یک منو در صفحات سایت آدرس دیگری داشته باشد باید در کادر visibility چه مقداری بدهیم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...