رفتن به مطلب

مشکل تنظیم نبودن ساعت در wp-statistics

پست های پیشنهاد شده

سلام و خدا قوت

یه مدتی هست که ساعت صفر شدن آمار در افزونه wp-statistics به ساعت 10:30 رسیده.به مدیر سرور اطلاع دادم میگه ساعت سرور درست تنظیم هست و خودم هم وقتی به بخش تنظیمات و همگانی میرم میبینم که زمان محلی طهران انتخاب شده و ساعت هم درسته.

اما ساعت 10:30 شب آمار من صفر میشه :blink:

یه مشکل دیگه هم دارم که این افزونه لاگ هایی رو داره به error_log روت من اضافه میکنه.

نمونه لاگ

[12-Mar-2015 08:36:40 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Call to a member function get_queried_object_id() on a non-object in /.../.../public_html/......../plugins/wp-statistics/includes/classes/hits.class.php on line 291
[12-Mar-2015 08:48:38 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Call to a member function get_queried_object_id() on a non-object in /.../.../public_html/......../plugins/wp-statistics/includes/classes/hits.class.php on line 291
[12-Mar-2015 09:00:05 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Call to a member function get_queried_object_id() on a non-object in /.../.../public_html/......../plugins/wp-statistics/includes/classes/hits.class.php on line 291
[12-Mar-2015 09:11:57 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Call to a member function get_queried_object_id() on a non-object in /.../.../public_html/......../plugins/wp-statistics/includes/classes/hits.class.php on line 291
[12-Mar-2015 09:24:04 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Call to a member function get_queried_object_id() on a non-object in /.../.../public_html/......../plugins/wp-statistics/includes/classes/hits.class.php on line 291
[12-Mar-2015 09:35:54 Asia/Tehran] PHP Fatal error: Call to a member function get_queried_object_id() on a non-object in /.../.../public_html/......../plugins/wp-statistics/includes/classes/hits.class.php on line 291

اگه برای رفع این دو مشکل راهکاری دارید ممنون میشم بهم اعلام کنید :unsure:

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام.

فایل های افزونه رو پاک کنید و از نو آپلود کنید..

پس از به روز رسانی افزونه بخش ارور ها رفع شده اما همچنان ساعت 7:30 آمارسنج صفر میشود ! :wacko:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...